Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 2113 Naisi: 1367 Mehi: 746 Läbitud distants kokku: 21130 km Aeg kokku: 2803:23:20
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1481 609 Andris Aal 2008
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Poisid PA 74 01:30:07
1341 767 Terje Aan 1978
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N40 104 01:23:51
41 35 Andres Aas 1977
Viljandi maakond
  M40 4 00:46:55
1842 683 Andrus Aas 1975
Harju maakond
  M45 90 01:47:33
1603 972 Erika Aas 1978
Viljandi maakond
  N40 129 01:35:22
900 455 Kaisa Aas 1988
Ida-Viru maakond
  N 219 01:09:58
1684 1035 Ragne Aas 1984
Uusimaa
  N 449 01:38:56
141 114 Siim Aas 1988
Lääne-Viru maakond
  M 52 00:51:50
1981 1263 Agne Aaslav 1972
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N45 184 01:57:48
1911 703 Ott Aasma 2007
Harju maakond
  Poisid PA 92 01:52:17
1344 770 Anita Aasmäe 1982
Lääne-Viru maakond
  N 345 01:24:00
1351 775 Erle Aasmäe 1984
Jõgeva maakond
  N 348 01:24:08
114 93 Andi Aaspalu 1995
Lääne-Viru maakond
  M 42 00:50:25
1479 869 Aive Aavik 1963
Lääne-Viru maakond
  N55 39 01:30:00
1409 820 Helina Aavik 1985
Harju maakond
  N 363 01:26:27
423 152 Maris Aavik 1986
Tartu maakond
  N 77 00:58:35
1162 632 Ele Adamson 1984
Tartu maakond
  N 290 01:17:46
904 457 Regle Adamson 1986
Lääne-Viru maakond
  N 221 01:10:00
785 408 Marek Adli 1974
Lääne-Viru maakond
  M45 51 01:07:00
1854 1166 Siiri Afanasjev 1991
Lääne-Viru maakond
  N 502 01:48:20
1852 688 Aivo Agu 1976
Tartu maakond
Järvakandi Vibuklubi Ilves
A2A OÜ
M40 83 01:48:08
1851 1165 Anneli Agu 1980
Tartu maakond
A2A OÜ N40 155 01:48:08
1853 1164 Gerda Agu 2003
Tartu maakond
  Tüdrukud TA 73 01:48:08
1636 997 Tatjana Agu 1979
Harju maakond
  N40 133 01:36:47
27 23 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
Icefire OÜ M 12 00:45:39
273 83 Anette Ahu 2009
Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi Tüdrukud TA 6 00:55:25
638 279 Laila Ahu 1984
Ida-Viru maakond
  N 135 01:03:21
878 442 Margit Ahu 1983
Ida-Viru maakond
  N 211 01:09:14
1437 839 Jaana Ahun 1985
Harju maakond
  N 372 01:27:41
1284 721 Lea Aidnik 1959
Tartu maakond
  N60 14 01:21:35
553 230 Triin Aimla 1991
Lääne-Viru maakond
  N 115 01:01:40
888 445 Kristi Ainen 1981
Harju maakond
TalTech N 212 01:09:23
1919 1215 Maire Ainso 1983
Lääne-Viru maakond
  N 525 01:52:52
974 471 Vladimir Ait 1947
Lääne-Viru maakond
  M70 2 01:11:45
2030 1302 Heli Ajaots 1972
Tartu maakond
SK Jooksupartner N45 190 02:03:19
339 230 Siim Alatalu 1978
Harju maakond
  M40 24 00:56:57
1135 522 Karl Alavee 2005
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 59 01:16:38
1280 563 Arsi Alavere 1978
Jõgeva maakond
  M40 72 01:21:31
837 413 Karin Alavere 1975
Tartu maakond
  N45 56 01:08:04
2075 1337 Margit Alavere 1968
Lääne-Viru maakond
  N50 130 02:15:17
1805 1131 Mariel Alavere 2003
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 70 01:44:42
2086 741 Mattias August Alavere 2006
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 105 02:22:44
497 193 Pille Alder 1986
Harju maakond
  N 101 01:00:00
504 307 Viktor Aldõbajev 1999
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad U 23 mehed 10 01:00:07
236 171 Rauno Aljas 1991
Harju maakond
Myfitness M 74 00:54:11
1710 1058 Annika Allak 1980
Lääne-Viru maakond
  N40 143 01:39:52
1153 627 Aili Allaste 1982
Harju maakond
  N 288 01:17:19
1998 1278 Aili Allese 1964
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N55 64 01:59:15
1550 930 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  N 402 01:33:00
1282 719 Meelika Allik 1990
Tartu maakond
Aaviku Marjatalu OÜ N 328 01:21:33
1535 617 Risto Allik 1982
Harju maakond
  M 239 01:32:24
770 365 Margit Alliksaar 1976
Jõgeva maakond
  N40 50 01:06:36
281 196 Germo Alliksoo 1997
Võru maakond
  M 84 00:55:42
1361 784 Helle Alliksoo 1972
Võru maakond
  N45 113 01:24:33
1161 530 Harri Alliku 1954
Pärnu maakond
Zizino Health club M65 8 01:17:43
350 238 Karli Alliku 1995
Pärnu maakond
  M 102 00:57:13
1495 883 Eve Alnek 1985
Tartu maakond
  N 389 01:30:36
526 211 Karmen Alnek 1989
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad N 107 01:00:40
1179 644 Liina Altmäe 1979
Tartu maakond
  N40 86 01:18:13
352 240 Ats Altmets 1998
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad U 23 mehed 7 00:57:14
127 101 Ago Aluste 1985
Pärnu maakond
  M 46 00:51:12
2031 1303 Liina Ambos 1981
Rapla maakond
  N 554 02:03:42
136 110 Kristo Ambus 1997
Lääne-Viru maakond
  M 50 00:51:35
1972 1255 Kadi Anajev 1984
Põlva maakond
  N 538 01:56:17
1591 961 Minni Andla 1991
Harju maakond
Jalajälg AS N 420 01:34:21
1741 1079 Irina Andrejeva 1965
Rapla maakond
  N55 54 01:41:06
1906 1205 Jaanika Andron 1991
Harju maakond
Ehitusklaas OÜ N 521 01:52:14
833 410 Maarika Anijärv 1981
Harju maakond
*MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
N 199 01:08:00
832 409 Maive Anijärv 1973
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N45 54 01:08:00
680 304 Heili Anni 1992
Harju maakond
  N 146 01:04:27
485 298 Mihkel Anni 1962
Harju maakond
  M55 16 00:59:45
656 287 Kristi Anniste 1979
Saare maakond
Spordikomitee N40 40 01:03:50
235 170 Valdek Anniste 1981
Saare maakond
