Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 528 Naisi: 202 Mehi: 326
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
236 53 Piret Aas 1983
Lääne-Viru maakond
  N 28 02:02:39
175 28 Oksana Aasa 1980
Võru maakond
Võru Gümnaasium N40 5 01:57:27
491 176 Karmen Aasanurm 1992
Harju maakond
  N 88 02:51:56
124 105 Aulo Aasmaa 1981
Harju maakond
Viimsi Sport M 52 01:52:03
140 119 Marek Aasna 1979
Harju maakond
Trismile M40 27 01:53:23
248 57 Merili Aaspalu 1994
Tartu maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
N 30 02:03:46
158 134 Priit Aaspalu 1992
Lääne-Viru maakond
  M 67 01:55:45
15 14 Marius Aave 1986
Tartu maakond
Sk Prorunner M 8 01:29:41
80 8 Anet Adamson 1993
Harju maakond
  N 3 01:45:59
336 94 Kerli Adosson 1990
Harju maakond
LHV N 50 02:14:23
192 34 Annely Ahtma 1982
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
N 20 01:58:22
89 79 Ardi Ailt 1990
Pärnu maakond
  M 39 01:47:11
460 303 Sulev Ainlo 1967
Lääne-Viru maakond
  M50 26 02:35:52
132 112 Andrus Aitsam 1992
Harju maakond
  M 57 01:52:42
137 116 Taimar Ala 1979
Harju maakond
Keskkonnaagentuur
Keskkonnaagentuur
M40 25 01:53:07
168 26 Maie Alaots 1965
Lääne-Viru maakond
  N55 1 01:56:36
339 97 Katriin Alasoo 1981
Harju maakond
  N 51 02:14:44
261 196 Tarmo Alasoo 1978
Harju maakond
  M40 41 02:04:50
438 145 Helen Altküla 1986
Harju maakond
KSA N 72 02:30:00
388 121 Kadri Altküla 1987
Harju maakond
KSA N 58 02:20:51
355 253 Margus Ambos 1974
Rapla maakond
  M45 31 02:16:04
392 269 Ants Ammon 1971
Harju maakond
  M45 36 02:21:15
231 179 Erki Ani 1990
Harju maakond
  M 91 02:01:54
201 36 Merilin Anijärv 1998
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet U 23 naised 1 01:58:53
290 75 Johanna Annamaa 1990
Harju maakond
  N 41 02:07:59
476 311 Pavel Antoshkin 1990
Harju maakond
Mooncascade OÜ M 150 02:42:21
335 93 Cärolyn Aromets 1997
Tartu maakond
  N 49 02:14:08
79 72 Tauri Arumäe 1987
Tartu maakond
TÜASK #mariseinglid M 36 01:45:50
179 150 Oliver Aunapu 1993
Lääne-Viru maakond
  M 75 01:57:48
517 196 Kelly Avald 2000
Viljandi maakond
  U 23 naised 4 03:37:00
159 135 Andrey Avanesov 1959
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
M60 1 01:55:51
172 145 Andrei Averkijev 1987
Harju maakond
Estonian Academy of Kickboxing M 73 01:57:17
479 167 Dina Avila 1978
Harju maakond
  N40 33 02:44:31
469 162 Maarika Barteneva 1981
Harju maakond
  N 80 02:39:36
343 246 Sergey Borisov 1964
Ida-Viru maakond
  M55 6 02:14:49
134 114 Kaspar Bork 1996
Lääne-Viru maakond
  M 58 01:52:47
87 77 Alexander Burdyga 1971
Harju maakond
Tallinn Road Runners M45 13 01:47:01
51 47 Peep Bušin 1985
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 22 01:42:42
58 53 Andrei Dankevitš 1972
Harju maakond
  M45 9 01:43:20
446 149 Natalia Dankevitš 1972
Harju maakond
ILSS N45 22 02:30:37
77 70 Vincent Dautancourt 1984
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 35 01:45:41
334 242 Dmitry Demidov 1978
Harju maakond
  M40 50 02:13:56
138 117 Pavel Dvoinos 1984
Harju maakond
Transferwise M 59 01:53:10
102 15 Ketlin Edela 1986
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 9 01:48:51
64 59 Martin Eelmaa 1993
Harju maakond
Verston Ehitus M 29 01:44:17
226 176 Aivo Elken 1988
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 90 02:01:30
260 195 Marek Enok 1981
Harju maakond
Pakendikeskus AS M 100 02:04:44
203 166 Kristo Fedoritš 1991
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 85 01:59:04
414 133 Silja Flink 1986
Järva maakond
Konesko N 65 02:24:18
114 97 Margus Floren 1976
Lääne-Viru maakond
Stora Enso Terviseklubi MTÜ M40 24 01:51:01
501 184 Kristel Floren-Pikhof 1988
Lääne-Viru maakond
Würth AS N 92 03:05:59
235 183 Juris Gaidelis 1954
Cesu novads
Maratona klubs M65 1 02:02:27
181 152 Kristjan Gold 1982
Harju maakond
  M 77 01:57:54
215 171 Jaan Goltsov 1976
Harju maakond
Iman M40 36 02:00:20
315 230 Siim Gontmacher 1978
Harju maakond
Rae Rattaklubi M40 47 02:11:02
267 201 Roman Gritsanjuk 1979
Harju maakond
ComplexFit OÜ M40 42 02:05:22
365 105 Ülle Haav 1961
Tartu maakond
  N55 4 02:17:49
297 77 Triinu Haavapuu 1979
Viljandi maakond
  N40 14 02:09:27
146 125 Tauri Hainsoo 1987
Põlva maakond
  M 62 01:54:13
186 31 Katrin Hämäläinen 1985
Harju maakond
  N 17 01:58:14
228 177 Märt Hansschmidt 2001
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad MJ 3 02:01:37
306 226 Richard Havi 1992
Harju maakond
  M 116 02:10:10
