Viking Line Eesti Ööjooks - Ülemiste eri

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 380 Naisi: 251 Mehi: 129
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
238 108 Andris Aal 2008
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
Poisid PA 11 01:17:03
307 190 Janne Aas 1981
Harju maakond
Tallinna Lastekodu N 88 01:38:53
38 35 Andi Aaspalu 1995
Lääne-Viru maakond
  M 15 00:51:04
325 204 Margit Aava 1974
Harju maakond
  N45 31 01:45:22
84 61 Marek Adli 1974
Lääne-Viru maakond
  M45 12 00:56:55
12 12 Risto Ahtijainen 1985
Rapla maakond
Icefire OÜ M 5 00:46:18
140 59 Laila Ahu 1984
Ida-Viru maakond
  N 30 01:01:56
29 27 Erik Aibast 1973
Harju maakond
Nike M45 4 00:49:51
110 36 Lea Aidnik 1959
Tartu maakond
  N60 2 00:59:25
344 221 Maire Ainso 1983
Lääne-Viru maakond
  N 98 01:50:52
146 64 Pille Alder 1986
Harju maakond
  N 33 01:02:11
26 24 Rauno Aljas 1991
Harju maakond
Myfitness M 12 00:49:29
290 176 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  N 82 01:30:58
265 113 Risto Allik 1982
Harju maakond
  M 47 01:24:54
251 141 Margit Alliksaar 1976
Jõgeva maakond
  N40 24 01:19:51
197 93 Harri Alliku 1954
Pärnu maakond
Zinzino Health Club M65 1 01:08:44
32 30 Sten-Eric Andrejev 2002
Rapla maakond
  MJ 1 00:50:28
322 201 Irina Andrejeva 1965
Rapla maakond
saarioinen oü N55 10 01:44:42
97 30 Maive Anijärv 1973
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N45 6 00:58:14
141 60 Heili Anni 1992
Harju maakond
  N 31 01:02:01
118 40 Madle Annus 1982
Harju maakond
MTÜ spordiselts
MTÜ spordiselts
N 21 01:00:04
149 65 Evelin Anton 1987
Harju maakond
  N 34 01:02:38
109 35 Marika Anvelt 1978
Pärnu maakond
Ran4Ran N40 7 00:59:21
264 112 Kristjan Arras 1989
Lääne-Viru maakond
  M 46 01:24:20
235 107 Ago Arro 1981
Valga maakond
Wulcan M 45 01:16:01
174 86 Annemari Aun 1976
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N40 11 01:05:39
111 75 Savelli Aus 2003
Tartu maakond
  Poisid PA 9 00:59:25
177 88 Dina Avila 1978
Harju maakond
  N40 12 01:05:53
176 87 Maarika Barteneva 1981
Harju maakond
  N 45 01:05:53
125 46 Ketlin Bergmann 1995
Rapla maakond
  N 24 01:00:52
168 80 Olga Bõtškova 1990
Harju maakond
  N 40 01:05:00
3 3 Alexander Burdyga 1971
Harju maakond
Tallinn Road Runners M45 1 00:42:47
57 11 Ruth Ehandi 1972
Harju maakond
Eesti Energia N45 3 00:54:06
211 97 Albert Eher 1962
Ida-Viru maakond
My Fitnes M55 5 01:11:00
300 184 Edith End 1976
Harju maakond
  N40 31 01:35:55
355 232 Helen Erg 1995
Harju maakond
  N 102 01:58:29
287 173 Heddi Erikson-Kiveste 1982
Järva maakond
  N 79 01:30:25
336 123 Andres Eskla 1968
Võru maakond
Toftan M50 8 01:48:45
328 206 Loona Eskla 1972
Võru maakond
  N45 32 01:46:26
245 136 Anna Maare Floren 2005
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 3 01:18:12
15 15 Margus Floren 1976
Lääne-Viru maakond
Stora Enso Terviseklubi MTÜ M40 1 00:46:27
77 20 Anastasiia Galitskihh 1991
Harju maakond
  N 8 00:56:32
95 66 Vitali Galitskihh 1988
Harju maakond
  M 30 00:58:04
220 120 Triin Gorbunov 1979
Tartu maakond
  N40 20 01:12:27
65 15 Rita Gross 1987
Harju maakond
  N 6 00:54:40
351 228 Jana Guhman 1979
