Eesti Ööjooks - Narva Talv 2023

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 110 Naisi: 80 Mehi: 30 Läbitud distants kokku: 550 km Aeg kokku: 85:23:02
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Tulemus
1 1 Taimar Väljataga 1978
Harju maakond
Elke Mustamäe M45 00:19:48
2 2 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
  M50 00:23:17
3 1 Kaivi Kukk 1979
Harju maakond
Treeningpartner N40 00:24:57
4 3 Hillar Saarmann 1942
Lääne-Viru maakond
SVK Kalev M75 00:25:02
5 4 Toomas Näär 1969
Pärnu maakond
  M50 00:25:35
6 5 Silver Liivak 1995
Harju maakond
Elke Mustamäe M 00:25:37
7 2 Karin Altnurm 1998
Lääne-Viru maakond
  N 00:26:07
8 3 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
  N45 00:27:00
9 6 Elar Värv 1991
Harju maakond
Elke Mustamäe M 00:27:20
10 4 Olga Gaidutšonok 1992
Harju maakond
  N 00:27:30
11 5 Epp Lauk 1952
Tartu maakond
Tartu Ülikool N70 00:27:33
12 7 Aron Kuusik 1994
Harju maakond
  M 00:27:35
13 8 Lauri Paberit 1980
Harju maakond
Elke Mustamäe M40 00:28:09
14 6 Ingrid Hindreko 1979
Järva maakond
Benu N40 00:28:10
15 9 Erik Rajamäe 1970
Harju maakond
HEL M50 00:29:29
16 7 Aljona Toporkova 1980
Harju maakond
Tallinna Vangla N40 00:29:32
17 8 Mairit Ula 1985
Põlva maakond
  N 00:30:06
18 10 Elar Ula 1980
Põlva maakond
  M40 00:30:11
19 9 Kristel Kuljus 1978
Rapla maakond
VKM N45 00:30:30
20 11 Margus Einard 1982
Lääne-Viru maakond
  M40 00:30:58
21 10 Õnne Lees 1971
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi N50 00:32:00
22 12 Raivo Pill 1971
Harju maakond
  M50 00:32:03
23 13 Priidu Orav 1975
Harju maakond
Elke Mustamäe M45 00:32:14
24 11 Olga Kronk 1984
Ida-Viru maakond
  N 00:32:53
25 14 Ivar Vill 1977
Harju maakond
Elke Mustamäe M45 00:33:29
26 12 Kariina Künnap 1985
Harju maakond
Tallinna Kiirabi N 00:33:31
27 13 Leelo Raudsik 1983
Harju maakond
  N40 00:33:43
28 14 Ellen Matla 1958
Lääne-Viru maakond
  N65 00:34:14
29 15 Riina Mardla 1973
Viljandi maakond
  N50 00:34:27
30 16 Sirje Lott 1970
Viljandi maakond
  N50 00:34:40
31 15 Mart Saareoja 1972
Pärnu maakond
  M50 00:34:45
32 17 Keitlin Sammul 1998
Pärnu maakond
  N 00:35:24
33 18 Tiia Prass 1970
Lääne-Viru maakond
Häirekeskus N50 00:36:12
34 19 Aira Niinemets 1987
Harju maakond
Paikuse Motoklubi N 00:36:18
35 20 Merlin Helme 1987
Harju maakond
  N 00:36:43
36 21 Evely Luik 1986
Võru maakond
  N 00:36:51
37 22 Ragne Aas 1984
Uusimaa
  N 00:37:04
38 23 Maris Kirsimaa 1979
Harju maakond
  N40 00:37:59
39 24 Reet Saari 1975
Lääne-Viru maakond
  N45 00:39:26
40 25 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  N40 00:39:52
41 26 Tiia Urm 1967
Põlva maakond
  N55 00:39:53
42 16 Jaan Liiders 1955
Rapla maakond
  M65 00:40:06
43 27 Olga Kortšagina 1989
Harju maakond
  N 00:40:15
44 28 Tuuli Toomemets 1976
Tartu maakond
Telia SK MTÜ N45 00:40:17
45 17 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  M65 00:40:43
46 29 Lili Boom 1970
Lääne-Viru maakond
  N50 00:41:12
47 18 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  M65 00:42:12
48 30 Külli Mahla 1964
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas N55 00:42:50
49 19 Ahto Kingla 1987
Tartu maakond
  M 00:43:08
50 31 Helina Juvanen 1988
Tartu maakond
  N 00:43:21
51 20 Mart Mikson 1955
Järva maakond
Paide Linnavolikogu M65 00:44:18
52 32 Laura Järv 2006
Tartu maakond
  Tüdrukud TA 00:44:30