291 216 Tarmo Heinla 1974
Harju maakond
  M45 28 02:08:13
5 5 Eero Heinmets 1982
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid M 4 01:22:55
342 244 Erik Heinsaar 2001
Tartu maakond
  MJ 6 02:14:49
208 41 Kristi Helekivi 1991
Tartu maakond
  N 22 01:59:47
280 208 Margus Helm 1976
Võru maakond
G4s Spordiklubi M40 43 02:06:31
17 16 Gert Hendrikson 1974
Harju maakond
Treeningpartner
Scanweld
M45 2 01:31:38
307 81 Kaie Henno 1970
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N50 2 02:10:17
423 285 Tannar Henno 1962
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M55 10 02:25:52
213 170 Margus Herr 1979
Jõgeva maakond
  M40 35 02:00:19
436 293 Alex Hiis 1994
Harju maakond
  M 140 02:29:25
371 263 Ahto Hinn 1982
Ida-Viru maakond
  M 125 02:18:41
241 187 Sven Hinn 1967
Harju maakond
  M50 15 02:03:03
375 265 Lauri Hirvesaar 1986
Harju maakond
  M 126 02:19:21
471 163 Mari Hirvesaar 1987
Harju maakond
  N 81 02:39:47
183 30 Signe Holm 1978
Lääne-Viru maakond
  N40 6 01:58:09
92 81 Leonid Homin 1987
Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
M 40 01:47:23
122 19 Külli Hunt 1984
Viljandi maakond
  N 12 01:51:55
369 108 Margit Huttunen 1971
Vantaa
  N45 17 02:18:24
178 149 Margus Ibis 1967
Viljandi maakond
  M50 14 01:57:37
304 80 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  N40 16 02:10:07
197 163 Peeter Ilves 1986
Lääne-Viru maakond
  M 82 01:58:30
37 3 Iren Irbe 1980
Harju maakond
  N40 1 01:40:15
437 144 Katriin Ivanov 1988
Harju maakond
SK Jooksupartner N 71 02:29:59
130 111 Andres Jakobson 1987
Harju maakond
  M 56 01:52:29
65 60 Andres Jakovlev 1987
Harju maakond
  M 30 01:44:22
1 1 Peep Jalakas 1985
Harju maakond
  M 1 01:16:27
237 184 Maido Janke 1983
Viljandi maakond
  M 93 02:02:41
219 47 Sigrid Janke 1972
Viljandi maakond
  N45 8 02:01:05
372 109 Katrin Järv 1978
Pärnu maakond
  N40 23 02:18:51
282 210 Heilo Järve 1972
Viljandi maakond
  M45 27 02:07:14
131 20 Hanna Jeret 1988
Pärnu maakond
  N 13 01:52:31
432 142 Imbi Joasaar 1958
Harju maakond
  N60 3 02:27:07
257 194 Teet Juhanson 1973
Tartu maakond
  M45 25 02:04:27
125 106 Mihkel Jürimaa 1988
Harju maakond
  M 53 01:52:10
439 294 Mihkel Kaalep 1999
Harju maakond
  U 23 mehed 8 02:30:02
433 291 Edgar-Norman Kaasik 1994
Tartu maakond
  M 138 02:27:45
245 56 Siiri Kaaver 1964
Tartu maakond
  N55 2 02:03:18
214 44 Tiina Kadak 1977
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid N40 10 02:00:19
485 171 Aveliis Kadakmaa 1996
Harju maakond
  N 86 02:50:40
121 103 Margus Kaegas 1970
Lääne-Viru maakond
  M50 8 01:51:51
373 264 Kaido Kägu 1968
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA M50 25 02:18:56
180 151 Janek Kähr 1983
Põlva maakond
  M 76 01:57:50
516 195 Epp Kalamees 1972
Harju maakond
TeamTT N45 27 03:36:19
518 322 Targo Kalamees 1972
Valga maakond
TeamTT M45 46 03:41:37
323 88 Kai-Brith Kalda 1997
Midlothian
  N 46 02:11:43
382 115 Kadri Kaldam 1978
Harju maakond
  N40 25 02:19:53
113 96 Urmas Kaldma 1969
Harju maakond
Telia SK M50 7 01:50:26
225 50 Merle Kale 1975
Harju maakond
  N45 9 02:01:29
105 90 Ergo Kaljuste 1991
Harju maakond
  M 44 01:49:28
171 144 Martti Kallas 2003
Harju maakond
Telia SK Poisid PA 2 01:57:13
68 63 Uibo Kallas 1977
Saare maakond
Sparta M40 18 01:44:41
84 74 Rein Kalle 1975
Tartu maakond
Keskkonnaamet M45 12 01:46:34
383 116 Kristy Kalmus 1979
Lääne-Viru maakond
  N40 26 02:20:16
247 191 Tanel Kalson 1983
Tartu maakond
  M 97 02:03:32
379 112 Kerli Kanne 1985
Lääne-Viru maakond
Virudent HR
Virudent OÜ
N 56 02:19:39
313 85 Reena Käo 1969
Harju maakond
Muraste Liikumisklubi N50 3 02:10:54
370 262 Jüri Käosaar 1991
Harju maakond
  M 124 02:18:40
498 317 Kalev Kapp 1970
Harju maakond
  M50 28 03:02:33
209 42 Marilin Kaprei 1988
Harju maakond
  N 23 01:59:55
420 284 Konstantin Karhu 1990
Harju maakond
  M 134 02:25:29
61 56 Karlis Karm 1988
Lääne-Viru maakond
Simuna SK M 27 01:44:00
251 59 Grete Karmaz 1989
Lääne-Viru maakond
  N 32 02:04:00
272 69 Inga Karu 1971
Harju maakond
  N45 13 02:06:00
481 168 Karolin Karu 1992
Harju maakond
  N 84 02:46:43
239 185 Urmo Karu 1991
Harju maakond
Sparta M 95 02:02:54
403 126 Hene Karumaa 1969
Harju maakond
  N50 6 02:23:07
409 130 Ester Karuse 1992
Valga maakond
Valga vallavalitsus N 63 02:24:01
88 78 Jaanus Karv 1990
Harju maakond
  M 38 01:47:09
256 193 Tanel Kärvet 1997
Harju maakond
  M 99 02:04:25
320 233 Veiko Kase 1969
Harju maakond