Lääne-Viru maakond
  N40 38 01:53:27
153 68 Elen Haamer 1978
Järva maakond
MTÜ Spordiselts N40 10 01:03:26
305 187 Tiiu Haav 1967
Tartu maakond
  N50 20 01:38:36
23 22 Andres Hallik 1979
Harju maakond
Ristiku Põhikool M40 3 00:49:02
219 100 Tarmo Heinla 1974
Harju maakond
  M45 19 01:12:26
225 125 Triin Heinla 1973
Harju maakond
  N45 22 01:13:17
302 186 Helena Heinpalu 1983
Harju maakond
  N 86 01:36:47
276 163 Kersti Hiiemaa 1987
Harju maakond
  N 74 01:27:39
353 230 Merike Hõimoja 1957
Jõgeva maakond
  N60 7 01:53:29
376 249 Annabel Holm 2008
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 9 02:31:10
375 248 Ave Holm 1972
Lääne-Viru maakond
  N45 34 02:31:10
49 6 Signe Holm 1978
Lääne-Viru maakond
  N40 1 00:53:12
314 193 Tiina Höövelson 1978
Ida-Viru maakond
Eesti Karud N40 32 01:40:08
231 103 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  M60 2 01:14:35
159 73 Margit Huttunen 1971
Vantaa
  N45 13 01:03:55
205 95 Ingmar Ilisson 1985
Harju maakond
  M 42 01:10:04
91 28 Merike Ilves 1976
Pärnu maakond
  N40 6 00:57:46
121 42 Reelika Jaanverk 1981
Harju maakond
SA Eesti Kontsert N 22 01:00:29
208 112 Jane Jaaska 1995
Tartu maakond
  N 56 01:10:23
68 52 Johannes Ingmar Jakson 1997
Harju maakond
  M 24 00:55:15
203 109 Lovise Maria Jakson 2007
Harju maakond
  Tüdrukud TA 1 01:09:58
100 70 Mark Jakob Jakson 2005
Harju maakond
  Poisid PA 8 00:58:26
202 108 Ruth Jakson 1975
Harju maakond
  N45 18 01:09:56
8 8 Joosep Jalajas 2003
Tartu maakond
  Poisid PA 1 00:45:41
145 82 Heilo Järve 1972
Viljandi maakond
  M45 15 01:02:08
216 118 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  N40 19 01:11:50
318 197 Leelo Jegorova 1983
Järva maakond
  N 91 01:41:29
106 73 Sten Joala 1994
Harju maakond
  M 33 00:59:05
212 115 Imbi Joasaar 1958
Harju maakond
  N60 3 01:11:12
224 124 Krista Jõessar 1975
Harju maakond
  N45 21 01:13:15
313 192 Elna Jürimäe 1955
Pärnu maakond
Eesti Karud N65 2 01:40:02
346 223 Gertu Jurtom 1988
Lääne-Viru maakond
  N 99 01:51:33
148 84 Kert Jurtom 1981
Lääne-Viru maakond
  M 37 01:02:38
112 76 Meelis Juursoo 1970
Tartu maakond
  M50 4 00:59:28
243 134 Helina Juvanen 1988
Jõgeva maakond
  N 64 01:17:28
103 72 Mihkel Kaalep 1999
Harju maakond
  U 23 mehed 1 00:58:40
156 70 Maarja Kaasik 1990
Tartu maakond
  N 36 01:03:53
10 10 Margus Kaegas 1970
Lääne-Viru maakond
  M50 2 00:45:50
6 6 Rauno Käige 1974
Lääne-Viru maakond
  M45 2 00:44:55
56 46 Marko Käis 1982
Harju maakond
Etlanta M 20 00:54:05
116 39 Sirli Kalbus 1984
Harju maakond
  N 20 00:59:59
372 245 Kairit Kalda 2003
Harju maakond
  Tüdrukud TA 7 02:29:02
90 63 Meelis Kalda 1975
Harju maakond
G4S Spordiklubi M45 13 00:57:37
151 66 Kadri Kaldam 1978
Harju maakond
  N40 9 01:02:52
154 69 Kristin Kaldam 1998
Valga maakond
  U 23 naised 2 01:03:33
126 47 Viia Kaldam 1973
Valga maakond
  N45 9 01:01:00
360 237 Lagle Kaldma 1967
Tartu maakond
  N50 30 02:04:07
281 168 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus N55 7 01:29:15
134 55 Heli-Aretha Kaljulaid 1974
Harju maakond
  N45 11 01:01:26
260 149 Liina Kallas 1970
Lääne maakond
SK Nõva N50 15 01:23:41
315 194 Kylvi Kannel 1983
Harju maakond
