Võsu Südasuve Challenge

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 101 Naisi: 63 Mehi: 38
Koht M/N koht Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
67 30 47 Marek Aasna
Harju maakond
  M40 2 01:21:41
3 3 108 Risto Ahtijainen
Rapla maakond
  M 2 00:45:11
80 47 314 Carmen Allik
Harju maakond
  N 15 01:34:13
81 34 315 Risto Allik
Harju maakond
  M 13 01:34:30
52 25 404 Dina Avila
Harju maakond
  N40 7 01:07:49
45 20 207 Maarika Barteneva
Harju maakond
Ermeesia OÜ N 8 01:06:00
76 33 273 Tiit Erm
Harju maakond
Cybers M 12 01:30:04
71 31 286 Mati Hussar
Järva maakond
  M60 2 01:23:45
72 32 286 Mati Hussar
Järva maakond
  M60 3 01:23:45
35 15 168 Margit Huttunen
Vantaa
  N45 3 01:03:51
88 53 309 Jaana Järve
Lääne-Viru maakond
  N40 12 01:40:20
66 37 285 Anneli Jaska
Tartu maakond
  N 13 01:20:22
68 38 388 Tiina Juhani
Harju maakond
  N45 10 01:22:22
33 20 237 Meelis Juursoo
Tartu maakond
  M50 3 01:02:39
63 34 503 Helina Juvanen
Jõgeva maakond
  N 12 01:16:26
49 26 186 Edgar-Norman Kaasik
Tartu maakond
  M 11 01:07:09
47 22 181 Aivi Käba
Lääne-Viru maakond
  N60 1 01:06:27
48 23 258 Rita Kadak
Harju maakond
  N 9 01:06:58
18 12 158 Tanel Kelder
Saare maakond
  M45 5 00:54:32
98 60 313 Krista Kesma
Lääne-Viru maakond
  N50 6 01:46:21
27 10 215 Kati Kiipsaar
Tartu maakond
  N 5 00:59:32
39 23 125 Aivar Kivi
Ida-Viru maakond
Eraisik M45 6 01:04:39
34 14 384 Kaie Kodasma
Pärnu maakond
Hansaprint OÜ N50 1 01:03:50
38 22 200 Kalle Kolt
Pärnu maakond
Hansaprint OÜ M50 4 01:04:33
50 27 204 Andrus Kompus
Tartu maakond
OÜ Pangodi Põld M60 1 01:07:28
17 6 441 Veronika Kossar
Ida-Viru maakond
  N40 2 00:54:17
64 35 473 Piret Kruusimaa
Lääne-Viru maakond
  N55 2 01:18:48
101 63 504 Merle Krüüts
Espoo
  N45 14 01:56:21
85 51 311 Kariina Künnap
Pärnu maakond
  N 18 01:37:05
14 3 145 Mariliis Kurs
Ida-Viru maakond
  N45 1 00:53:22
95 59 479 Diana Kuulma
Harju maakond
Tallinna Tuule lasteaed N50 5 01:44:16
41 24 462 Karl Kuulma
Harju maakond
  MJ 1 01:04:59
92 56 507 Karmen Kuulma
Harju maakond
  Tüdrukud TA 1 01:43:47
91 36 505 Kert Kuulma
Harju maakond
Tallinna Polütehnikum MJ 2 01:42:56
59 31 298 Eve Laane
Tartu maakond
  N40 9 01:15:50
62 33 287 Ly Laane
Harju maakond
  N45 8 01:16:17
65 36 477 Maarit Lääne
Tartu maakond
  N45 9 01:20:00
53 26 278 Evelin Lahesoo
Tartu maakond
  N 11 01:08:19
58 28 260 Kristo Lang
Harju maakond
  M45 7 01:15:33
22 8 199 Mari-Liis Länik
Põlva maakond
  N 4 00:56:53
74 42 474 Ilse Laur
Harju maakond
  N60 2 01:26:29
40 17 381 Jane Leedu
Harju maakond
  N 7 01:04:54
23 15 364 Kristo Leemets
Harju maakond
Bondora M 8 00:57:26
99 61 406 Siire Leiger
Hiiu maakond
  N55 4 01:47:02
13 2 154 Kairi Lepp-Tiitus
Lääne-Viru maakond
  N 2 00:52:26
86 35 300 Gennadi Leppik
Tartu maakond
pensionär M65 2 01:37:18
28 18 208 Avo Lode
Põlva maakond
  M55 1 01:00:15
37 21 182 Andrei Lopsik
Ida-Viru maakond
  M65 1 01:04:31
94 58 306 Eili Marcinkevicz
Harju maakond
  N75 1 01:44:09
57 30 478 Lii Matteus
Espoo
  N55 1 01:15:29