  M50 22 02:11:25
205 167 Janno Kasemaa 1979
Ida-Viru maakond
  M40 34 01:59:05
268 200 Sven Kassatik 1981
Harju maakond
  M 103 02:05:22
415 134 Merli Kaunissaar 1991
Lääne-Viru maakond
  N 66 02:24:32
512 192 Anu Käver 1980
Harju maakond
Bondora N40 38 03:30:23
108 93 Andreas Kepp 2003
Harju maakond
  Poisid PA 1 01:50:00
161 136 Andres Kiisler 1972
Harju maakond
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
M45 21 01:55:56
275 71 Kaija Kikkas 1986
Harju maakond
  N 38 02:06:10
18 17 Eduard Kimask 1972
Harju maakond
MeRun
Omega Laen AS
M45 3 01:32:38
310 83 Jaanika Kindlam 1976
Harju maakond
Telia SK MTÜ N40 17 02:10:37
303 224 Martti Kiuru 1990
Tartu maakond
  M 115 02:10:06
177 148 Andrus Kivari 1976
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M40 30 01:57:34
396 273 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik M45 37 02:21:40
126 107 Kaido Kivilo 1971
Võru maakond
  M45 17 01:52:11
46 43 Marko Kivisild 1989
Viljandi maakond
Viljandi Taipoksi klubi M 19 01:41:37
474 310 Edgar Kivit 1993
Harju maakond
  M 149 02:40:38
357 254 Toivo Klaar 1968
Harju maakond
  M50 23 02:16:20
293 76 Kristiina Kõdar 1982
Tartu maakond
  N 42 02:08:49
528 202 Kerli Koel 1985
Lanarkshire
  N 103 04:44:26
459 157 Aire Koik 1975
Tartu maakond
  N45 24 02:35:45
110 16 Annika Koitmaa 1992
Harju maakond
  N 10 01:50:06
458 302 Karl Kolga 1995
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 145 02:34:54
448 150 Piret Kolk 1967
Tartu maakond
  N50 8 02:31:56
103 88 Kaitis Kõllamets 1977
Harju maakond
SK Jooksupartner M40 23 01:48:55
20 19 Madis Kolli 1993
Harju maakond
AS Eesti Raudtee liiklusteenistus M 9 01:34:15
39 36 Viidas Kõnd 1966
Tartu maakond
OCR Estonia M50 1 01:40:26
462 305 Ilmar Koolmeister 1979
Harju maakond
SK Prorunner M40 56 02:37:20
508 190 Piret Koov 1971
Harju maakond
MTÜ VSA N45 26 03:23:58
510 320 Raul Koov 1966
Harju maakond
MTÜ VSA M50 29 03:27:37
378 267 Kaido Koppel 1971
Pärnu maakond
SK Kalev M45 35 02:19:32
118 101 Mihhail Korasteljov 1971
Harju maakond
Täppsportlased M45 16 01:51:20
62 57 Rene Kottisse 1977
Võru maakond
G4S Spordiklubi M40 17 01:44:13
285 213 Kairo Kraaner 1984
Harju maakond
Bondora M 110 02:07:27
187 156 Kaarel Kraus 1987
Harju maakond
  M 79 01:58:15
101 14 Inga Kree 1985
Viljandi maakond
SK Jooksupartner
Toom Tekstiil AS
N 8 01:48:43
451 300 Meelis Kreevan 1987
Harju maakond
  M 143 02:32:24
57 52 Ringo Krilovs 1980
Ida-Viru maakond
Voka M40 16 01:43:18
129 110 Lauri Kristjan 1985
Ida-Viru maakond
  M 55 01:52:20
311 84 Kätlin Kroll 1988
Lääne-Viru maakond
  N 44 02:10:40
184 154 Tauno Krull 1982
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet M 78 01:58:10
489 174 Katrin Kruusamägi 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N40 34 02:51:44
217 46 Ingrid Kruusmann 1974
Harju maakond
  N45 7 02:00:31
35 33 Nikolay Kryzhanovskiy 1990
Harju maakond
Novira Capital M 15 01:39:22
185 155 Illar Kukk 1962
Harju maakond
  M55 4 01:58:13
204 38 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
FB Jooksmine
Ehitus5ECO
N40 9 01:59:04
81 9 Kertu Kula 1990
Harju maakond
Sparta N 4 01:46:03
52 48 Vahur Kungur 1964
Lääne-Viru maakond
  M55 2 01:42:49
119 18 Helene Kupp 1993
Lääne-Viru maakond
  N 11 01:51:34
133 113 Toomas Kuris 1970
Saare maakond
  M50 11 01:52:44
390 123 Kadri Kuurmann 1976
Järva maakond
  N40 27 02:21:05
43 40 Ivo Kuusalu 1979
Lääne-Viru maakond
EUK M40 13 01:40:56
377 111 Kadrin Kuusk 1976
Harju maakond
  N40 24 02:19:30
72 66 Pearu Kuusk 1974
Tartu maakond
  M45 10 01:45:03
505 187 Maily Laager 1987
Lääne-Viru maakond
SPORDIGUURUD N 95 03:14:26
328 239 Rain Laager 1984
Lääne-Viru maakond
Aasukalda Maa ja Merepäästekomando M 119 02:13:10
157 133 Alo Lääne 1974
Harju maakond
  M45 20 01:55:37
283 211 Tarvi Laar 1982
Harju maakond
  M 108 02:07:19
278 206 Siim Lääts 1988
Harju maakond
Tele2 Eesti AS M 106 02:06:26
376 266 Toomas Laimets 1963
Järva maakond
  M55 7 02:19:27
85 75 Indrek Laineveer 1978
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M40 20 01:46:37
506 188 Karoliine Laks 1992
Tartu maakond
  N 96 03:17:50
515 194 Kristine Langi 1982
Harju maakond
  N 99 03:35:14
347 100 Mari-Liis Länik 1997
Põlva maakond
  N 52 02:15:02
98 12 Ragne Larin 1987
Harju maakond
  N 7 01:48:00
155 24 Aivi Laurik 1973
Harju maakond
SPARTA N45 4 01:55:19
210 168 Ivan Lavrentjev 1992
Harju maakond
  M 86 01:59:57
524 325 Antero Kevin Leedu 2000