  N 90 01:40:50
114 37 Reena Käo 1969
Harju maakond
Muraste Liikumisklubi N50 3 00:59:32
20 19 Karlis Karm 1988
Lääne-Viru maakond
Simuna SK M 9 00:48:13
130 51 Grete Karmaz 1989
Lääne-Viru maakond
  N 27 01:01:11
352 229 Margit Karu 1970
Jõgeva maakond
  N50 29 01:53:29
139 58 Kristiina Kask 1969
Harju maakond
  N50 6 01:01:42
185 95 Maire Kattel 1988
Hiiu maakond
MTÜ Spordiselts
Coca-Cola HBC Eesti
N 50 01:07:15
157 72 Jane Keel 1981
Harju maakond
  N 37 01:03:53
129 50 Kirsika Keel 1990
Lääne-Viru maakond
  N 26 01:01:07
180 90 Kevin Kelder 1999
Tartu maakond
  U 23 mehed 2 01:06:26
296 181 Marge Kelgo 1967
Järva maakond
  N50 19 01:34:05
341 218 Krista Kesma 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 27 01:49:37
268 155 Tiina Kiik 1980
Põlva maakond
Frau N40 29 01:25:12
132 53 Kati Kiipsaar 1988
Tartu maakond
  N 29 01:01:21
45 40 Ahto Kingla 1987
Tartu maakond
  M 17 00:52:25
279 166 Krista Kink 1969
Harju maakond
  N50 17 01:28:20
104 32 Viigi Kipper 1988
Viljandi maakond
SK Võhma N 16 00:58:54
143 62 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  N45 12 01:02:03
194 92 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik M45 17 01:08:38
137 56 Kaie Kodasma 1970
Pärnu maakond
OK WEST
Hansaprint OÜ
N50 4 01:01:35
377 250 Kerli Koel 1985
Lanarkshire
  N 107 02:31:50
37 34 Maik Kolats 2003
Põlva maakond
  Poisid PA 3 00:50:43
181 91 Margit Kolats 1986
Põlva maakond
Keskkonnaagentuur N 47 01:06:37
87 25 Piret Kolk 1967
Tartu maakond
  N50 2 00:57:13
136 81 Kalle Kolt 1969
Pärnu maakond
Pärnu Võrkpalliklubi
Hansaprint OÜ
M50 5 01:01:35
144 63 Reele Komi 1993
Harju maakond
  N 32 01:02:05
78 58 Raiko Kontkar 2004
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 5 00:56:36
367 125 Timmu-Chris Kõressaar 2002
Harju maakond
Spordiselts
Posti Messaging Oü
MJ 3 02:15:03
365 241 Arle Kõressaar-Vallimaa 1977
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Posti Messaging OÜ
N40 43 02:13:07
105 33 Gerli Korol 1981
Harju maakond
  N 17 00:58:56
283 170 Piret Kozlovski 1985
Põlva maakond
  N 76 01:29:48
195 103 Kersti Kriisk 1977
Harju maakond
  N40 16 01:08:41
164 88 Margus Kristjuhan 1987
Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti
M 40 01:04:28
236 129 Raina Kruus 1978
Harju maakond
Joti Pegasus N40 21 01:16:01
258 147 Katrin Kruusamägi 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N40 27 01:23:15
255 145 Merle Kruusamägi 1977
Ida-Viru maakond
MTÜ spordiselts N40 26 01:22:24
76 57 Kalle Kruustok 1994
Lääne-Viru maakond
  M 27 00:56:23
175 89 Renee-Armas Kübar 1975
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M45 16 01:05:53
198 105 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
FB Jooksmine N40 17 01:08:44
93 29 Piret Kuldner 1984
Harju maakond
  N 14 00:57:59
92 64 Kalev Kuljus 1982
Harju maakond
  M 29 00:57:54
190 100 Merle Kungla 1974
Harju maakond
  N45 17 01:08:00
4 4 Vahur Kungur 1964
Lääne-Viru maakond
  M55 1 00:43:37
242 133 Kersti Kuris 1965
Lääne-Viru maakond
  N55 4 01:17:12
285 114 Rene Kurisoo 1973
Rapla maakond
  M45 21 01:30:05
232 104 Riho Kurisoo 1976
Harju maakond
  M40 14 01:14:41