Spordikomitee M 73 00:54:08
438 162 Katre Annus 1987
Harju maakond
  N 81 00:58:47
611 265 Madle Annus 1982
Harju maakond
MTÜ spordiselts
MTÜ spordiselts
N 129 01:02:54
1026 540 Marina Annus 1960
Harju maakond
  N60 9 01:12:54
1671 1025 Veronika Annus 1974
Lääne-Viru maakond
  N45 157 01:38:22
546 222 Helina Ansel 1985
Lääne-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 113 01:01:21
1139 617 Aire Ansen-Kure 1987
Harju maakond
  N 286 01:16:56
1525 910 Marge Ansi 1979
Lääne-Viru maakond
  N40 119 01:32:02
646 364 Asko Ant 1976
Harju maakond
  M40 44 01:03:35
1841 1158 Natalja Antonova 1981
Harju maakond
  N 499 01:47:22
160 131 Ruslan Anuprijenko 1985
Ida-Viru maakond
  M 56 00:52:13
76 61 Alvar Anvelt 2001
Ida-Viru maakond
  MJ 3 00:48:48
632 276 Marika Anvelt 1978
Pärnu maakond
Ran4Ran N40 38 01:03:18
1397 809 Anne Arendi 1971
Harju maakond
  N45 124 01:25:57
512 310 Tauri Arge 1992
Lääne-Viru maakond
  M 132 01:00:23
1668 1023 Imbi Arhipov 1969
Harju maakond
  N50 88 01:38:20
750 351 Kadri Arman 1979
Harju maakond
  N40 47 01:06:07
746 347 Eneliis Arpo 2006
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 19 01:06:00
745 399 Ert Arpo 2008
Lääne-Viru maakond
KARMEL Poisid PA 44 01:06:00
1458 602 Kristjan Arras 1989
Lääne-Viru maakond
  M 235 01:28:43
1295 566 Ago Arro 1981
Valga maakond
Wulcan M 221 01:22:02
1833 1151 Anastasia Arsenovitš 1995
Lääne-Viru maakond
  N 497 01:46:55
427 155 Anneli Aru 1975
Rapla maakond
Lääemaa kjk N45 23 00:58:38
1108 516 Andrus Arukaevu 2007
Harju maakond
  Poisid PA 58 01:15:42
113 92 Jaanus Arukaevu 1966
Harju maakond
  M50 8 00:50:22
1166 636 Urve Arukaevu 1966
Harju maakond
  N50 55 01:17:50
654 369 Kristofer Johannes Arula 2006
Saare maakond
Spordikomitee Poisid PA 42 01:03:50
986 474 Rain Arume 1996  
Järva maakond
1. jalaväebrigaad M 200 01:11:57
1783 1115 Merilin Aruots 1984
Põlva maakond
A. Le Coq AS N 479 01:43:37
1299 567 Juss Arus 2001
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad MJ 12 01:22:13
6 6 Urmet Arusoo 1987
Viljandi maakond
  M 5 00:38:17
1227 681 Maria Asperk 1984
Harju maakond
  N 309 01:20:00
1043 551 Helemeel Assmann 2001
Lääne-Viru maakond
  NJ 19 01:13:39
1880 1185 Marii-Eliise Ats 2006
Tartu maakond
  Tüdrukud TA 75 01:50:25
184 38 Diana Audru 1977
Valga maakond
G4S SK N40 7 00:52:42
1681 1033 Pille Aupaju 1975
Lääne-Viru maakond
  N45 158 01:38:52
1207 542 Savelli Aus 2003
Tartu maakond
  Poisid PA 66 01:19:10
1079 573 Kädi Avik 1989
Harju maakond
  N 269 01:14:58
1751 1086 Urve Balõnski 1952
Viljandi maakond
  N65 8 01:41:37
764 403 Jon-Paul Barr 1975
Harju maakond
  M45 50 01:06:27
1126 608 Aili Bauer 1957
Pärnu maakond
  N60 11 01:16:20
1125 606 Eveli Bauer 1982
Harju maakond
Eesti Haigekassa N 285 01:16:20
1124 604 Heleri Bauer 1988
Pärnu maakond
  N 284 01:16:20
1024 538 Kadri Bauman 1979
Harju maakond
  N40 75 01:12:48
2014 1290 Eneli Baumann 1986
Lääne-Viru maakond
  N 547 02:01:58
319 219 Märt Baumverk 1970
Harju maakond
  M50 15 00:56:30
681 305 Darja Bažulina 2001
Ida-Viru maakond
  NJ 10 01:04:30
1170 532 Andreas Beketov 2008
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 63 01:17:55
960 491 Lemme Berkis 1982
Harju maakond
  N 238 01:11:25
1834 1152 Kattrina Berting 1990
Tartu maakond
  N 498 01:46:57
1436 598 Andrew James Billington 1970
Harju maakond
  M50 44 01:27:39
1869 692 Eduard Blaško 1987
Ida-Viru maakond
  M 265 01:50:03
1164 635 Anna Boiko 1996
Tartu maakond
  N 291 01:17:47
1625 636 Denis Bokhan 1979
Harju maakond
  M40 80 01:36:17
35 29 Rainer Bõkov 1998
Lääne-Viru maakond
  U 23 mehed 1 00:46:24
371 254 Oleg Bolšakov 1990
Harju maakond
CES AS M 108 00:57:35
2048 1318 Lili Boom 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 126 02:06:00
691 312 Olga Bõtškova 1990
Harju maakond
  N 150 01:04:49
343 233 Andres Brakmann 1980
Harju maakond
  M40 25 00:57:01
2088 1347 Anneli Brikkel 1968
Tartu maakond
  N50 134 02:24:54
1031 488 Andres Brõsov 1981
Saare maakond
  M 203 01:13:06
267 188 Sander Brõsov 2005
Saare maakond
  Poisid PA 23 00:55:06
1360 783 Maria Budina 1995
Harju maakond
Sportland Team
Sportland eesti
N 352 01:24:33
1716 1066 Juta Davõdova 1954
Ida-Viru maakond
  N65 7 01:40:00
1402 814 Jelena Derbnev 1983
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 360 01:26:05
1261 557 Sergei Dmitrijev 1981
Harju maakond
  M 219 01:20:39
123 99 Joseph James Dressel 1993
Jõgeva maakond
  M 45 00:51:00
1098 586 Triinu Dressel 1993
Jõgeva maakond
  N 275 01:15:18
1920 705 Mairold Dvorov 2012
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 94 01:52:52
1921 706 Mattias Dvorov 2010
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 95 01:52:52
1238 551 Even Dybevik 1996
Harju maakond
  M 217 01:20:06
1699 1049 Gerli Edela 1982
Tartu maakond
  N 457 01:39:23
1010 485 Jüri Eek 1971
Viljandi maakond
  M45 65 01:12:33
1929 1223 Sirle Eelma 1975
Järva maakond
  N45 180 01:53:19
2080 1342 Melissa Eenmaa 1994
Harju maakond
  N 569 02:19:41
492 301 Egert Eensalu 2005
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 34 00:59:56
1202 663 Egne Eerik 1978
Jõgeva maakond
  N40 89 01:19:01
1277 716 Eret Eerik 1992
Lääne-Viru maakond
  N 324 01:21:20
677 301 Heli Eerik 1972