Harju maakond
  U 23 mehed 9 04:00:00
54 50 Kristo Leemets 1990
Harju maakond
Bondora M 23 01:43:00
153 23 Ester Leiten-Kukk 1976
Harju maakond
  N40 3 01:55:00
348 248 Janno Lemetsar 2000
Järva maakond
1. jalaväebrigaad U 23 mehed 5 02:15:29
97 86 Kristjan Lepa 1976
Pärnu maakond
  M40 22 01:47:53
318 86 Gerli Lepik 1988
Viljandi maakond
  N 45 02:11:11
142 121 Sulev Liht 1964
Harju maakond
  M55 3 01:53:44
90 80 Kristjan Liik 1973
Harju maakond
  M45 14 01:47:14
480 313 Jan Liister 1974
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M45 43 02:45:12
362 259 Jörgen Liister 1990
Harju maakond
  M 122 02:17:09
487 315 Daimar Liiv 1966
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
M50 27 02:51:20
40 37 Marko Liiv 1976
Võru maakond
  M40 10 01:40:31
454 153 Ülle Liiv 1972
Lääne-Viru maakond
  N45 23 02:33:00
527 201 Kristi Lill 1983
Tartu maakond
  N 102 04:16:51
281 209 Meelis Lill 1970
Valga maakond
SK Nuustaku M50 18 02:07:06
135 21 Liisi Lillemets-Koppen 1984
Lääne-Viru maakond
  N 14 01:52:50
70 65 Kristo Lilleoja 1987
Lääne-Viru maakond
1.Jalaväebrigaad M 32 01:44:59
67 62 Ago Lilleorg 1969
Harju maakond
TVJ
KV
M50 3 01:44:25
244 189 Lauri Lindman 1990
Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti AS
M 96 02:03:15
152 130 Fred Lobjakas 1995
Tartu maakond
  M 66 01:54:55
53 49 Andres Lõhmus 1978
Tartu maakond
SMIT M40 15 01:42:57
333 241 Indrek Lõhmus 1962
Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ M55 5 02:13:44
332 92 Marie-Helene Lõhmus 1993
Tartu maakond
  N 48 02:13:41
331 91 Silja Lõhmus 1961
Harju maakond
SEB Spordiklubi N55 3 02:13:38
337 95 Sirle Loigo 1977
Harju maakond
Treeningpartner N40 19 02:14:31
21 20 Illar Lood 1988
Harju maakond
  M 10 01:35:05
488 173 Piret Lood 1984
Tartu maakond
  N 87 02:51:32
144 123 Ott Loorits 1992
Lääne-Viru maakond
  M 61 01:53:49
156 132 Priit Lopsik 1979
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
M40 29 01:55:29
227 51 Helena Lõune 1993
Harju maakond
  N 26 02:01:33
252 60 Reet Luhaäär 1953
Harju maakond
  N65 1 02:04:12
19 18 Meelis Luiks 1976
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
M40 6 01:34:06
250 192 Vahur Lukin 1985
Harju maakond
  M 98 02:03:58
300 222 Riivo Lukmann 1979
Lääne-Viru maakond
  M40 44 02:10:01
507 189 Laura Luks 1996
Harju maakond
  N 97 03:20:47
294 218 Madis Lundre 1992
Harju maakond
  M 113 02:08:55
330 240 Evert Luts 1976
Harju maakond
  M40 49 02:13:12
10 10 Armo Lüütsepp 1995
Jõgeva maakond
1. jalaväebrigaad M 5 01:26:34
150 128 Kristjan Maasalu 1978
Harju maakond
  M40 28 01:54:23
13 1 Laura Maasik 1993
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
N 1 01:28:18
107 92 Marko Maasik 1985
Harju maakond
G4S M 45 01:49:56
494 178 Kati Madisson 1988
Harju maakond
  N 90 02:59:13
435 143 Maigi Mäela 1986
Põlva maakond
  N 70 02:28:31
353 102 Miia Mäela 1977
Tartu maakond
  N40 21 02:15:46
242 188 Kaido Mägi 1977
Rapla maakond
  M40 39 02:03:05
445 297 Lauri Mägi 1978
Harju maakond
B. Braun M40 54 02:30:35
262 197 Marko Mägi 1972
Harju maakond
  M45 26 02:04:51
398 124 Liis Maisla 1992
Viljandi maakond
  N 60 02:22:07
160 25 Kätlin Maiste 1979
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid N40 4 01:55:55
401 125 Kristina Malinovskaja-Gomez 1982
Tartu maakond
  N 61 02:22:38
329 90 Kristiina Malm 1979
Tartu maakond
  N40 18 02:13:12
38 35 Toomas Männasoo 1974
Harju maakond
SEB M45 8 01:40:21
216 45 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  N45 6 02:00:24
411 131 Relika Maripuu 1983
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi N 64 02:24:10
141 120 Rainer Mark 1984
Lääne maakond
  M 60 01:53:26
381 114 Helen Martinson 2003
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 2 02:19:43
440 146 Ellen Matla 1958
Lääne-Viru maakond
  N60 4 02:30:09
477 166 Anastasiia Medinova 1993
Harju maakond
  N 83 02:42:56
368 107 Linda Meiesaar 1967
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi N50 5 02:18:20
449 151 Carolin Mesi 1994
Ida-Viru maakond
1. jalaväebrigaad N 74 02:32:01
45 42 Randel Mets 1986
Harju maakond
  M 18 01:41:34
206 40 Krista Mets-Raudla 1973
Lääne-Viru maakond
  N45 5 01:59:41
166 141 Henri Metsavas 1989
Tartu maakond
  M 70 01:56:27
351 101 Bret Metsküla 1990
Lääne-Viru maakond
  N 53 02:15:37
397 274 Heigo Metsvaht 1986
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 128 02:22:00
263 66 Tea Mey 1974
Tartu maakond