128 49 Liina Küttis 1981
Võru maakond
  N 25 01:01:04
357 234 Kadri Kuurmann 1976
Järva maakond
  N40 40 02:02:13
358 235 Kristine Kuusemäe 1980
Lääne-Viru maakond
  N40 41 02:03:02
192 101 Kaili Kuusik 1981
Rapla maakond
  N 52 01:08:09
324 203 Karen Kuusik 1981
Tartu maakond
  N 92 01:45:08
158 74 Ave Kuusk 1975
Harju maakond
  N45 14 01:03:55
270 157 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  N45 26 01:25:19
138 57 Anneli Laaneväli 1969
Harju maakond
  N50 5 01:01:37
240 131 Kairi Laht 1985
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 63 01:17:03
293 179 Maire Laht 1958
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N60 5 01:32:42
79 21 Tiina Laidsalu 1976
Rapla maakond
  N40 5 00:56:37
173 85 Marika Laidvere 1987
Harju maakond
1. jalaväebrigaad N 44 01:05:29
379 251 Küllike Lain 1964
Jõgeva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N55 13 03:02:23
163 87 Lauri Lasimer 1981
Lääne-Viru maakond
1. jalaväebrigaad M 39 01:04:27
271 158 Reilika Lass 1985
Harju maakond
Nike N 71 01:25:45
269 156 Ilse Laur 1957
Harju maakond
  N60 4 01:25:15
311 121 Markus Laur 2001
Lääne-Viru maakond
  MJ 2 01:39:45
184 94 Tiina Laurits 1984
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts N 49 01:07:02
214 98 Tarmo Leek 1955
Harju maakond
  M65 2 01:11:27
58 47 Janar Lehiste 1984
Viljandi maakond
  M 21 00:54:07
226 101 Dan Hartis Lehtme 2003
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 10 01:13:23
66 16 Liis Lehtse 1989
Tartu maakond
  N 7 00:54:42
354 231 Anneli Leib 1978
Lääne-Viru maakond
  N40 39 01:56:38
229 127 Merili Lellep 1996
Harju maakond
  N 60 01:13:51
39 4 Kairi Lepp-Tiitus 1987
Lääne-Viru maakond
  N 2 00:51:13
303 117 Gennadi Leppik 1954
Tartu maakond
pensionär M65 4 01:37:08
101 31 Maare Liiv 1985
Harju maakond
  N 15 00:58:26
241 109 Teet Liivamaa 1969
Lääne-Viru maakond
  M50 7 01:17:07
75 19 Aet Liivaoja 1974
Viljandi maakond
  N45 5 00:56:12
7 7 Rauno Lillepõld 1990
Lääne-Viru maakond
  M 3 00:45:24
230 128 Mailis Linde 1995
Harju maakond
  N 61 01:14:35
94 65 Avo Lode 1963
Põlva maakond
  M55 2 00:58:00
142 61 Reet Luhaäär 1953
Harju maakond
  N65 1 01:02:03
227 126 Maris Luht 1983
Harju maakond
  N 59 01:13:36
317 196 Ennike Luhtaru 1980
Rapla maakond
  N40 34 01:41:07
207 111 Hellika Luik 1982
Harju maakond
  N 55 01:10:15
120 79 Vahur Lukin 1985
Harju maakond
  M 35 01:00:19
308 189 Kristel Lusik 1996
Pärnu maakond
  N 87 01:38:53
1 1 Armo Lüütsepp 1995
Jõgeva maakond
1. jalaväebrigaad M 1 00:39:39
63 50 Kristjan Maasalu 1978
Harju maakond
  M40 10 00:54:31
50 7 Laura Maasalu 1980
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N40 2 00:53:22
21 20 Mihkel Mäemat 1986
Harju maakond
  M 10 00:48:18
62 49 Kert Mäesaar 2004
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi Poisid PA 4 00:54:23
323 202 Kai Mäesepp 1968
Lääne-Viru maakond
  N50 24 01:45:05
43 38 Martin Mäggi 1972
Harju maakond
Sportlove M45 6 00:52:10
298 183 Maila Maisväli 1963
Tartu maakond
  N55 8 01:35:25
69 17 Alina Maripuu 1977
Harju maakond
  N40 4 00:55:17
359 236 Eve Marjapuu 1978
Rapla maakond
  N40 42 02:03:26
209 113 Helen Martinson 2003
