Maardu City Run 2023
25.07.2023 - 25.08.2023 (tulemuste lisamine kuni 25.08.2023)
Kokku: 51
Naisi: 33
Mehi: 18
Läbitud distants kokku: 510 km
Aeg kokku: 68:19:57
Koht | M/N koht | Nimi | Sünniaasta | Riik | Elukoht | Klubi/firma/kool | Vkl | VKL koht | Läbitud distants | Tulemus | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Javad Nourani | 1989 |
Sachsen-Anhalt
|
M | 1 | 10 km | 00:45:56 | |||||
2 | 2 | Jan Golõnski | 1995 |
Ida-Viru maakond
|
Nike Run Club | M | 2 | 10 km | 00:46:09 | ||||
3 | 3 | Martin Rattus | 1993 |
Tartu maakond
|
M | 3 | 10 km | 00:46:55 | |||||
4 | 4 | Sten Remmelg | 1983 |
Ida-Viru maakond
|
M40 | 1 | 10 km | 00:48:24 | |||||
5 | 5 | Agur Raudva | 1996 |
Rapla maakond
|
M | 4 | 10 km | 00:50:31 | |||||
6 | 6 | Toomas Näär | 1969 |
Pärnu maakond
|
M50 | 1 | 10 km | 00:53:45 | |||||
7 | 7 | Nikolai Voronin | 1991 |
Ida-Viru maakond
|
M | 5 | 10 km | 00:53:47 | |||||
8 | 1 | Mari-Liis Länikute | 1997 |
Põlva maakond
|
Team Kaitsevägi | N | 1 | 10 km | 00:54:35 | ||||
9 | 8 | Mihkel Toom | 1988 |
Harju maakond
|
M | 6 | 10 km | 00:55:31 | |||||
10 | 9 | Egert Eek | 1980 |
Pärnu maakond
|
M40 | 2 | 10 km | 00:55:45 | |||||
11 | 2 | Margit Huttunen | 1971 |
Vantaa
|
N50 | 1 | 10 km | 00:56:10 | |||||
12 | 10 | Priit Paulus | 1986 |
Pärnu maakond
|
M | 7 | 10 km | 00:57:52 | |||||
13 | 3 | Moonika Markov | 1969 |
Harju maakond
|
N50 | 2 | 10 km | 00:59:01 | |||||
14 | 11 | Juho Reintam | 1971 |
Harju maakond
|
M50 | 2 | 10 km | 00:59:50 | |||||
15 | 12 | Avo Lode | 1963 |
Põlva maakond
|
M60 | 1 | 10 km | 01:01:38 | |||||
16 | 4 | Maarika Kelder | 1972 |
Tartu maakond
|
N50 | 3 | 10 km | 01:02:02 | |||||
17 | 5 | Ellen. Matla | 1958 |
Lääne-Viru maakond
|
N65 | 1 | 10 km | 01:02:14 | |||||
18 | 6 | Merike Piirat | 1967 |
Lääne-Viru maakond
|
N55 | 1 | 10 km | 01:03:36 | |||||
19 | 7 | Merilin Vips | 1980 |
Harju maakond
|
N40 | 1 | 10 km | 01:03:46 | |||||
20 | 13 | Mati Piirat | 1965 |
Lääne-Viru maakond
|
M55 | 1 | 10 km | 01:04:15 | |||||
21 | 8 | Mariliis Kurs | 1974 |
Ida-Viru maakond
|
N45 | 1 | 10 km | 01:04:31 | |||||
22 | 9 | Larisa Korolyak | 1978 |
Ida-Viru maakond
|
N45 | 2 | 10 km | 01:06:17 | |||||
23 | 14 | Hillar Saarmann | 1942 |
Lääne-Viru maakond
|
SVK Kalev | M75 | 1 | 10 km | 01:07:18 | ||||
24 | 15 | Timmu Kiiver | 2007 |
Pärnu maakond
|