Lääne-Viru maakond
  N45 41 01:04:24
282 195 Allar Eesmaa 1985
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 83 00:55:42
224 59 Ruth Ehandi 1972
Harju maakond
Eesti Energia N45 7 00:53:48
506 199 Ave Ehavald 1975
Lääne-Viru maakond
  N45 27 01:00:08
720 390 Albert Eher 1962
Ida-Viru maakond
My Fitnes M55 21 01:05:19
1758 1094 Anni Eimpalu 1989
Lääne-Viru maakond
  N 472 01:42:06
1759 1093 Heli Eimpalu 1965
Lääne-Viru maakond
  N55 56 01:42:06
958 490 Tanja Elken 1964
Ida-Viru maakond
  N55 15 01:11:21
261 185 Rain Eller 1977
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
M40 17 00:54:59
1064 566 Reet Ellermaa 1962
Harju maakond
  N55 20 01:14:39
1065 499 Riho-Rene Ellermaa 1963
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
M55 25 01:14:39
215 163 Ellar Ellik 1972
Saare maakond
  M45 27 00:53:29
1809 1136 Liis Emberg 1990
Lääne-Viru maakond
  N 489 01:45:00
1602 971 Elle Engel 1949
Harju maakond
  N70 5 01:35:14
1137 615 Annika Ennok 1979
Harju maakond
  N40 80 01:16:51
1306 737 Ivika Enula 1984
Harju maakond
  N 334 01:22:37
627 355 Daniel Epro 1992
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Stoneridge Electronics AS
M 150 01:03:09
1679 1031 Helen Erg 1995
Harju maakond
  N 447 01:38:32
614 266 Kaidi Erik 1987
Ida-Viru maakond
  N 130 01:02:56
1455 854 Heddi Erikson-Kiveste 1982
Järva maakond
  N 378 01:28:29
1675 647 Marko Erin 1988
Lääne-Viru maakond
  M 249 01:38:27
1676 648 Urmas Erin 1962
Lääne-Viru maakond
  M55 32 01:38:27
156 125 Karl Erlenheim 1986
Harju maakond
Ühinenud Gängstaräpparid
AS Meditsiinigrupp
M 55 00:52:10
1813 675 Andi-Marten Erm 2009
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 87 01:45:15
1734 659 Erich Erm 1981
Harju maakond
  M 253 01:40:52
1320 750 Greta Erm 1990
Harju maakond
  N 339 01:23:02
706 384 Mati Erm 1964
Lääne-Viru maakond
  M55 20 01:05:03
1383 585 Tiit Erm 1988
Harju maakond
Cybers M 230 01:25:23
487 299 Rait Ermann 1980
Harju maakond
Rademar M40 34 00:59:49
294 91 Urme Ernits 1978
Tartu maakond
  N40 17 00:55:57
1749 665 Andres Eskla 1968
Võru maakond
Toftan M50 52 01:41:28
1711 1057 Loona Eskla 1972
Võru maakond
  N45 161 01:39:52
290 202 Tanel Esperk 1981
Tartu maakond
  M 87 00:55:54
271 81 Anni Etti 1991
Lääne-Viru maakond
  N 40 00:55:16
33 6 Etriin Etverk 2007
Lääne-Viru maakond
VIKE Tüdrukud TA 1 00:46:15
376 122 Merike Etverk 1971
Lääne-Viru maakond
  N45 15 00:57:40
1198 660 Liisa Lisette Evert 2008
Jõgeva maakond
  Tüdrukud TA 34 01:18:44
1400 812 Liisi Evert 1983
Jõgeva maakond
  N 359 01:26:01
846 426 Ivan Fedyna 1989
Lääne-Viru maakond
Virudent HR
Virudent OÜ
M 180 01:08:25
1578 951 Jaswir Finer 1982
Finland
  N 415 01:34:02
1152 626 Airis Floren 1979
Lääne-Viru maakond
  N40 82 01:17:16
1244 692 Anna Maare Floren 2005
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 41 01:20:16
1035 490 Mihhail Fomin 1980
Ida-Viru maakond
Spordiklubi
Eesti Energia
M40 60 01:13:10
1036 546 Ekaterina Fomina 1980
Ida-Viru maakond
  N40 76 01:13:10
1811 1137 Helina Frank 1977
Jõgeva maakond
  N40 152 01:45:11
164 134 Aleksei Fursov 1988
Harju maakond
  M 57 00:52:16
1 1 Konstantin Gamov 1991
Saint Petersburg
Second Wind M 1 00:32:10
594 253 Diana Gandera 1992
Harju maakond
  N 125 01:02:30
1406 818 Lea Gävgänen 1972
Lääne-Viru maakond
  N45 126 01:26:19
1274 561 Vadim Gävgänen 1969
Lääne-Viru maakond
  M50 39 01:21:19
806 414 Renat Gayanov 1988
Harju maakond
  M 173 01:07:21
1874 1182 Oksana Gladõš 1974
Harju maakond
  N45 173 01:50:10
1208 543 Arseni Gladõšev 2000
Ida-Viru maakond
  U 23 mehed 19 01:19:14
1635 996 Helen Gorban 1996
Harju maakond
  N 434 01:36:45
961 492 Triin Gorbunov 1979
Tartu maakond
  N40 69 01:11:26
893 444 Rone Grahe 1959
Harju maakond
  M60 11 01:09:44
129 105 Igor Grigorjev 1985
Harju maakond
  M 47 00:51:21
452 171 Rita Gross 1987
Harju maakond
  N 86 00:59:05
1527 912 Merike Grünthal 1975
Viljandi maakond
A-Sport N45 146 01:32:08
1950 1236 Jana Guhman 1979
Lääne-Viru maakond
  N40 164 01:54:54
866 433 Helen Gull 1976
Viljandi maakond
  N40 63 01:09:00
630 275 Elen Haamer 1978
Järva maakond
MTÜ Spordiselts N40 36 01:03:14
948 464 Hendrik Haamer 2005
Järva maakond
MTÜ Spordiselts Poisid PA 52 01:11:07
1889 698 Herman Haamer 2007
Järva maakond
MTÜ Spordiselts Poisid PA 91 01:51:04
1045 552 Helena Haapsal 2006
Harju maakond
Fortis Tüdrukud TA 28 01:13:47
1142 524 Marek Haav 1985
Lääne-Viru maakond
Estonian Cell M 211 01:17:04
1771 1105 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
  N50 98 01:42:50
1131 611 Liis Hakmann 2002
Tartu maakond
  NJ 20 01:16:31
1145 620 Sirje Hallap 1959
Rapla maakond
  N60 12 01:17:11
655 368 Andres Hallik 1979
Harju maakond
Ristiku Põhikool M40 45 01:03:50
230 168 Urmas Hallik 1978
Pärnu maakond
  M40 15 00:53:59
1112 594 Minna Tuulikki Hamunen 1967
Tartu maakond
  N50 51 01:15:48
685 308 Karoliina Hanga 1998
Harju maakond
  U 23 naised 10 01:04:35
363 249 Knut Hanga 1970
Harju maakond
  M50 17 00:57:24
629 274 Britt Hango 1997
Harju maakond
  N 134 01:03:12
1020 534 Lilita Harin 1975
Valga maakond
  N45 71 01:12:43
808 415 Viktor Harin 1994
Valga maakond
  M 174 01:07:22
1353 576 Margus Härm 1981
Järva maakond
Graanul Invest M 225 01:24:19
1387 802 Merje Härm 1980