SK ProRunner N45 12 02:05:04
461 304 Mihkel Mikkelsaar 1983
Tartu maakond
  M 146 02:37:19
254 63 Caisa-Merili Mõik 1986
Harju maakond
  N 33 02:04:15
255 62 Seige Mõik 1959
Harju maakond
  N60 2 02:04:15
374 110 Kadi Möller 1988
Harju maakond
jooks.ee N 55 02:19:06
266 199 Mart Moor 1990
Harju maakond
  M 102 02:05:21
94 83 Alekszej Morgunov 1990
Harju maakond
  M 41 01:47:32
341 98 Kaja Mulla 1966
Harju maakond
MTÛ Spordiselts N50 4 02:14:47
402 277 Bruno Münter 1956
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid M60 4 02:23:00
408 129 Ira Münter 1961
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid N55 5 02:23:38
16 15 Martin Murre 1980
Saare maakond
Treeningpartner M40 5 01:31:20
200 165 Sander Murumaa 1992
Lääne-Viru maakond
  M 84 01:58:47
386 120 Mari-Liis Must 1989
Harju maakond
  N 57 02:20:49
188 157 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  M45 23 01:58:16
367 261 Jaak Muug 1972
Harju maakond
  M45 34 02:18:16
269 202 Viktor Muuli 1966
Tartu maakond
  M50 16 02:05:26
91 11 Maret Müür 1984
Järva maakond
  N 6 01:47:19
164 139 Ragnar Nauka 1987
Harju maakond
  M 69 01:56:19
389 122 Kristi Neidra 1989
Harju maakond
  N 59 02:21:00
443 295 Tarmo Niinas 1991
Harju maakond
Audentes Fitness M 142 02:30:19
384 117 Carmen Niinepuu 1998
Harju maakond
  U 23 naised 3 02:20:21
352 251 Andi Nõmmela 2000
Harju maakond
  U 23 mehed 6 02:15:43
412 281 Henri Norkko 2004
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 4 02:24:11
385 118 Anne-Ly Normak 1975
Harju maakond
MKM Jooksuklubi N45 18 02:20:45
32 30 Ahti Nuga 1984
Rapla maakond
ProRunner M 13 01:39:01
11 11 Silver Nuga 1987
Rapla maakond
  M 6 01:27:00
514 321 Andrus Nurmik 1965
Jõgeva maakond
Telia
Boftel Estonia
M55 11 03:33:42
317 232 Kevin Nutov 2002
Järva maakond
Luua Metsanduskool MJ 5 02:11:07
509 319 Janek Oblikas 1972
Harju maakond
  M45 45 03:24:21
413 132 Merike Õispuu 1976
Harju maakond
  N40 28 02:24:12
486 172 Ene Ojaperv 1970
Tartu maakond
Tartu Vangla N50 11 02:51:19
400 276 Evar Ojasaar 1978
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet M40 52 02:22:15
424 286 Tauno Ojasaar 1972
Lääne-Viru maakond
Simuna SK M45 38 02:26:01
111 17 Erje Okas 1975
Harju maakond
  N45 3 01:50:16
322 235 Tanel Olek 1979
Harju maakond
  M40 48 02:11:40
115 98 Maksim Olissov 1981
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi M 48 01:51:05
2 2 Mikk Orasmaa 1988
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts M 2 01:18:08
95 84 Randy Orel 1968
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
M50 5 01:47:41
270 203 Kusti Org 1988
Viljandi maakond
  M 104 02:05:55
492 177 Anne-Mari Orgla 1992
Harju maakond
Särasilmad N 89 02:52:16
212 169 Kristjan Oro 1990
Harju maakond
  M 87 02:00:09
265 67 Ave Ots 1991
Tartu maakond
  N 36 02:05:10
490 175 Deevi Ots 1974
Ida-Viru maakond
1. jalaväebrigaad N45 25 02:51:47
82 73 Viljar Ott 1969
Viljandi maakond
  M50 4 01:46:12
525 200 Ruta Ottesson-Rinne 1971
Harju maakond
  N45 29 04:08:43
467 160 Piret Õun 1979
Lääne-Viru maakond
  N40 31 02:39:17
359 256 Uno Õunapuu 1954
Lääne-Viru maakond
Õunapuu M65 2 02:16:31
305 225 Juhan Paabstel 1959
Harju maakond
  M60 3 02:10:09
207 39 Birgit Paal 1985
Harju maakond
  N 21 01:59:41
350 250 Georg Paal 2001
Järva maakond
1. jalaväebrigaad MJ 8 02:15:31
308 227 Viljar Paalaroos 1968
Harju maakond
Paalaroos Projekt OÜ M50 21 02:10:21
419 283 Risto Paane 1984
Pärnu maakond
  M 133 02:25:28
221 49 Brit Padjus 1984
Tartu maakond
TÜASK #mariseinglid N 25 02:01:12
74 68 Heigo Paide 1975
Harju maakond
SK ProRunner M45 11 01:45:13
399 275 Timo Pajo 1987
Viljandi maakond
  M 129 02:22:09
407 279 Marek Paju 1978
Harju maakond
Bonava Eesti M40 53 02:23:38
154 131 Andrus Pajula 1971
Harju maakond
  M45 19 01:55:07
405 128 Laura Pajula 1992
Harju maakond
  N 62 02:23:26
55 51 Ermo Pajuväli 1986
Pärnu maakond
  M 24 01:43:03
69 64 Vadim Palamartšuk 1986
Harju maakond
Bondora M 31 01:44:56
36 34 Kristjan Palm 1990
Lääne-Viru maakond
  M 16 01:39:35
358 103 Hanna-Liina Palu 2004
Harju maakond
JK Saue Tüdrukud TA 1 02:16:22
521 197 Riina Papp 1985
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 100 03:47:17
472 309 Joonas Pärenson 1985
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 148 02:40:29
504 186 Kristiina Parissov 1994
Tartu maakond
  N 94 03:10:23
327 238 Aivar Pärlijõe 1975
Harju maakond
  M45 29 02:13:03
314 229 Eero Pärm 1976
Harju maakond