Poisid PA | 1 | 10 km | 01:09:33 | |||||
25 | 10 | Jaana Ahun | 1985 |
Harju maakond
|
N | 2 | 10 km | 01:11:17 | |||||
26 | 11 | Ksenija Romanova | 2007 |
Ida-Viru maakond
|
Tüdrukud TA | 1 | 10 km | 01:12:02 | |||||
27 | 12 | Merle Tiits | 1974 |
Lääne-Viru maakond
|
N45 | 3 | 10 km | 01:16:11 | |||||
28 | 16 | Kaido Koppel | 1971 |
Pärnu maakond
|
SK Kalev Pärnu Linnavalitsus |
M50 | 3 | 10 km | 01:16:12 | ||||
29 | 17 | Jevgeni Solovjov | 1948 |
Ida-Viru maakond
|
M75 | 2 | 10 km | 01:16:13 | |||||
30 | 18 | Rivo Salong | 1976 |
Harju maakond
|
M45 | 1 | 10 km | 01:16:25 | |||||
31 | 13 | Reet Saari | 1975 |
Lääne-Viru maakond
|
N45 | 4 | 10 km | 01:17:40 | |||||
32 | 14 | Leili Prans | 1951 |
Tartu maakond
|
N70 | 1 | 10 km | 01:19:21 | |||||
33 | 15 | Sigrid Katri Kõiv | 1999 |
Võru maakond
|
N | 3 | 10 km | 01:20:47 | |||||
34 | 16 | Irina Aland | 1974 |
Viljandi maakond
|
N45 | 5 | 10 km | 01:23:49 | |||||
35 | 17 | Aliis Alandi | 1989 |
Viljandi maakond
|
N | 4 | 10 km | 01:24:44 | |||||
36 | 18 | Lea Sepp | 1984 |
Pärnu maakond
|
N | 5 | 10 km | 01:25:58 | |||||
37 | 19 | Helme Kold | 1983 |
Harju maakond
|
N40 | 2 | 10 km | 01:28:28 | |||||
38 | 20 | Varje Võrklaev | 1959 |
Lääne maakond
|
N60 | 1 | 10 km | 01:33:23 | |||||
39 | 21 | Triinu Teder | 1981 |
Võru maakond
|
N40 | 3 | 10 km | 01:35:42 | |||||
40 | 22 | Eve Tsetsin | 1974 |
Viljandi maakond
|
N45 | 6 | 10 km | 01:36:16 | |||||
41 | 23 | Avely Parve | 1966 |
Uusimaa
|
N55 | 2 | 10 km | 01:40:42 | |||||
42 | 24 | Signe Kesperi | 1976 |
Põlva maakond
|
N45 | 7 | 10 km | 01:41:34 | |||||
43 | 25 | Katerina Korzinina | 1974 |
Harju maakond
|
N45 | 8 | 10 km | 01:45:57 | |||||
44 | 26 | Anita Aasmäe | 1982 |
Lääne-Viru maakond
|
N40 | 4 | 10 km | 01:47:06 | |||||
45 | 27 | Ruth Rohi | 1973 |
Harju maakond
|
N50 | 4 | 10 km | 01:48:11 | |||||
46 | 28 | Kaire Liivar | 1992 |
Tartu maakond
|
N | 6 | 10 km | 01:52:25 | |||||
47 | 29 | Albina Saar | 1984 |
Harju maakond
|
N | 7 | 10 km | 02:16:16 | |||||
48 | 30 | Diana Sopova | 1986 |
Harju maakond
|
Rimi Eesti Food AS | N | 8 | 10 km | 02:17:55 | ||||
49 | 32 | Kerli Gretskov | 1980 |
Harju maakond
|
N40 | 5 | 10 km | 02:20:14 | |||||
50 | 31 | Ülle Gretskov | 1959 |
Harju maakond
|
N60 | 2 | 10 km | 02:20:14 | |||||
51 | 33 | Marika Kisand | 1971 |
Tartu maakond
|
N50 | 5 | 10 km | 03:25:34 |