Järva maakond
Graanul Invest N40 107 01:25:33
333 226 Olav Haugen 1982
Muu
  M 97 00:56:46
1754 1088 Kristina Heering 1983
Tartu maakond
  N 470 01:41:49
967 498 Monika Heiden 1983
Harju maakond
  N 242 01:11:34
1200 661 Jaanika Hein 1980
Pärnu maakond
  N40 88 01:18:49
663 291 Kersti Hein 1973
Harju maakond
Omniva Spordiklubi N45 39 01:03:58
603 260 Siiri Hein 1968
Harju maakond
  N50 24 01:02:38
385 259 Romet-Handre Heinaste 2000
Viljandi maakond
  U 23 mehed 8 00:57:47
1196 658 Triin Heinla 1973
Harju maakond
  N45 98 01:18:40
591 340 Marko Heinloo 1983
Harju maakond
  M 144 01:02:24
1654 1012 Helena Heinpalu 1983
Harju maakond
  N 442 01:37:52
817 418 Hardi Heinsar 1972
Valga maakond
2. jalaväebrigaad M45 55 01:07:40
1883 1186 Heli Helm 1972
Harju maakond
  N45 174 01:50:41
73 14 Piret Helve 1984
Viljandi maakond
MHTechnic N 7 00:48:32
1641 640 Maarek Henk 2010
Viljandi maakond
  Poisid PA 81 01:37:09
993 515 Elisabeth Henno 2002
Tartu maakond
  NJ 16 01:12:06
2089 1348 Ene-Ly Henno 1992
Tartu maakond
  N 570 02:25:35
946 483 Ester Hermet 1975
Harju maakond
  N45 65 01:11:02
674 375 Jaanek Hermet 1975
Harju maakond
  M45 48 01:04:13
1913 1209 Monika Herr 1976
Lääne-Viru maakond
MTÜ Maria ja lapsed N40 161 01:52:21
1475 867 Kersti Hiiemaa 1987
Harju maakond
  N 383 01:29:55
137 111 Härmo Hiiemäe 1983
Lääne-Viru maakond
  M 51 00:51:37
2097 1355 Helen Hiiob 1999
Valga maakond
  U 23 naised 30 02:32:07
1016 531 Helena Hildunen 1992
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 255 01:12:39
1878 694 Einar Hillep 1970
Harju maakond
Justiitsministeerium M50 53 01:50:19
404 264 Andre Himuškin 1971
Harju maakond
  M45 41 00:58:21
71 58 Holger Himuškin 2006
Harju maakond
  Poisid PA 6 00:48:23
1245 693 Reine Hindrekus-Koppel 1991
Harju maakond
  N 316 01:20:18
1753 1089 Inna Hinn 1966
Harju maakond
  N50 95 01:41:49
303 95 Maris Hinn 1981
Tartu maakond
  N 48 00:56:09
1726 658 Mihkel Hinn 2008
Harju maakond
  Poisid PA 83 01:40:14
834 411 Ly Hõbe 1977
Harju maakond
  N40 57 01:08:01
421 151 Merlyn Hõbemäe 1984
Viljandi maakond
  N 76 00:58:32
1957 1242 Merike Hõimoja 1957
Jõgeva maakond
  N60 36 01:55:11
1997 1277 Annabel Holm 2008
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 86 01:59:13
1838 1156 Ave Holm 1972
Lääne-Viru maakond
  N45 170 01:47:11
1564 938 Kersti Holm 1981
Lääne-Viru maakond
  N 408 01:33:28
203 154 Martin Holm 1984
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 65 00:53:08
410 266 Marten Holter 2006
Pärnu maakond
  Poisid PA 30 00:58:25
1705 1054 Tiina Höövelson 1978
Ida-Viru maakond
Eesti Karud N40 141 01:39:44
341 110 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
  N50 6 00:57:00
1317 747 Kätlin Hõrrak 1992
Tartu maakond
  N 337 01:22:59
1392 806 Aljona Hovinen 2005
Ida-Viru maakond
  Tüdrukud TA 50 01:25:47
1391 805 Ilona Hovinen 1975
Ida-Viru maakond
  N45 123 01:25:47
161 132 Roman Hromenkov 1977
Harju maakond
  M40 9 00:52:13
1956 1240 Karine Hundimägi 2006
Harju maakond
  Tüdrukud TA 83 01:55:05
848 427 Kevin Hurt 1994
Harju maakond
1. jalaväebrigaad M 181 01:08:27
1701 651 Artur Hussar 2001
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad MJ 16 01:39:37
1204 540 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  M60 13 01:19:05
763 402 Egon Hütt 1988
Harju maakond
Team JoyBräu M 170 01:06:26
896 452 Mariliis Huul 1992
Harju maakond
  N 217 01:09:50
688 309 Maaris Hüür 1960
Järva maakond
  N60 4 01:04:38
1073 570 Gerli Ikla 1972
Viljandi maakond
  N45 79 01:14:48
856 430 Ingmar Ilisson 1985
Harju maakond
  M 183 01:08:40
1778 1111 Anna Iljina 1972
Harju maakond
  N45 166 01:43:25
1736 660 Ants Illus 1951
Tartu maakond
  M65 11 01:40:53
1735 1076 Tiiu Illus 1947
Tartu maakond
  N70 7 01:40:53
1728 1070 Andra Ilumets 1988
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 461 01:40:17
755 401 Ivari Ilusk 1983
Harju maakond
  M 169 01:06:14
1454 853 Anu Ilves 1974
Lääne-Viru maakond
  N45 133 01:28:18
569 240 Kätlin Ilves 2002
Tartu maakond
  NJ 8 01:02:00
1560 625 Mihkel Ilves 2006
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 76 01:33:22
1848 1161 Raili Ilves 1976
Tartu maakond
  N40 154 01:48:00
1847 687 Ulvar Ilves 1974
Tartu maakond
  M45 91 01:48:00
1573 947 Laura Indus 1989
Lääne-Viru maakond
  N 414 01:33:48
1803 674 Alari Irval 1993
Harju maakond
  M 260 01:44:38
2002 1282 Margit Isak 1966
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N50 120 02:00:21
379 256 Jaanus Ismael 1977
Harju maakond
  M40 27 00:57:42
931 477 Helina Isop 1986
Tartu maakond
  N 232 01:10:37
932 455 Vallo Isop 1984
Tartu maakond
  M 192 01:10:37
558 326 Indrek Issak 1990
Tartu maakond
  M 137 01:01:46
51 44 Toivo Ivainen 1964
Lääne-Viru maakond
  M55 3 00:47:28
490 190 Viktoriia Ivancho 1995
Lääne-Viru maakond
Virudent HR
Virudent OÜ
N 99 00:59:54
299 93 Elisabeth Ivanova 2000
Lääne-Viru maakond
  U 23 naised 5 00:56:02
1531 916 Ülle Ivanova 1980
Lääne-Viru maakond
  N40 121 01:32:14
1342 768 Margot Jäälaid 1963
Lääne-Viru maakond
Virudent HR
Virudent OÜ
N55 36 01:23:54
568 241 Karmen Jaanimägi 1970
Võru maakond
  N50 20 01:02:00
1301 568 Kaido Jaansalu 1978
Harju maakond
  M40 73 01:22:14
585 249 Reelika Jaanverk 1981
Harju maakond