  M40 46 02:10:59
29 27 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
Tesron Ehitus M40 7 01:38:10
12 12 Madis Pärn 1990
Ida-Viru maakond
  M 7 01:27:06
465 159 Marelle Pärn 1984
Harju maakond
  N 79 02:38:24
224 175 Mihkel Peets 1988
Tartu maakond
  M 89 02:01:20
259 65 Brigita Perm 1993
Harju maakond
  N 35 02:04:39
429 289 Aleksei Petrogradov 1994
Harju maakond
  M 137 02:26:33
326 237 Ats Pihl 1990
Harju maakond
  M 118 02:13:02
30 28 Sander Pihlak 1978
Harju maakond
  M40 8 01:38:12
96 85 Urmas Pihlak 1972
Harju maakond
  M45 15 01:47:42
223 173 Andres Pihu 2002
Pärnu maakond
  MJ 2 02:01:19
63 58 Marek Pihu 1991
Pärnu maakond
  M 28 01:44:16
309 82 Steve Piiroja 1990
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 43 02:10:32
502 318 Jan Pikhof 1987
Lääne-Viru maakond
Würth AS M 152 03:05:59
394 271 Marko Pill 1964
Harju maakond
  M55 8 02:21:23
473 164 Marit Pipenberg 1980
Lääne maakond
Ridala Spordiklubi N40 32 02:40:30
338 243 Sergio Pires Pimentel 1981
Harju maakond
  M 120 02:14:37
387 119 Anne Pirn 1973
Tartu maakond
Mandatum Life N45 19 02:20:49
143 122 Priit Plado 1968
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M50 12 01:53:47
147 22 Riika Ploompuu 1970
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
N50 1 01:54:16
363 104 Reelika Põldoja 1982
Harju maakond
  N 54 02:17:12
426 287 Mihkel Pool 1994
Harju maakond
  M 135 02:26:24
127 108 Sergei Porotsin 1983
Ida-Viru maakond
  M 54 01:52:18
218 172 Viljo Prantsus 1971
Viljandi maakond
SK VÕHMA M45 24 02:00:51
240 186 Oleg Pretskailo 1985
Harju maakond
  M 94 02:02:54
195 161 Pert-Erik Purge 2002
Lääne-Viru maakond
  MJ 1 01:58:29
44 41 Joonas Püvi 1994
Tartu maakond
Salvest AS M 17 01:41:02
360 257 Ain Rääbis 1969
Tartu maakond
  M50 24 02:16:33
321 234 Saimon Raidma 1982
Tartu maakond
  M 117 02:11:36
441 147 Monika Raiendik 1977
Harju maakond
  N40 29 02:30:13
112 95 Reimo Randlo 1982
Võru maakond
  M 47 01:50:17
286 214 Margo Rannu 1981
Lääne-Viru maakond
  M 111 02:07:31
229 52 Kädi Rannus 1989
Harju maakond
  N 27 02:01:37
222 174 Sander Rannus 1989
Harju maakond
Coop Pank AS M 88 02:01:19
165 140 Indrek Ratas 1959
Saare maakond
  M60 2 01:56:21
482 169 Vilvi Ratas 1970
Saare maakond
  N50 10 02:47:07
120 102 Kristo Raud 1987
Tartu maakond
Salvest AS M 51 01:51:44
47 44 Üllar Raud 1980
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
M40 14 01:41:39
296 220 Rain Raun 1970
Harju maakond
Prorunner M50 19 02:09:08
41 38 Lauri Rebane 1979
Harju maakond
Kaitsevägi M40 11 01:40:35
163 138 Ülari Rebane 1985
Harju maakond
Telia SK MTÜ M 68 01:56:17
60 55 Renno Rehtla 1985
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 26 01:43:54
319 87 Lagle Reidma 1972
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N45 15 02:11:20
421 137 Anna Marie Reimann 1993
Jõgeva maakond
SK Visa N 68 02:25:40
109 94 Aare Reimus 1987
Tartu maakond
  M 46 01:50:03
99 87 Madis Reinumägi 1983
Harju maakond
Täppsportlased M 42 01:48:15
149 126 Risto Reinumägi 1990
Tartu maakond
  M 64 01:54:17
483 314 Toomas Reismaa 1972
Harju maakond
  M45 44 02:48:38
273 204 Sten Remmelg 1983
Ida-Viru maakond
  M 105 02:06:00
493 316 Siim Retsnik 1985
Pärnu maakond
  M 151 02:55:25
271 68 Kristi Rickberg 1984
Harju maakond
  N 37 02:06:00
50 4 Ingrid Riipus 1980
Jõgeva maakond
  N40 2 01:42:20
151 129 Andreas Rikken 1994
Tartu maakond
  M 65 01:54:28
526 326 Toomas Rinne 1965
Harju maakond
  M55 12 04:08:54
182 153 Valter Ritso 1979
Harju maakond
  M40 31 01:58:01
56 5 Liisa Rohila 1991
Harju maakond
  N 2 01:43:14
167 27 Gredi Rohtla 1989
Harju maakond
  N 15 01:56:36
457 156 Ester Rooda 1987
Uusimaa
  N 77 02:34:29
189 32 Ilmatar Rooda 1991
Harju maakond
  N 18 01:58:17
298 78 Urve Rõõm 1972
Harju maakond
  N45 14 02:09:51
450 299 Heiki Roomet 1977
Harju maakond
Rahe Projekt M40 55 02:32:15
340 96 Riin Roosalu 1980
Harju maakond
  N40 20 02:14:44
9 9 Konstantin Root 1979
Harju maakond
merun.club
MiRun
M40 3 01:26:21
391 268 Tarmo Rosenberg 1979
Tartu maakond
  M40 51 02:21:13
233 181 Andres Rosenstein 1998
Tartu maakond
  U 23 mehed 3 02:02:08
295 219 Marek Ross 1991
Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS M 114 02:09:02
442 296 Toomas Runtal 1994
Tartu maakond
1. jalaväebrigaad M 141 02:30:19
202 37 Elo Rüütel 1978
Harju maakond
Sparta
Riigi Tugiteenuste Keskus
N40 8 01:59:03
106 91 Ranno Rüütsalu 1969
Harju maakond
  M50 6 01:49:30