100 62 316 Sirje Mürk
Hiiu maakond
  N50 7 01:48:40
82 48 291 Mirja Murumaa
Viljandi maakond
  N40 11 01:35:40
12 11 161 Meelis Muts
Viljandi maakond
  M45 4 00:52:25
30 11 343 Anneli Müürsalu
Harju maakond
  N40 4 01:01:29
7 6 105 Urmas Neerot
Põlva maakond
  M45 2 00:48:02
20 14 402 Kusti Org
Viljandi maakond
  M 7 00:54:50
61 32 355 Kadri Orgusaar
Valga maakond
  N45 7 01:16:07
2 2 106 Mait Paju
Lääne-Viru maakond
  M 1 00:45:10
32 13 218 Maris Pajur
Harju maakond
  N 6 01:02:31
9 8 365 Vadim Palamartšuk
Harju maakond
Bondora M 5 00:49:55
70 40 292 Margareta Palgi
Põlva maakond
  N55 3 01:22:58
73 41 380 Jana Pärtel
Lääne-Viru maakond
  N45 12 01:24:13
24 16 210 Karl-Andres Peärnberg
Harju maakond
  M 9 00:59:07
54 27 235 Anne Pirn
Tartu maakond
Mandatum Life N45 6 01:08:57
21 7 172 Kristi Põdra
Lääne-Viru maakond
  N40 3 00:55:45
77 44 476 Klaarika Prii
Pärnu maakond
  N 14 01:31:50
5 5 73 Renno Rehtla
Tartu maakond
Elektest OÜ M 4 00:46:57
42 25 202 Udo Reinsalu
Valga maakond
  M55 2 01:05:08
78 45 299 Merle Rentik
Lääne-Viru maakond
  N45 13 01:32:00
10 9 308 Mart Saareoja
Pärnu maakond
  M45 3 00:50:40
96 37 489 Kristjan Oliver Saul
Harju maakond
  Poisid PA 1 01:44:40
55 28 249 Jelena Scharonberg
Ida-Viru maakond
  N50 3 01:13:56
79 46 501 Häli Siimaste
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus N50 4 01:32:32
60 29 272 Jevgeni Solovjov
Ida-Viru maakond
  M70 1 01:16:06
15 4 393 Kirsti Süvaorg
Lääne-Viru maakond
  N 3 00:53:31
43 18 456 Virge Tähemäe
Tartu maakond
  N40 6 01:05:19
25 17 502 Annes Täht
Harju maakond
Rapid Security OÜ M 10 00:59:19
1 1 67 Erlend Tamberg
Harju maakond
  M45 1 00:42:06
36 16 277 Marju Tammeleht
Harju maakond
  N50 2 01:04:04
56 29 366 Evely Tarre
Harju maakond
Bondora N40 8 01:15:27
4 4 375 Dmitry Teider
Ida-Viru maakond
  M 3 00:46:51
44 19 259 Pille Teller
Saare maakond
  N45 4 01:05:20
11 10 170 Juhan Telling
Lääne maakond
  M50 2 00:51:22
19 13 187 Keijo Tiirik
Tartu maakond
  M 6 00:54:34
46 21 451 Merle Tiits
Lääne-Viru maakond
  N45 5 01:06:04
90 55 390 Tiina Tilling
Harju maakond
  N 20 01:41:38
97 38 297 Janek Trik
Tartu maakond
  M40 3 01:45:55
51 24 382 Viorika Tšebotar
Võru maakond
  N 10 01:07:30
84 50 387 Laine Ülemaante
Pärnu maakond
  N 17 01:36:43
6 1 53 Getlin Urbus
Harju maakond
  N 1 00:47:45
16 5 440 Merje Uueni
Harju maakond
  N40 1 00:53:41
8 7 78 Andres Uusma
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium M50 1 00:49:32
31 12 450 Maila Vahtra
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi N40 5 01:02:10
29 19 448 Jaak Vaiknemets
Tartu maakond
  M40 1 01:01:06
69 39 224 Kaie Valk
Harju maakond
  N45 11 01:22:27
26 9 198 Maire Vares
Valga maakond
  N45 2 00:59:24
87 52 276 Lea Vari
Harju maakond
  N 19 01:37:20
89 54 449 Liili Vatsar
Tartu maakond
  N40 13 01:40:43
83 49 506 Jana Vissak
Lääne-Viru maakond
  N 16 01:36:05
75 43 295 Oksana Zahharova
Tartu maakond
  N40 10 01:28:52
93 57 305 Ene Zimmermann
Harju maakond
  N70 1 01:44:09
Sulge

Tulemuse detailne info

...