SA Eesti Kontsert N 123 01:02:16
968 499 Jane Jaaska 1995
Tartu maakond
  N 241 01:11:34
520 208 Kaidi Jagant 2002
Lääne-Viru maakond
Aasukalda Maa ja Merepäästekomando NJ 6 01:00:31
326 104 Kaili Jagant 2004
Lääne-Viru maakond
Aasukalda Maa ja Merepäästekomando Tüdrukud TA 7 00:56:38
494 192 Kairi Jagant 2006
Lääne-Viru maakond
Aasukalda Maa ja Merepäästekoomando Tüdrukud TA 12 00:59:59
495 303 Magnus Jagant 2008
Lääne-Viru maakond
Aasukalda Maa ja Merepäästekomando Poisid PA 35 00:59:59
174 142 Margo Jagant 2005
Lääne-Viru maakond
Aasukalda Maa ja Merepäästekomando Poisid PA 16 00:52:30
1104 591 Ene Jaguson 1962
Lääne-Viru maakond
  N55 23 01:15:32
901 446 Aivar Jakobson 1978
Pärnu maakond
Kaisa treeningud M40 52 01:09:59
1697 1047 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls N50 89 01:39:17
1413 824 Kaie Jäks 1975
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N45 127 01:26:36
580 334 Johannes Ingmar Jakson 1997
Harju maakond
  M 141 01:02:13
1188 651 Lovise Maria Jakson 2007
Harju maakond
  Tüdrukud TA 33 01:18:27
232 169 Mark Jakob Jakson 2005
Harju maakond
  Poisid PA 20 00:54:00
1187 650 Ruth Jakson 1975
Harju maakond
  N45 96 01:18:27
1655 1014 Kajari Jakunin 1966
Lääne-Viru maakond
  N50 85 01:37:59
83 68 Joosep Jalajas 2003
Tartu maakond
  Poisid PA 7 00:49:15
1896 1197 Sigrid Jalasto 1971
Ida-Viru maakond
  N45 176 01:51:23
2 2 Rauno Jallai 1994
Võru maakond
Võru KJK Lõunalõvi M 2 00:32:33
1592 962 Eva Jänes 1995
Lääne-Viru maakond
  N 421 01:34:30
328 223 Rasmus Jänes 1982
Lääne-Viru maakond
  M 96 00:56:41
1575 627 Silver Jänes 1986
Lääne-Viru maakond
Tamsalu Võitlusklubi Kiokushin M 243 01:33:49
121 23 Helen Janisoo 1992
Viljandi maakond
Hopa Fit N 14 00:50:54
1541 923 Ülle Janke 1965
Viljandi maakond
  N55 42 01:32:39
1644 1004 Hele Järv 1979
Harju maakond
  N40 135 01:37:27
1484 875 Reelika Järv 1988
Tartu maakond
  N 384 01:30:14
1471 865 Natali Järva 1998
Harju maakond
  U 23 naised 24 01:29:35
479 186 Nora Järva 2005
Harju maakond
  Tüdrukud TA 11 00:59:35
1003 482 Guldar Järve 1966
Viljandi maakond
  M50 34 01:12:21
1994 1274 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  N40 170 01:58:55
1148 623 Johanna Järve 2003
Viljandi maakond
  Tüdrukud TA 32 01:17:12
1091 580 Mirjam Järve 1974
Viljandi maakond
  N45 82 01:15:12
1381 796 Marju Järvela 1974
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad N45 119 01:25:17
2009 1286 Mariann Järvelt 1980
Jõgeva maakond
  N40 173 02:01:33
422 153 Marika Järvet 1964
Jõgeva maakond
Jõgeva Kultuurikeskus N55 4 00:58:35
1989 1269 Merike Järvi 1971
Lääne-Viru maakond
TammFin OÜ N45 185 01:58:21
671 299 Taavi Järvsoo 1985
Harju maakond
  N 143 01:04:08
128 103 Ahto Jaska 1965
Tartu maakond
Truvor Grupp M55 5 00:51:17
983 511 Anneli Jaska 1981
Tartu maakond
  N 246 01:11:56
14 2 Karina Jaunmuktane 1990
Harju maakond
Täppspotlased N 2 00:43:20
1890 699 Urmas Jegorov 1970
Harju maakond
  M50 54 01:51:05
1750 1085 Leelo Jegorova 1983
Järva maakond
  N 469 01:41:29
1722 1064 Galina Jermolova 1957
Ida-Viru maakond
TPK N60 27 01:40:00
22 18 Aivar Jesse 1959
Valga maakond
Walketa
OÜ Combiwood
M60 1 00:45:15
453 282 Sten Joala 1994
Harju maakond
  M 121 00:59:05
185 39 Kaja Jõemets 1965
Ida-Viru maakond
Sparta
IVKH
N55 2 00:52:43
1816 676 Ahti Jõgi 1972
Harju maakond
  M45 89 01:45:22
182 145 Ats Jõgi 1989
Harju maakond
Tele2 Eesti AS M 61 00:52:39
786 409 Margo Jõgi 1971
Tartu maakond
SLO AS M45 52 01:07:01
465 289 Risto Jõgi 1982
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 124 00:59:19
1727 1069 Aime Jõks 1965
Tartu maakond
  N55 53 01:40:14
1747 1083 Külli Jõks 1969
Tartu maakond
  N50 94 01:41:26
1497 885 Aet Jõks-Karu 1980
Harju maakond
  N40 114 01:30:43
1292 729 Emma Jugomägi 2007
Põlva maakond
  Tüdrukud TA 45 01:22:00
1183 536 Miko Jugomägi 2005
Põlva maakond
  Poisid PA 64 01:18:20
1289 725 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  N45 105 01:21:55
413 268 Mati Juhanson 1989
Lääne-Viru maakond
  M 114 00:58:28
554 229 Renate Juhanson 1987
Lääne-Viru maakond
  N 116 01:01:40
3 3 Janar Juhkov 1987
Harju maakond
Treeningpartner Sportland jookustiim
MTÜ Spordiselts
M 3 00:33:18
1688 1039 Kersti Jukk 1982
Tartu maakond
  N 450 01:39:00
842 419 Ülle Juntson 1976
Tartu maakond
  N40 58 01:08:13
1790 1122 Elna Jürimäe 1955
Pärnu maakond
Eesti Karud N65 9 01:44:12
676 300 Ave Jüriöö 1986
Harju maakond
Eesti Haigekassa N 144 01:04:17
969 501 Annela Jüriska 1986
Harju maakond
  N 243 01:11:35
954 467 Marten Jüriska 1986
Harju maakond
  M 198 01:11:17
542 322 Sergei Jurkin 1977
Harju maakond
  M40 39 01:01:17
1533 918 Piia Jurman 1968
Tartu maakond
  N50 80 01:32:20
1534 616 Robert Jurman 1967
Tartu maakond
  M50 48 01:32:20
1905 1204 Gertu Jurtom 1988
Lääne-Viru maakond
  N 520 01:52:11
858 431 Kert Jurtom 1981
Lääne-Viru maakond
  M 184 01:08:44
204 155 Tarko Juss 2001
Harju maakond
  MJ 6 00:53:09
217 53 Triin Juss 1992
Harju maakond
  N 27 00:53:34
1622 989 Kätlin Juuram 1985
Tartu maakond
  N 431 01:36:10
1250 698 Küllike Juurik 1965
Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool N55 31 01:20:25
517 312 Meelis Juursoo 1970
Tartu maakond
  M50 21 01:00:27
593 254 Pille Juus 1966
Harju maakond