53 21 Rando Raudsik 2012
Harju maakond
  Poisid PA 00:45:08
54 22 Randel Peerna 1980
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi M40 00:45:27
55 33 Airi Raidma 1979
Viljandi maakond
  N40 00:45:58
56 34 Liina Kallas 1970
Harju maakond
  N50 00:47:15
57 35 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Spordiklubi Aktiiv
Tartu Lasteaed Krõll
N50 00:48:24
58 36 Ave Mikk 1970
Harju maakond
  N50 00:49:11
59 37 Marget Stamm 1967
Lääne-Viru maakond
  N55 00:49:50
60 38 Marge Mäearu 1987
Harju maakond
  N 00:50:27
61 39 Helle Roopere 1962
Harju maakond
  N60 00:50:51
62 40 Elve Kütt 1963
Lääne-Viru maakond
  N60 00:51:00
63 41 Kersti Konist 1976
Viljandi maakond
  N45 00:51:05
64 23 Andrus Kompus 1958
Tartu maakond
EWK M65 00:51:38
65 42 Kristiina Lummo 1977
Tartu maakond
  N45 00:52:10
66 43 Küllike Mäepea 1982
Harju maakond
  N40 00:52:14
67 44 Küllike Mäepea 1982
Harju maakond
  N40 00:52:14
68 45 Annika Kohv 1976
Pärnu maakond
  N45 00:52:20
69 46 Kaja Käär 1984
Rapla maakond
  N 00:52:50
70 47 Janika Johannson 1981
Pärnu maakond
  N40 00:52:51
71 48 Irina Aland 1974
Viljandi maakond
SMART20Y
SMART100TALV
N45 00:53:17
72 24 Imre Kajak 1980
Tartu maakond
  M40 00:53:26
73 49 Helen Lants 1983
Harju maakond
  N40 00:53:27
74 25 Jaak Vaiknemets 1979
Tartu maakond
  M40 00:53:33
75 50 Aliis Alandi 1989
Viljandi maakond
  N 00:53:36
76 51 Maris Pohlak 1997
Lääne-Viru maakond
  N 00:53:44
77 52 Katrin Ruul 1985
Järva maakond
  N 00:53:48
78 53 Marika Kohv 1971
Pärnu maakond
  N50 00:53:49
79 54 Elve Kütt 1963
Lääne-Viru maakond
  N60 00:53:59
80 55 Mairit Viita 1986
Lääne-Viru maakond
  N 00:54:30
81 56 Helina Mäekivi 1985
Harju maakond
  N 00:55:10
82 57 Monika Kiik 1984
Harju maakond
  N 00:55:16
83 58 Tiina Lipp 1974
Harju maakond
  N45 00:55:33
84 59 Karen Kuusik 1981
Tartu maakond
  N40 00:55:38
85 60 Airika Tammar 1982
Harju maakond
  N40 00:58:26
86 61 Kirsti Nikkolo 1971
Järva maakond
  N50 00:58:41
87 62 Kadi Raudla 1975
Harju maakond
  N45 00:58:51
88 63 Mare Pohla-Tiisler 1976
Harju maakond
  N45 00:58:58
89 64 Maris Murakas 1982
Lääne-Viru maakond
  N40 00:59:04
90 65 Katrin Sai 1976
Harju maakond
  N45 00:59:17
91 66 Kerttu Häidma 1996
Järva maakond
  N 00:59:29
92 26 Urmas Kolga 1968
Lääne maakond
  M55 00:59:50
93 67 Katrin Malinin 1984
Harju maakond
  N 01:01:31
94 68 Merike Piirat 1967
Lääne-Viru maakond
  N55 01:01:59
95 69 Sirena Heinaru 1994
Harju maakond
SANHU OÜ N 01:02:00
96 70 Eleriin Torri 1994
Harju maakond
  N 01:02:00
97 71 Anne-Lea Leppik 1959
Tartu maakond
  N60 01:02:03
98 72 Tiina Juhani 1974
Harju maakond
  N45 01:02:48
99 27 Mati Piirat 1965
Lääne-Viru maakond
  M55 01:03:10
100 28 Ülar Omel 1973
Viljandi maakond
  M50 01:03:39
101 73 Kaidi Aabla 1980
Järva maakond
  N40 01:03:45
102 74 Triin Karell 1985
Järva maakond
  N 01:03:45
103 75 Alla Omel 1965
Viljandi maakond
  N55 01:04:07
104 76 Monika Oolo 1985
Tartu maakond
  N 01:04:13
105 77 Veera Eher 1965
Ida-Viru maakond
  N55 01:04:37
106 29 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik M45 01:12:45
107 78 Mai Saar 1968
Pärnu maakond
  N55 01:18:22
108 79 Annika Juursoo 1974
Harju maakond
  N45 01:23:03
109 30 Rasmus Raudsik 2018
Harju maakond
  Poisid PA 01:24:01
110 80 Sirje Pärnoja 1963
Pärnu maakond
  N60 01:42:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...