104 89 Harry Säär 1994
Harju maakond
1. jalaväebrigaad M 43 01:48:58
523 199 Janne Saar 1973
Järva maakond
  N45 28 03:51:33
128 109 Laur Saar 1966
Harju maakond
MyFitness M50 10 01:52:20
14 13 Maidu Saar 1978
Tartu maakond
  M40 4 01:28:52
519 323 Hillar Saarmann 1942
Lääne-Viru maakond
  M75 2 03:45:00
520 324 Hillar Saarmann 1942
Lääne-Viru maakond
  M75 3 03:45:11
522 198 Mari-Anne Saarniit 1982
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 101 03:48:19
284 212 Marten Saarva 1988
Harju maakond
  M 109 02:07:23
194 160 Urmas Saarva 1979
Harju maakond
Arvutitark M40 33 01:58:26
478 312 Ramil Sadikov 1974
Harju maakond
1. jalaväebrigaad M45 42 02:43:35
417 136 Tuuli Saksa 1982
Lääne-Viru maakond
Simuna SK N 67 02:25:05
234 182 Mirko Salus 1989
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
M 92 02:02:09
456 155 Sille Salutee 1988
Harju maakond
  N 76 02:34:11
299 221 Nikolai Satsuk 1966
Ida-Viru maakond
Kumpuru
Kumpuru
M50 20 02:09:54
191 158 Eiko Sau 1984
Harju maakond
AS Hekotek M 80 01:58:20
246 190 Raimo Saul 1976
Harju maakond
  M40 40 02:03:28
418 282 Oleg Savik 1997
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 132 02:25:16
23 22 Olle Selliov 1974
Harju maakond
  M45 5 01:35:32
277 205 Ahto Selter 1970
Järva maakond
AS Eesti Pagar M50 17 02:06:22
444 148 Teesi Sepp 1989
Lääne-Viru maakond
  N 73 02:30:24
230 178 Aleksey Serov 1980
Saint-Petersburg
Kolpino M40 37 02:01:42
93 82 Anton Serov 1980
Saint-Petersburg
Kolpino M40 21 01:47:28
26 2 Aili Siht 1957
Lääne-Viru maakond
  N60 1 01:36:22
198 35 Kristel Siimula-Saar 1976
Tartu maakond
  N40 7 01:58:40
422 138 Soile Sild 1972
Harju maakond
Sparta N45 21 02:25:42
243 55 Kristel Sillaots 1975
Harju maakond
  N45 10 02:03:07
190 33 Geily Sinijärv 1995
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 19 01:58:18
176 29 Raili Sirvi 1981
Harju maakond
  N 16 01:57:34
344 245 Oleksandr Skolozhabskyy 1975
Ida-Viru maakond
  M45 30 02:14:49
434 292 Aleks Sõber 1992
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS M 139 02:27:55
75 7 Natalja Song 1975
Ida-Viru maakond
MERESUU
MERESUU
N45 1 01:45:23
117 100 Siim Sootalu 1985
Lääne-Viru maakond
  M 50 01:51:12
325 236 Reimo Soover 2000
Lääne-Viru maakond
  U 23 mehed 4 02:12:06
22 21 Sergei Sotsugov 1974
Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn M45 4 01:35:28
464 158 Jana Štšepotjeva 1993
Ida-Viru maakond
  N 78 02:37:55
361 258 Omari Sulamanidze 1972
Põlva maakond
  M45 33 02:17:02
6 6 Veiko Sulev 1980
Harju maakond
  M40 2 01:24:08
148 127 Raul Sulu 1989
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 63 01:54:17
27 25 Janek Sumberg 1975
Valga maakond
  M45 7 01:36:44
288 215 Erik Šumilov 2005
Lääne-Viru maakond
TEAM YONG Poisid PA 3 02:07:42
170 143 Henri Olavi Suomalainen 1997
Lääne-Viru maakond
  M 72 01:57:07
496 180 Asta Suurväli 1966
Põhja-Pärnumaa
  N50 12 03:02:03
249 58 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  N 31 02:03:49
428 140 Annabel Taaber 2006
Tartu maakond
  Tüdrukud TA 3 02:26:31
484 170 Liisi Taar 1988
Harju maakond
MTÜ SPORTISELTS
MTÜ Spordiselts
N 85 02:50:03
34 32 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M40 9 01:39:13
139 118 Tanel Täheste 1979
Tartu maakond
Metsasõbrad M40 26 01:53:17
276 72 Aire Talbach 1981
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad N 39 02:06:17
406 278 Sander Tamberg 1995
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS M 130 02:23:33
393 270 Eerik Tamm 1996
Lääne-Viru maakond
  M 127 02:21:16
497 181 Kadri Tamm 1995
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
N 91 03:02:13
302 223 Kaimar Tamm 2002
Viljandi maakond
MK Tulevik MJ 4 02:10:05
3 3 Martin Tamm 1988
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Icefire OÜ
M 3 01:18:13
162 137 Kristo Tamsalu 1974
Lääne maakond
  M45 22 01:56:14
380 113 Ingrid Tärk 1998
Hiiu maakond
  U 23 naised 2 02:19:41
169 142 Heiti Tart 1984
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 71 01:57:02
100 13 Tiina Tartes 1973
Harju maakond
  N45 2 01:48:22
25 24 Gaabriel Tavits 1972
Tartu maakond
WEEKEND WARRIOIRS II M45 6 01:36:13
42 39 Kaspar Teder 1980
Harju maakond
  M40 12 01:40:38
196 162 Taivo Teder 1989
Tartu maakond
  M 81 01:58:30
292 217 Tanel Teder 1988
Lääne-Viru maakond
  M 112 02:08:40
31 29 Dmitry Teider 1987
Ida-Viru maakond
Narva Baza M 12 01:38:23
174 147 Juhan Telling 1967
Lääne maakond
Jk Hermes M50 13 01:57:22