  N50 22 01:02:30
1257 703 Helina Juvanen 1988
Tartu maakond
  N 320 01:20:33
933 478 Kerli Käär 1981
Harju maakond
  N 233 01:10:39
36 30 Jarmo Kaare 1985
Rapla maakond
  M 16 00:46:27
1774 1108 Kristi Kaaremäe 1977
Lääne-Viru maakond
  N40 148 01:43:08
1843 684 Geir-Kristjan Kääri 2007
Tartu maakond
  Poisid PA 89 01:47:34
2046 1316 Annika Kaarna 1981
Tartu maakond
  N 558 02:05:56
906 449 Aivar Kaasik 1965
Lääne-Viru maakond
Estonian Cell M55 22 01:10:03
1378 795 Karmen Kaasik 2010
Saare maakond
Kuressaare Gümnaasium Tüdrukud TA 49 01:25:15
207 50 Krete Kaasik 2000
Järva maakond
SK KATI U 23 naised 2 00:53:12
1617 984 Kristi Kaasik 1974
Lääne-Viru maakond
  N45 153 01:35:51
519 207 Maarja Kaasik 1990
Tartu maakond
  N 105 01:00:31
1661 1018 Natalja Kaasik 1981
Harju maakond
  N 443 01:38:04
1380 797 Piret Kaasik 1968
Saare maakond
Kuressaare Gümnaasium N50 65 01:25:17
959 469 Rasmus Kaasik 2004
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 53 01:11:24
852 428 Tiit Kaasik 1974
Tartu maakond
  M45 58 01:08:34
695 314 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  N60 5 01:04:57
689 310 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  N 148 01:04:41
394 133 Terttu Kadarpik 1982
Lääne-Viru maakond
  N 66 00:57:58
1536 919 Liina Kaddarpik 1980
Tartu maakond
Eesti Haigekassa N40 122 01:32:26
432 275 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  M 118 00:58:43
1553 932 Getlyn Kaevats 1992
Tartu maakond
  N 404 01:33:03
1260 704 Marika Kahem 1981
Tartu maakond
Salvest AS N 321 01:20:37
683 306 Maarja Kährik 1979
Viljandi maakond
  N40 42 01:04:33
19 15 Rauno Käige 1974
Lääne-Viru maakond
  M45 2 00:44:44
1552 931 Annika Käis 1984
Tartu maakond
  N 403 01:33:03
819 400 Laura-Liisa Käis 1990
Jõgeva maakond
  N 197 01:07:45
10 9 Tarmo Kaisla 1982
Harju maakond
Sparta M 6 00:41:30
1657 1016 Marika Kakko 1966
Lääne-Viru maakond
Kuressaare Hoolekanne N50 84 01:37:59
810 416 Herdo Kala 1993
Lääne-Viru maakond
  M 175 01:07:23
1297 731 Kairit Kala 2003
Lääne-Viru maakond
MTÜ Maria ja lapsed Tüdrukud TA 46 01:22:08
809 394 Kerstin Kala 1994
Lääne-Viru maakond
  N 192 01:07:23
1717 1062 Erika Kalamees 1964
Lääne-Viru maakond
Rakvere Rohuaia lasteaed N55 52 01:40:00
1714 657 Kuido Kalamees 1961
Lääne-Viru maakond
  M55 33 01:40:00
1601 970 Reelika Kalames 1983
Lääne-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 425 01:35:05
722 332 Helen Kalberg 1980
Harju maakond
  N40 45 01:05:19
690 311 Sirli Kalbus 1984
Harju maakond
  N 149 01:04:47
1933 1226 Kairit Kalda 2003
Harju maakond
  Tüdrukud TA 80 01:53:44
119 97 Meelis Kalda 1975
Harju maakond
G4S Spordiklubi M45 17 00:50:44
96 17 Külli Kaldma 1982
Harju maakond
  N 9 00:49:52
2087 1346 Lagle Kaldma 1967
Tartu maakond
  N50 133 02:24:53
1547 927 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus N55 43 01:32:54
1659 1017 Anne-Lii Kaldvee 1966
Tartu maakond
  N50 87 01:38:00
268 80 Geidi-Gwendolen Kalev 1994
Jõgeva maakond
Salvest AS N 39 00:55:08
1370 789 Kadi Kalev 1992
Rapla maakond
1. jalaväebrigaad N 353 01:25:00
1903 1202 Katrin Kaljula 1978
Lääne-Viru maakond
  N40 159 01:51:36
180 36 Sille Kaljurand 1983
Lääne-Viru maakond
  N 18 00:52:37
2006 1284 Birgit Kaljuste 1987
Harju maakond
  N 545 02:01:13
1796 671 Dave Kaljuste 1982
Harju maakond
  M 258 01:44:24
2008 1287 Margit Kaljuste 1955
Pärnu maakond
  N65 12 02:01:33
172 140 Urmas Kaljuvee 1971
Harju maakond
  M45 26 00:52:28
426 272 Krister Kallas 1985
Viljandi maakond
TSK Joosu M 116 00:58:37
971 502 Liina Kallas 1970
Lääne maakond
SK Nõva N50 43 01:11:42
1077 506 Priit Kallas 1975
Harju maakond
  M45 69 01:14:57
1078 505 Priit Kallas 1975
Harju maakond
  M45 70 01:14:57
1763 1097 Kaili Kallasaru 1980
Tartu maakond
  N40 147 01:42:16
1201 662 Anneli Kallip 1983
Tartu maakond
  N 302 01:18:55
814 397 Merje Kallip 1963
Lääne-Viru maakond
  N55 12 01:07:36
321 220 Peep Kallip 1961
Lääne-Viru maakond
  M55 12 00:56:31
1814 1139 Katrin Kalm 1971
Jõgeva maakond
  N45 169 01:45:16
1417 591 Christian Kalme 1997
Harju maakond
  M 231 01:26:52
1279 562 Heiko Kalvet 1967
Harju maakond
  M50 40 01:21:24
784 377 Kaidi Kalviste 1988
Lääne-Viru maakond
  N 182 01:06:58
684 307 Kirle Kamardin 1991
Harju maakond
  N 147 01:04:34
287 200 Siim Kambek 1988
Viljandi maakond
Fc Mulgi M 86 00:55:49
1327 756 Saima Kams 1976
Järva maakond
  N40 102 01:23:11
1954 1239 Anne-Ly Kangur 1971
Harju maakond
  N45 181 01:55:04
1815 1140 Birgit Kangur 1990
Tartu maakond
  N 491 01:45:17
929 476 Gerly Kangur 1997
Tartu maakond
  N 231 01:10:34
935 479 Kairi Kangur 1974
Tartu maakond
  N45 63 01:10:43
926 474 Kerttu-Reena Kangur 1995
Tartu maakond
  N 230 01:10:30
513 203 Marianne Kangur 1988
Lääne-Viru maakond
  N 104 01:00:24
44 37 Robert Kangur 1989
Tartu maakond
  M 17 00:47:02
1150 624 Silja Kangur 1985
Tartu maakond
  N 287 01:17:14
538 319 Mehis Kanna 1985
Lääne-Viru maakond
  M 134 01:01:10
17 4 Edit Kannel 1976
Harju maakond
OK Norma N40 1 00:44:19
9 8 Ranno Kannel 2005
Harju maakond
Sparta Poisid PA 1 00:41:29
447 167 Triinu Kannel 1976
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi N40 26 00:59:01
1401 813 Ene Kanter 1957
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N60 18 01:26:03