Lääne-Viru maakond
  Tüdrukud TA 2 01:10:52
369 244 Anneli Meidla 1976
Lääne-Viru maakond
  N40 44 02:23:56
370 127 Janek Meidla 1977
Lääne-Viru maakond
  M40 16 02:23:56
371 126 Janno Meidla 1989
Harju maakond
  M 50 02:23:56
288 174 Ave Melnik 1986
Järva maakond
  N 80 01:30:27
253 143 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Uusimaa
  N40 25 01:21:35
40 5 Krista Mets-Raudla 1973
Lääne-Viru maakond
  N45 2 00:51:18
343 220 Anneli Metsa 1978
Harju maakond
MTÜ Sordiselts N40 37 01:50:49
74 56 Erkki Metsa 1975
Tartu maakond
  M45 10 00:56:10
362 124 Janar Metsma 1977
Lääne-Viru maakond
  M40 15 02:07:48
152 67 Monika Michelson 1985
Harju maakond
Mtü Spordiselts N 35 01:03:10
277 164 Ave Mikk 1970
Harju maakond
  N50 16 01:28:01
17 17 Stephen Millar 1989
Harju maakond
  M 7 00:47:04
274 161 Katrin Mišukova 1987
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 73 01:26:08
122 43 Külli Mitt 1976
Pärnu maakond
  N40 8 01:00:38
14 14 Egon Mõek 1974
Harju maakond
Mudakarud M45 3 00:46:26
330 208 Tiia Mõek 1974
Harju maakond
Mudakarud N45 33 01:47:24
256 146 Piret Moisto 1988
Harju maakond
  N 70 01:22:34
51 44 Olev Moorsoo 1973
Harju maakond
Sparta JK M45 9 00:53:26
61 13 Kaja Mulla 1966
Harju maakond
MTÛ Spordiselts N50 1 00:54:18
161 75 Ira Münter 1961
Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid N55 2 01:04:15
301 185 Kaija Murasov 1988
Põlva maakond
Kaija Murasov N 85 01:36:45
320 199 Sirje Mürk 1967
Hiiu maakond
  N50 22 01:42:26
215 117 Jasmin Mursula 1997
Harju maakond
  N 58 01:11:27
47 42 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  M45 8 00:52:57
54 9 Rita Muttel 1982
Harju maakond
  N 4 00:53:40
294 180 Tiia Muttel 1973
Viljandi maakond
  N45 29 01:33:57
60 12 Anneli Müürsalu 1978
Lääne-Viru maakond
  N40 3 00:54:11
30 28 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  M50 3 00:50:17
218 99 Priit Nael 1975
Harju maakond
  M45 18 01:12:24
380 129 Heiti Niin 1964
Harju maakond
  M55 8 04:00:43
201 94 Jürgo Nooni 1982
Harju maakond
  M 41 01:09:54
378 128 Magnus Oidram 2004
Harju maakond
  Poisid PA 12 02:32:18
366 242 Melani Oidram 1982
Harju maakond
  N 105 02:14:29
178 89 Iti Oja 1983
Pärnu maakond
A/S Preab N 46 01:06:09
257 111 Margus Oks 1973
Tartu maakond
  M45 20 01:22:54
188 97 Sigrid Oks 1976
Tartu maakond
  N40 15 01:07:32
52 45 Kusti Org 1988
Viljandi maakond
  M 19 00:53:39
247 138 Anne-Mari Orgla 1992
Harju maakond
Särasilmad N 66 01:18:49
119 41 Deevi Ots 1974
Ida-Viru maakond
1. jalaväebrigaad N45 7 01:00:19
222 122 Piret Õunap 1966
Tartu maakond
  N50 12 01:13:10
31 29 Heigo Paide 1975
Harju maakond
SK ProRunner M45 5 00:50:18
115 38 Maris Pajur 1986
Harju maakond
  N 19 00:59:38
233 105 Tanel Palksaar 1987
Tartu maakond
Team Palksaar M 44 01:15:38
107 34 Kady Palm 1988
Saare maakond
Sikassaare Aiand N 18 00:59:10
19 18 Marko Palm 1983
Saare maakond
  M 8 00:47:46
286 172 Riina Papp 1985
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 78 01:30:18
339 215 Kätlin Pari 1982
Viljandi maakond
  N 97 01:49:26
267 154 Ilme Parik 1963
Harju maakond
  N55 6 01:25:08
170 83 Kristiina Parissov 1994
Tartu maakond