24 23 Urmas Telling 1963
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid M55 1 01:35:58
116 99 Kermo Teral 1993
Tartu maakond
SK ProRunner M 49 01:51:06
211 43 Laura Teras 1991
Harju maakond
  N 24 01:59:58
395 272 Aleksei Tereštšenkov 1963
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
M55 9 02:21:32
312 228 Allan Terve 1979
Võru maakond
  M40 45 02:10:52
4 4 Aaro Tiiksaar 1978
Harju maakond
BE GROUP M40 1 01:20:23
427 288 Keijo Tiirik 1994
Tartu maakond
  M 136 02:26:31
503 185 Marite Tiismaa 1996
Harju maakond
  N 93 03:07:10
425 139 Triin Tiitsu 1989
Harju maakond
  N 69 02:26:16
468 161 Liina Tinnuri 1967
Lääne-Viru maakond
  N50 9 02:39:24
500 183 Eve Tobias 1967
Harju maakond
  N50 13 03:05:21
354 252 Renaldo Tome 2000
Harju maakond
  U 23 mehed 7 02:15:47
324 89 Tiia Toming 1985
Harju maakond
Bopp Kohvik N 47 02:11:51
475 165 Mariliis Tomingas 1985
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 82 02:41:10
356 255 Andrus Tõnne 1974
Harju maakond
  M45 32 02:16:20
452 152 Signe Toom 1977
Harju maakond
  N40 30 02:32:44
136 115 Tõnis Toom 1998
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad U 23 mehed 2 01:52:57
463 306 Tauri Toomeoks 1979
Harju maakond
BC Hundid M40 57 02:37:33
71 6 Silvia Tootson 2001
Jõgeva maakond
  NJ 1 01:45:02
49 46 Raul Torga 1990
Harju maakond
  M 21 01:41:47
220 48 Anna-Kai Tõrs 1978
Harju maakond
  N40 11 02:01:11
274 70 Ruth Trääder 1979
Harju maakond
  N40 12 02:06:03
7 7 Mihkel Trees 2000
Lääne-Viru maakond
Elke Rakvere AS U 23 mehed 1 01:25:30
123 104 Ilmar Trei 1969
Ida-Viru maakond
  M50 9 01:52:00
416 135 Kai Treier 1969
Harju maakond
  N50 7 02:24:50
455 154 Ekaterina Elizabeth Truu 1985
Harju maakond
  N 75 02:33:23
193 159 Caspar Tubarik 1979
Harju maakond
  M40 32 01:58:25
66 61 Arne Türkson 1968
Tartu maakond
Suusahullud M50 2 01:44:24
316 231 Ülo Tuur 1945
Ida-Viru maakond
  M75 1 02:11:04
59 54 Jüri Tuvik 1989
Harju maakond
  M 25 01:43:23
513 193 Rete-Keyt Uibo 1996
Tartu maakond
  N 98 03:31:59
86 76 Riho Uibo 1989
Harju maakond
MyFitness M 37 01:46:46
447 298 Ain Ülenurm 1974
Võru maakond
  M45 40 02:31:38
346 247 Alvar Unt 1991
Lääne-Viru maakond
  M 121 02:15:00
349 249 Sergyo Uuspõld 2001
Järva maakond
1. jalaväebrigaad MJ 7 02:15:29
76 69 Ivar Vaab 1991
Lääne-Viru maakond
Rattabaas M 34 01:45:38
253 61 Sirje Vaask 1971
Harju maakond
  N45 11 02:04:13
73 67 Eero Vabamägi 1989
Harju maakond
  M 33 01:45:06
301 79 Karin Vähi 1976
Lääne-Viru maakond
Spordiguurud N40 15 02:10:04
470 308 Mihkel Vahi 1990
Harju maakond
  M 147 02:39:41
279 207 Indrek Vahtra 1984
Harju maakond
  M 107 02:06:28
453 301 Rain Vaikmäe 1989
Jõgeva maakond
SK Visa M 144 02:32:52
366 106 Kristi Vainura 1978
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N40 22 02:18:00
83 10 Jana Väli 1982
Harju maakond
SK Prorunner N 5 01:46:22
78 71 Tanel Väli 1979
Harju maakond
SK Prorunner M40 19 01:45:49
430 141 Lisbeth Vallimäe 2002
Tartu maakond
  NJ 2 02:26:45
431 290 Valmar Vallimäe 1974
Tartu maakond
  M45 39 02:26:45
33 31 Reemet Valting 1982
Järva maakond
  M 14 01:39:04
199 164 Silver Vapper 1994
Harju maakond
  M 83 01:58:45
232 180 Raavo Vask 1977
Lääne-Viru maakond
  M40 38 02:02:07
499 182 Liili Vatsar 1980
Tartu maakond
#mariseinglid N40 36 03:04:24
364 260 Veiko Veber 1990
Tartu maakond
Drell M 123 02:17:41
466 307 Villu Veel 1971
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA M45 41 02:38:35
173 146 Janno Veldemann 1982
Tartu maakond
  M 74 01:57:19
238 54 Inge-Liis Verst 1993
Võru maakond
  N 29 02:02:54
404 127 Margit Verst 1973
Võru maakond
  N45 20 02:23:15
28 26 Mihkel Veski 1994
Tartu maakond
  M 11 01:37:44
8 8 Alvar Viikmäe 1973
Harju maakond
Prysmian M45 1 01:26:05
264 198 Mihkel Viilveer 1991
Harju maakond
Opus SK
Opus Online
M 101 02:05:09
410 280 Riivo Vilgo 1987
Rapla maakond
  M 131 02:24:01
495 179 Pille Vinne 1980
Põlva maakond
  N40 35 02:59:54
289 74 Merilin Vips 1980
Harju maakond
  N40 13 02:07:57
258 64 Mari-Liis Virkala 1982
Lääne-Viru maakond
Spordiguurud N 34 02:04:27
48 45 Marko Viru 1984
Harju maakond
Sparta M 20 01:41:40
145 124 Jürjo Voitka 1975
Jõgeva maakond
Graanul Invest AS M45 18 01:53:51
345 99 Maret Volens 1971
Harju maakond
Treeningpartner N45 16 02:14:55
287 73 Luise-Ly Westholm-Truber 1991
Saare maakond
  N 40 02:07:42
511 191 Oksana Zahharova 1980
Tartu maakond
  N40 37 03:30:04
Sulge

Tulemuse detailne info

...