1155 527 Kalle Kapp 1966
Würth AS M50 37 01:17:27
1469 863 Lea Kärbis 1957
Tartu maakond
  N60 19 01:29:26
92 77 Arno Kärg 1992
Tartu maakond
Politsei -ja Piirivalveamet M 33 00:49:45
367 117 Monika Karing 1974
Lääne-Viru maakond
  N45 13 00:57:27
1217 673 Kreete Karits 2005
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 35 01:19:35
1968 716 Aivar Karjane 1965
Tartu maakond
  M55 38 01:55:57
1915 1211 Juta Karjane 1968
Tartu maakond
  N50 111 01:52:33
828 422 Anton Kärkkänen 1984
Tartu maakond
  M 178 01:07:54
1213 670 Ljubov Kärkkänen 1986
Tartu maakond
  N 306 01:19:24
652 286 Airi Karlson 1976
Harju maakond
  N40 39 01:03:45
269 189 Sander Karpp 1996
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 81 00:55:09
148 120 Trevor Karro 2006
Harju maakond
Sparta Poisid PA 13 00:52:05
16 3 Astrid Karu 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 1 00:43:34
1914 1210 Margit Karu 1974
Harju maakond
  N45 177 01:52:24
2092 1351 Margit Karu 1970
Jõgeva maakond
  N50 135 02:28:42
122 24 Mariel Karu 2002
Lääne-Viru maakond
  NJ 1 00:50:59
1432 837 Marilin Karu 1994
Harju maakond
  N 370 01:27:22
140 113 Markko Karu 2003
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 11 00:51:49
1590 960 Siiri Karu 1963
Pärnu maakond
  N55 45 01:34:18
1740 662 Silver Karu 1992
Harju maakond
  M 255 01:41:00
1032 544 Britta Kase 1985
Harju maakond
  N 262 01:13:07
324 103 Malle Kase 1971
Viljandi maakond
  N45 11 00:56:36
2113 1367 Siret Kasela 1988
Harju maakond
mistra autex as N 579 16:26:23
138 112 Avo Kask 1964
Pärnu maakond
  M55 6 00:51:38
1632 993 Maris Kask 2004
Tartu maakond
  Tüdrukud TA 63 01:36:35
1587 957 Marleen Kask 2003
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 61 01:34:09
462 287 Railand Kask 1974
Lääne-Viru maakond
  M45 44 00:59:15
1149 622 Reet Kask 1967
Järva maakond
Nautleja KM N50 54 01:17:12
1662 1019 Siret Kask 1980
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N40 139 01:38:07
448 280 Marko Kaska 1974
Harju maakond
SPARTA M45 42 00:59:02
1011 526 Piret Kass 1983
Viljandi maakond
  N 251 01:12:33
1554 622 Veljo Kattago 1968
Harju maakond
  M50 49 01:33:13
1460 604 Alar Kattai 1960
Tartu maakond
Lux Express Estonia AS M60 16 01:28:49
260 184 Kristo Kattel 1985
Harju maakond
  M 79 00:54:53
807 393 Maire Kattel 1988
Hiiu maakond
MTÜ Spordiselts
Coca-Cola HBC Eesti
N 191 01:07:21
1160 631 Sirje Kauna 1977
Harju maakond
  N40 83 01:17:42
1897 1198 Imbi Kaunismaa 1990
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 517 01:51:25
39 33 Richard Kaup-Lapõnin 2005
Harju maakond
Fiscaladmin Poisid PA 4 00:46:52
254 74 Margit Kaur 1989
Pärnu maakond
Karateklubi Corpore N 34 00:54:44
645 282 Kirsika Keel 1990
Lääne-Viru maakond
  N 137 01:03:33
514 311 Kevin Kelder 1999
Tartu maakond
  U 23 mehed 11 01:00:25
669 297 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  N45 40 01:04:06
116 95 Tanel Kelder 1975
Saare maakond
  M45 16 00:50:34
1421 830 Marge Kelgo 1967
Järva maakond
  N50 70 01:27:07
1626 637 Markus Kell 2008
Harju maakond
Kellapere Poisid PA 80 01:36:18
1615 983 Tiina Kell 1977
Harju maakond
Kellapere N40 130 01:35:46
1184 537 Gert Kello 1977
Harju maakond
  M40 70 01:18:24
1355 779 Karolin Kello 2009
Harju maakond
  Tüdrukud TA 48 01:24:25
2003 721 Marten Kello 2011
Harju maakond
  Poisid PA 99 02:00:46
886 443 Kaido Kepp 1974
Harju maakond
  M45 59 01:09:22
871 435 Rainer Kepp 2005
Harju maakond
  Poisid PA 48 01:09:06
693 313 Aleksandra Kerb 1984
Lääne-Viru maakond
  N 151 01:04:56
1230 679 Kaili Kerge 2008
Harju maakond
  Tüdrukud TA 38 01:20:00
605 344 Kullar Kert 1984
Tartu maakond
  M 146 01:02:40
657 370 Kaimur Keskküla 1970
Lääne-Viru maakond
  M50 28 01:03:51
742 345 Liilia Kesküla 1964
Rapla maakond
  N55 9 01:05:55
743 346 Kessu Kesler 1983
Lääne-Viru maakond
Elke Rakvere AS N 169 01:05:58
1724 1067 Ille Kesma 1969
Lääne-Viru maakond
  N50 92 01:40:02
2044 1314 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 125 02:05:47
1707 652 Reimo Kesma 1968
Lääne-Viru maakond
  M50 51 01:39:49
949 465 Henry Kibin 1992
Harju maakond
  M 196 01:11:09
1293 728 Liis Kiens 1988
Viljandi maakond
  N 329 01:22:00
1364 787 Reet Kiidjärv 1973
Tartu maakond
  N45 115 01:24:40
2103 1362 Egle Kiik 1986
Tartu maakond
  N 575 02:41:19
1328 757 Tiina Kiik 1980
Põlva maakond
Frau N40 103 01:23:12
364 115 Lea Kiilaspää 1990
Harju maakond
Rademar N 57 00:57:25
312 98 Kati Kiipsaar 1988
Tartu maakond
  N 51 00:56:24
1456 855 Maire Kiis 1988
Viljandi maakond
  N 379 01:28:33
1849 1162 Krista Kiisel 1967
Tartu maakond
  N50 106 01:48:03
1846 686 Mikk Kiisel 2006
Tartu maakond
  Poisid PA 90 01:47:54
812 395 Kaiti Kiitsak 1989
Lääne-Viru maakond
Benito Puit AS N 193 01:07:31
678 302 Anu Kiivikas 1979
Viljandi maakond
Vorstiabi
Toom Tekstiil AS
N40 41 01:04:24
1548 928 Heli Kikerpill 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 81 01:32:54
1083 509 Joonas Kikerpill 1996
Lääne-Viru maakond
  M 209 01:15:05
2095 1354 Mari Kikerpill 1986
Tartu maakond
MTÜ Tartu Rock Fan Club N 572 02:31:04
1191 654 Katrin Kikkas 1971
Jõgeva maakond
  N45 97 01:18:30
1745 1081 Pille Kilk 1984
Harju maakond
  N 466 01:41:24
1744 664 Railo Kilk 1982