Kontisto OÜ N 42 01:05:07
36 33 Eero Pärm 1976
Harju maakond
  M40 7 00:50:42
28 26 Priidik Parmi 1980
Tartu maakond
tesron ehitus M40 5 00:49:45
262 151 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  N45 24 01:23:57
319 198 Avely Parve 1966
Kerava /Männikontie 35 A 5
  N50 21 01:42:00
204 110 Katrin Pata 1974
Lääne-Viru maakond
  N45 19 01:10:02
200 107 Tuuli Pedras 1979
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N40 18 01:09:25
213 116 Kadi Peedo 1982
Tartu maakond
  N 57 01:11:22
70 53 Mihkel Peets 1988
Tartu maakond
  M 25 00:55:28
5 5 Karol Pert 1983
Pärnu maakond
  M 2 00:44:31
237 130 Mailis Petrovits 1985
Harju maakond
  N 62 01:16:41
340 217 Karin Pihlak 1976
Harju maakond
  N40 35 01:49:28
13 13 Marek Pihu 1991
Pärnu maakond
  M 6 00:46:25
133 54 Leidi Piibeleht 1963
Lääne-Viru maakond
  N55 1 01:01:23
326 122 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  M55 7 01:45:39
327 205 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  N50 25 01:45:39
88 26 Piret Pilden 1983
Lääne-Viru maakond
  N 12 00:57:14
11 11 Andres Pillesaar 1990
Lääne-Viru maakond
  M 4 00:46:17
263 152 Leili Põder 1977
Harju maakond
  N40 28 01:24:19
123 45 Kaisa Põlder 1991
Harju maakond
Sportland team
Sportland Eesti as
N 23 01:00:50
338 216 Kaja Põldmaa 1966
Lääne-Viru maakond
  N50 26 01:49:26
273 160 Klaarika Prii 1985
Pärnu maakond
  N 72 01:25:59
329 207 Signe Pruul 1983
Tartu maakond
  N 93 01:47:09
239 132 Pirje Pungas 1977
Lääne-Viru maakond
  N40 22 01:17:03
210 114 Veera Putan 1965
Ida-Viru maakond
My Fitnes
MTÜ Meie Pagar
N55 3 01:11:00
221 121 Sirje Raja 1972
Tartu maakond
  N45 20 01:13:08
187 96 Veena Randväli 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 9 01:07:23
162 76 Krista Randvere 1987
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 38 01:04:22
244 135 Juta Rannala 1982
Harju maakond
  N 65 01:17:30
89 27 Kädi Rannus 1989
Harju maakond
  N 13 00:57:17
86 62 Sander Rannus 1989
Harju maakond
Coop Pank AS M 28 00:57:07
71 54 Martin Raud 1985
Harju maakond
ACE Logistics Estonia AS M 26 00:55:42
191 99 Janika Raudsepp 1981
Tartu maakond
  N 51 01:08:00
82 60 Remek Raumann 2004
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 6 00:56:48
73 55 Romet Raumann 1979
Lääne-Viru maakond
  M40 11 00:56:07
321 200 Janika Ravel 1970
Pärnu maakond
  N50 23 01:42:41
196 104 Reet Rebane 1986
Rapla maakond
  N 54 01:08:43
67 51 Renno Rehtla 1985
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 23 00:54:56
306 188 Heli Reimann 1965
Tartu maakond
Salvest AS N55 9 01:38:38
34 31 Jan Reimann 1979
Harju maakond
LHV M40 6 00:50:40
147 83 Udo Reinsalu 1963
Valga maakond
  M55 3 01:02:36
22 21 Madis Reinumägi 1983
Harju maakond
Täppsportlased M 11 00:48:31
206 96 Renee Remmel 1981
Viljandi maakond
Põhja-Sakala vald M 43 01:10:07
278 165 Merle Rentik 1971
Lääne-Viru maakond
HK SCAN OÜ N45 28 01:28:17
266 153 Anneli Riima 1975
Lääne-Viru maakond
  N45 25 01:25:05
83 23 Ilmatar Rooda 1991
Harju maakond
  N 10 00:56:53
356 233 Anneli Roopa 1996
Harju maakond
  N 103 01:59:36
167 79 Inge Roose 1967
Tartu maakond
  N50 7 01:04:45
59 48 Kristjan Roosvald 1986
