Maardu City Run 2023

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 38 Naisi: 28 Mehi: 10 Läbitud distants kokku: 190 km Aeg kokku: 28:14:26
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Tulemus
1 1 Elis Kannimäe 1996
Hiiu maakond
Hauka Veloklubi N 1 5 km 00:25:47
2 1 Vladslav Lunevski 1994
Harju maakond
  M 1 5 km 00:27:49
3 2 Ingrid Hindreko 1979
Järva maakond
  N40 1 5 km 00:29:15
4 3 Diana Dobrova 1990
Harju maakond
  N 2 5 km 00:31:00
5 2 Andrei Aleksejev 1964
Harju maakond
  M55 1 5 km 00:31:38
6 4 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  N60 1 5 km 00:32:34
7 3 Mehis Laanem 1988
Lääne-Viru maakond
  M 2 5 km 00:33:17
8 4 Tarvo Vaher 1975
Saare maakond
  M45 1 5 km 00:33:52
9 5 Nika Nedvedskaja 2000
Harju maakond
  N 3 5 km 00:34:13
10 6 Monika Pärna 1978
Viljandi maakond
  N45 1 5 km 00:34:15
11 7 Meery Soldatenko 1997
Harju maakond
  N 4 5 km 00:34:54
12 8 Tiia Prass 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 1 5 km 00:35:08
13 9 Annika Palmi 1998
Harju maakond
AS Operail N 5 5 km 00:35:43
14 10 Anett Mölder 1992
Harju maakond
  N 6 5 km 00:36:32
15 11 Ragne Aas 1984
Uusimaa
  N 7 5 km 00:36:48
16 5 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  M65 1 5 km 00:37:25
17 6 Endel Kask 1969
Harju maakond
POLITSEI-JA PIIRIVALVEAMET M50 1 5 km 00:39:10
18 12 Tatjana Jegorovtseva 1988
Ida-Viru maakond
  N 8 5 km 00:40:30
19 7 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  M65 2 5 km 00:41:01
20 13 Ave Mikk 1970
Harju maakond
  N50 2 5 km 00:42:11
21 14 Riin Haljasorg 1998
Tartu maakond
  N 9 5 km 00:43:04
22 15 Evely Luik 1986
Võru maakond
  N 10 5 km 00:43:09
23 8 Jaan Liiders 1955
Rapla maakond
  M65 3 5 km 00:45:03
24 16 Aili Metsamaa 1961
Harju maakond
  N60 2 5 km 00:45:21
25 17 Heli Martin 1987
Harju maakond
  N 11 5 km 00:45:45
26 18 Janika Johannson 1981
Pärnu maakond
  N40 2 5 km 00:48:03
27 19 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Spordiklubi Aktiiv
Tartu Lasteaed Krõll
N50 3 5 km 00:49:01
28 20 Tiina Teesalu 1973
Jõgeva maakond
  N50 4 5 km 00:51:18
29 21 Merlin Helme 1987
Harju maakond
  N 12 5 km 00:52:45
30 22 Anne-Lea Leppik 1959
Tartu maakond
  N60 3 5 km 00:53:48
31 9 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  M55 2 5 km 00:54:55
32 23 Annelii Aasa 1981
Harju maakond
  N40 3 5 km 00:55:11
33 24 Kirsti Nikkolo 1971
Järva maakond
  N50 5 5 km 00:55:15
34 25 Katrin Malinin 1984
Harju maakond
  N 13 5 km 00:56:28
35 10 Aleksei Lopatin 1997
Harju maakond
  M 3 5 km 00:57:37
36 26 Raili Tamm 1973
Harju maakond
  N50 6 5 km 01:10:24
37 27 Henelyn Kandver 1983
Harju maakond
  N40 4 5 km 01:11:20
38 28 Viktoriia Shcherbinok 1977
Harju maakond
  N45 2 5 km 01:42:57
Sulge

Tulemuse detailne info

...