Ida-Viru maakond
  M 256 01:41:24
820 419 Jako Kilter 1981
Harju maakond
  M 176 01:07:46
1252 700 Ege Kimberg 1970
Rapla maakond
Kaiu Lasteaed N50 58 01:20:25
211 161 Ahto Kingla 1987
Tartu maakond
  M 71 00:53:18
713 326 Kelli Kingu 2003
Ida-Viru maakond
  Tüdrukud TA 18 01:05:12
1089 579 Krista Kink 1969
Harju maakond
  N50 50 01:15:10
766 362 Anne Kippasto 1950
Harju maakond
  N70 2 01:06:30
642 281 Viigi Kipper 1988
Viljandi maakond
SK Võhma N 136 01:03:28
563 236 Liina Kirs 1973
Lääne-Viru maakond
  N45 33 01:01:51
559 233 Juta Kirsiaed 1976
Jõgeva maakond
  N40 31 01:01:46
995 479 Argo Kirsileht 1975
Harju maakond
  M45 62 01:12:12
227 167 Ottomar Kirspuu 1992
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 72 00:53:54
97 18 Evelin Kisand 1987
Tartu maakond
SK ProRunner N 10 00:49:53
437 161 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  N45 24 00:58:47
368 251 Jürgen Kitkas 1988
Harju maakond
  M 107 00:57:28
1868 1176 Ene Kitsemets 1960
Harju maakond
  N60 32 01:50:00
665 293 Triin Kitsemets 1988
Harju maakond
  N 141 01:04:00
925 473 Õnne Kivastik 1971
Rapla maakond
  N45 62 01:10:29
1733 1075 Marika Kivelä 1982
Finland
  N 464 01:40:52
482 296 Ragnar Kiveste 1979
Järva maakond
  M40 33 00:59:38
725 392 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik M45 49 01:05:20
1350 776 Kairi Kivi 1984
Viljandi maakond
  N 347 01:24:08
534 318 Rasmus Kivi 2007
Jõgeva maakond
  Poisid PA 37 01:00:58
728 336 Saale Kivi 1971
Jõgeva maakond
  N45 44 01:05:27
528 316 Henri Kivikangur 1999
Jõgeva maakond
  U 23 mehed 12 01:00:48
881 438 Jaano Kivil 1976
Tartu maakond
  M40 51 01:09:16
865 433 Oliver Kristjan Kivil 2010
Tartu maakond
  Poisid PA 47 01:08:55
478 185 Nele Kivimäe 1987
Järva maakond
  N 95 00:59:35
1886 697 Villem Kivimäe 1953
Järva maakond
  M65 13 01:50:54
1973 1256 Helbe Kivirand 1954
Põlva maakond
  N65 11 01:56:17
950 485 Agne Kivisaar 1984
Tartu maakond
  N 234 01:11:10
1930 1225 Kati Kivisaar 2002
Lääne-Viru maakond
  NJ 22 01:53:29
433 159 Ebeli Kivisoo 1988
Lääne-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 78 00:58:45
1483 874 Liivi Kivistik 1955
Lääne-Viru maakond
  N65 6 01:30:10
880 443 Külliki Klaar 1976
Tartu maakond
  N40 65 01:09:16
2029 1301 Anni Klammer-Tolga 1994
Harju maakond
  N 553 02:03:14
285 198 Sander Klaos 1982
Harju maakond
  M 85 00:55:47
348 237 Kairo Kleitz 1995
Tartu maakond
  M 101 00:57:12
411 144 Sirli Kleitz 1975
Harju maakond
  N45 20 00:58:25
999 520 Riina Klemberg 1979
Harju maakond
  N40 74 01:12:18
1123 607 Maia Klettenberg 1978
Jõgeva maakond
Graanul Invest AS N40 79 01:16:20
753 400 Elari Kliiman 1984
Jõgeva maakond
  M 168 01:06:09
1687 1038 Anne-Ly Kliimand 1962
Lääne-Viru maakond
Virudent HR
Virudent OÜ
N55 50 01:39:00
159 128 Marek Kobin 1975
Lääne-Viru maakond
Estonian Cell M45 22 00:52:12
608 264 Kaie Kodasma 1970
Pärnu maakond
OK WEST
Hansaprint OÜ
N50 25 01:02:45
472 182 Liina Kodres 1992
Viljandi maakond
  N 92 00:59:27
868 434 Rasmus Kodres 1991
Viljandi maakond
Cleveron AS M 185 01:09:01
2060 1326 Kerli Koel 1985
Lanarkshire
  N 562 02:09:38
2083 739 Kristo Koert 1993
Harju maakond
  M 278 02:20:55
791 411 Erki Koht 1980
Harju maakond
Tallinna Ülikool
Koht
M40 49 01:07:08
1130 612 Marika Kohv 1971
Pärnu maakond
  N45 88 01:16:31
1390 804 Eve Koit 1960
Harju maakond
  N60 17 01:25:41
20 16 Kaarel Koitne 1989
Harju maakond
LSS M 10 00:44:46
1168 638 Inga Kõiv 1972
Harju maakond
  N45 94 01:17:52
1048 553 Krista Kõiv 1974
Rapla maakond
  N45 74 01:13:57
1922 1216 Kai Koivistoinen 1981
Harju maakond
  N 526 01:52:53
1324 754 Liisi Kokk 1974
Tartu maakond
  N45 109 01:23:06
1334 573 Mihkel Kokk 1991
Harju maakond
DPD Eesti AS M 223 01:23:27
524 314 Maik Kolats 2003
Põlva maakond
  Poisid PA 36 01:00:36
733 339 Margit Kolats 1986
Põlva maakond
Keskkonnaagentuur N 164 01:05:39
1786 1118 Helme Kold 1983
Harju maakond
  N 481 01:44:03
1290 726 Egle Kolga 2007
Lääne maakond
  Tüdrukud TA 44 01:21:59
698 381 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  M50 30 01:04:58
718 388 Arne Kolk 1950
Ida-Viru maakond
Elering M70 1 01:05:15
213 162 Markus Kõllamets 2005
Harju maakond
  Poisid PA 19 00:53:27
247 177 Imre Kollo 1974
Harju maakond
Telia SK
Telia
M45 29 00:54:29
1766 1101 Merle Kollo 1975
Harju maakond
  N45 164 01:42:32
610 347 Kalle Kolt 1969
Pärnu maakond
Pärnu Võrkpalliklubi
Hansaprint OÜ
M50 25 01:02:54
879 439 Andrus Kompus 1958
Tartu maakond
Eesti Worldloppetti Klubi
OÜ Pangodi Põld
M60 10 01:09:16
1059 498 Toomas Kõnd 1982
Tartu maakond
  M 204 01:14:25
2027 1299 Katrin Kongi 1990
Lääne-Viru maakond
Mtü spordiselts N 551 02:03:01
1877 1184 Karin Konikov 1965
Harju maakond
  N55 60 01:50:12
941 460 Sander Konso 1993
Harju maakond
  M 194 01:10:52
1349 774 Lea Kont 1959
Tartu maakond
  N60 16 01:24:07
1865 1175 Liisi Kont 1991
Tartu maakond
  N 509 01:49:52
428 273 Raiko Kontkar 2004
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 32 00:58:40
255 181 Sander Koobak 2007
Võru maakond
Võru Spordikool Poisid PA 22 00:54:45
965 496 Liia Kööbi 1976
Lääne maakond
  N40 70 01:11:31
1220 674 Karoliina Koolmeister 2005
Harju maakond
  Tüdrukud TA 37 01:19:41
795 382 Kadri Koor 1994
Harju maakond
  N 185 01:07:10