Ida-Viru maakond
  M 22 00:54:11
35 32 Kuldar Rosen 1986
Harju maakond
  M 14 00:50:40
272 159 Kai Rosin 1976
Harju maakond
  N40 30 01:25:45
135 80 Marek Ross 1991
Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS M 36 01:01:29
295 115 Meelis Rum 1974
Harju maakond
  M45 22 01:34:03
113 77 Reimu Saaremaa 1992
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ M 34 00:59:30
284 171 Mari-Anne Saarniit 1982
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 77 01:30:01
81 59 Ramil Sadikov 1974
Harju maakond
1. jalaväebrigaad M45 11 00:56:43
42 37 Raimo Saul 1976
Lääne-Viru maakond
  M40 8 00:51:56
27 25 Oleg Savik 1997
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 13 00:49:43
223 123 Jelena Scharonberg 1969
Ida-Viru maakond
  N50 13 01:13:11
250 140 Jana Sedaševa 1975
Harju maakond
  N45 23 01:19:37
312 191 Hanna Seeder 1990
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 89 01:39:57
127 48 Katrin Seljak 1971
Harju maakond
  N45 10 01:01:00
332 210 Emilia Sell 1983
Harju maakond
  N 94 01:48:04
333 212 Raili Sell 1983
Harju maakond
  N 95 01:48:04
334 211 Simona Sell 2012
Harju maakond
  Tüdrukud TA 4 01:48:04
18 1 Aili Siht 1957
Lääne-Viru maakond
  N60 1 00:47:11
155 71 Kristiina Siilamets 2001
Lääne-Viru maakond
  NJ 1 01:03:53
282 169 Häli Siimaste 1968
Harju maakond
EASy
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N50 18 01:29:22
345 222 Kaira Sild 2003
Järva maakond
  Tüdrukud TA 5 01:51:01
234 106 Veiko Sinivee 1967
Harju maakond
  M50 6 01:15:45
160 86 Hendrik Sobi 1996
Lääne-Viru maakond
  M 38 01:04:05
350 227 Riina Soggar-Henk 1982
Viljandi maakond
  N 101 01:53:09
108 74 Jüri Soovik 1958
Viljandi maakond
  M60 1 00:59:17
46 41 Jaanus Strikholm 1971
Pärnu maakond
  M45 7 00:52:37
64 14 Kätlin Strikholm 1998
Harju maakond
Sparta U 23 naised 1 00:54:36
292 178 Sheila Süda 1985
Harju maakond
  N 84 01:32:14
48 43 Raul Sulu 1989
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 18 00:53:06
98 68 Erik Šumilov 2005
Lääne-Viru maakond
  Poisid PA 7 00:58:19
55 10 Kirsti Süvaorg 1982
Lääne-Viru maakond
  N 5 00:53:53
169 81 Liisi Taar 1988
Harju maakond
MTÜ SPORTISELTS
MTÜ Spordiselts
N 41 01:05:04
183 93 Kaire Tali 1976
Viljandi maakond
  N40 14 01:06:41
363 239 Merle Tamm 1967
Harju maakond
  N50 31 02:09:51
361 238 Mirjam Tamm 1997
Harju maakond
  N 104 02:06:09
124 44 Marjana Tammik 1972
Järva maakond
  N45 8 01:00:50
280 167 Terle Tammist 1983
Viljandi maakond
  N 75 01:29:07
172 84 Aita Teder 1983
Harju maakond
  N 43 01:05:11
16 16 Kaspar Teder 1980
Harju maakond
  M40 2 00:46:45
165 77 Pille Teller 1972
Saare maakond
  N45 15 01:04:41
299 116 Alo Telling 1984
Tartu maakond
  M 48 01:35:29
349 226 Siiri Telling 1962
Tartu maakond
  N55 12 01:53:06
254 144 Jaana Tents 1982
Lääne-Viru maakond
  N 69 01:21:56
102 71 Jaan Terep 1978
Harju maakond
  M40 12 00:58:32
297 182 Maarika Terep 1971
Harju maakond
G.Otsa nim Tallinna Muusikakool N45 30 01:34:35
342 219 Reelika Terve 1980
Lääne-Viru maakond
  N40 36 01:49:45
248 110 Hannes Tiinas 1951
Lääne-Viru maakond
  M65 3 01:19:17
99 69 Keijo Tiirik 1994
Tartu maakond
  M 32 00:58:20
199 106 Kaja Tiit 1967
Harju maakond
  N50 10 01:09:15
150 85 Üllar Tiit 1965
Harju maakond
  M55 4 01:02:50
189 98 Merle Tiits 1974
Lääne-Viru maakond
  N45 16 01:07:50
171 82 Merje Tikk 1968
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N50 8 01:05:07
337 214 Maria Tikka 1991
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 96 01:48:45
348 225 Tiina Tilling 1984
Harju maakond
  N 100 01:51:55
261 150 Ester Tints 1963
Pärnu maakond
  N55 5 01:23:49
291 177 Regina Tirman 1989
Harju maakond
  N 83 01:32:13
217 119 Eve Tobias 1967
Harju maakond
  N50 11 01:12:02
193 102 Mariliis Tomingas 1985
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 53 01:08:27
259 148 Ene Tõnisoja 1967
Pärnu maakond
mispo N50 14 01:23:30
309 119 Arvi Toode 1961
Lääne-Viru maakond
  M55 6 01:39:14
186 91 Tauri Toomeoks 1979
Harju maakond
BC Hundid M40 13 01:07:20
53 8 Maimu Torn 1983
Rapla maakond
  N 3 00:53:40
228 102 Rein Traus 1948
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK OÜ M70 1 01:13:51
24 23 Caspar Tubarik 1979
Harju maakond
  M40 4 00:49:07
310 120 Maarjo Türk 1988
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet M 49 01:39:27
131 52 Tiina-Ann Turu 1994
Lääne-Viru maakond
  N 28 01:01:16
182 92 Maris Tustit 1990
Tartu maakond
  N 48 01:06:38
252 142 Laine Ülemaante 1982
Lääne-Viru maakond
  N 68 01:20:55
289 175 Triinu Ülemaante 1996
Rapla maakond
Rahvakultuuri Keskus N 81 01:30:56
25 2 Sirje Vaask 1971
Harju maakond
  N45 1 00:49:27
331 209 Sirje Vabamägi 1965
Lääne-Viru maakond
  N55 11 01:47:51
72 18 Doris Vahtrik 1972
Tartu maakond
  N45 4 00:56:05
9 9 Randar Vahtrik 2003
Tartu maakond
TÜASK Poisid PA 2 00:45:48
373 247 Helerin Vaino 2007
Harju maakond
Spordiselts Tüdrukud TA 8 02:30:20
374 246 Karin Vaino 1979
Harju maakond
Spordiselts
Posti Messaging OÜ
N40 45 02:30:20
80 22 Kerli Väisanen 1989
Järva maakond
  N 9 00:56:41
96 67 Sander Vald 1986
Harju maakond
  M 31 00:58:10
304 118 Arvi Valk 1974
Lääne-Viru maakond
  M45 23 01:38:14
275 162 Kaie Valk 1975
Harju maakond
  N45 27 01:27:08
364 240 Birgith-Carina Vallimaa 2007
Harju maakond
Spordiselts MTÜ Tüdrukud TA 6 02:13:07
347 224 Urve Varblane 1969
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts N50 28 01:51:50
368 243 Lea Vari 1993
Harju maakond
  N 106 02:15:10
166 78 Kristiina Varjo 1991
Tartu maakond
  N 39 01:04:41
41 36 Ergo Veedler 1988
Harju maakond
Elisa Spordiklubi M 16 00:51:20
117 78 Villu Veel 1971
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA M45 14 01:00:01
246 137 Ede Veiman 1976
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N40 23 01:18:36
249 139 Marlen Vihman 1986
Lääne-Viru maakond
  N 67 01:19:25
2 2 Arnold Viinamäe 1966
Harju maakond
  M50 1 00:40:20
316 195 Kristina Vikat 1979
Järva maakond
  N40 33 01:40:54
85 24 Mari-Liis Virkala 1982
Lääne-Viru maakond
SPORDIGUURUD N 11 00:56:55
33 3 Hanna-Liisa Virkus 1988
Harju maakond
  N 1 00:50:39
335 213 Kai Voolaine 1958
Harju maakond
TON N60 6 01:48:36
44 39 Igors Vucans 1979
Latvia
  M40 9 00:52:15
179 90 Maarja Žugova 1980
Harju maakond
Eesti Haigekassa N40 13 01:06:18
Sulge

Tulemuse detailne info

...