ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2023

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 104 Naisi: 79 Mehi: 25 Läbitud distants kokku: 520 km Aeg kokku: 80:24:24
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 Toomas Näär 1969 Mees
Pärnu maakond
  M50 1 00:23:57
2 1 Karin Altnurm 1998 Naine
Lääne-virumaa
Dünamo N 1 00:24:36
3 2 Katharina Sowa 1989 Naine
Harju maakond
  N 2 00:25:49
4 2 Mihkel Konsa 1953 Mees
Tartu maakond
  M70 1 00:26:05
5 3 Maret Ülenõmm 1987 Naine
Harju maakond
ProRunner N 3 00:26:26
6 3 Eric Rehkalt 1999 Mees
Harju maakond
  M 1 00:26:58
7 4 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
Ristiku Põhikool M40 1 00:27:44
8 4 Luisa-Mirell Ivanov 2008 Naine
Järva maakond
Paide Hillar Hanssoo Põhikool Tüdrukud TA 1 00:28:00
9 5 Tarvo Vaher 1975 Mees
Saare maakond
  M45 1 00:29:26
10 5 Kirsti Matikainen 1976 Naine
Harju maakond
  N45 1 00:29:53
11 6 Julija Varušina 1994 Naine
Pärnu maakond
Häirekeskus N 4 00:29:55
12 6 Anton Kardakov 1983 Mees
Harju maakond
  M40 2 00:30:20
13 7 Martin-Erik Ilus 1998 Mees
Harju maakond
  M 2 00:30:40
14 7 Laura Järv 2006 Naine
Tartu maakond
  Tüdrukud TA 2 00:30:42
15 8 Oliver Kiho 2002 Mees
Valga maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
U 23 mehed 1 00:30:45
16 9 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
HEL M50 2 00:30:47
17 8 Helen Meltsas 1986 Naine
Harju maakond
  N 5 00:31:14
18 9 Jaana Suvi 1975 Naine
Järva maakond
  N45 2 00:31:27
19 10 Kristi Siitam 1991 Naine
Harju maakond
  N 6 00:31:29
20 11 Kaire Leet 1981 Naine
Harju maakond
  N40 1 00:31:35
21 12 Külliki Klaar 1976 Naine
Tartu maakond
  N45 3 00:31:39
22 13 Triin Kosso 1983 Naine
Harju maakond
ABB AS N40 2 00:31:58
23 14 Sirje Ojasaar 1978 Naine
Järva maakond
  N45 4 00:32:19
24 10 Madis Putko 1987 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 3 00:32:44
25 15 Mari-Liis Rego 1989 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 7 00:32:53
26 11 Alexey Romanov 1989 Mees
Harju maakond
  M 4 00:33:36
27 16 Liina Rohtla 2001 Naine
Harju maakond
  U 23 naised 1 00:33:39
28 17 Ene Adams 1967 Naine
Viljandi maakond
  N55 1 00:33:41
29 18 Annika Kuusk 1989 Naine
Harju maakond
  N 8 00:33:56
30 12 Eduard Virkus 1952 Mees
Pärnu maakond
  M70 2 00:35:13
31 19 Sabina Mesjatseva 1993 Naine
Järva maakond
Euroapteek OÜ N 9 00:36:31
32 20 Annika Palmi 1998 Naine
Harju maakond
AS Operail N 10 00:36:40
33 21 Terje Kaunissaar 1992 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 11 00:37:02
34 22 Liis Hunt 1993 Naine
Viljandi maakond
  N 12 00:37:48
35 23 Olivia-Iris Ivanov 2014 Naine
Järva maakond
PHHPK Tüdrukud TA 3 00:38:00
36 13 Sven-Erik Falk 1996 Mees
Harju maakond
  M 5 00:38:13
37 14 Siim Proosa 1994 Mees
Harju maakond
  M 6 00:38:20
38 24 Elsa-Maris Ivanov 2005 Naine
Järva maakond
Paide Riigigümnaasium NJ 1 00:38:36
39 25 Ivi Randmaa 1966 Naine
Harju maakond
  N55 2 00:38:50
40 26 Triinu Entsik-Grünberg 1971 Naine
Harju maakond
  N50 1 00:39:05
41 15 Endel Kask 1969 Mees
Harju maakond
POLITSEI-JA PIIRIVALVEAMET M50 3 00:39:33
42 27 Diana Zhdanova 1990 Naine
Ida-Viru maakond
  N 13 00:39:42
43 28 Reet Saari 1975 Naine
Lääne-Viru maakond
  N45 5 00:39:52
44 17 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
  M65 1 00:40:02
45 16 Juri Gurjev 1996 Mees
Harju maakond
  M 7 00:40:02
46 29 Helena Käst 1974 Naine
Tartu maakond
  N45 6 00:40:27
47 30 Merit Ratnik 1999 Naine
Harju maakond
  N 14 00:40:44
48 31 Ragne Aas 1984 Naine
Uusimaa
  N 15 00:41:10
49 32 Maimu Torn-Kallion 1983 Naine
Rapla maakond
  N40 3 00:41:25
50 33 Aili Metsamaa 1961 Naine
Harju maakond
  N60 1 00:41:29
51 34 Katerina Lieholm 2003 Naine
Harju maakond
  U 23 naised 2 00:41:54
52 35 Evelyn Reinov 1994 Naine
Harju maakond
  N 16 00:42:11
53 36 Elena Krivonosova 1988 Naine
Harju maakond
  N 17 00:42:19
54 37 Veronika Bogdanova 1992 Naine
Harju maakond
  N 18 00:42:46
55 38 Liina Kallas 1970 Naine
Harju maakond
  N50 2 00:43:26
56 39 Maria Rant 1993 Naine
Harju maakond
  N 19 00:44:00
57 40 Riin Haljasorg 1998 Naine
Tartu maakond
  N 20 00:44:07
58 41 Riine Reinbach 1969 Naine
Harju maakond
  N50 3 00:44:47
59 18 Ragnar Tamre 1986 Mees
Harju maakond
  M 8 00:46:23
60 42 Jana Pärtel 1975 Naine
Lääne-Viru maakond
  N45 7 00:46:23
61 19 Tarmo Rikkinen 1972 Mees
Harju maakond
VAHANEN M50 4 00:46:32
62 43 Gerda Arras 1993 Naine
Tartu maakond
  N 21 00:46:53
63 44 Vivian Lääts 1980 Naine
Harju maakond
  N40 4 00:47:50
64 45 Sören Kauber 1991 Naine
Harju maakond
  N 22 00:48:09
65 46 Kadri Vlassov 1997 Naine
Harju maakond
  N 23 00:49:14
66 47 Janika Johannson 1981 Naine
Pärnu maakond
  N40 5 00:49:22
67 20 Janek Hukov 1975 Mees
Harju maakond
  M45 2 00:49:49
68 48 Epp Sikka 1958 Naine
Harju maakond
ecco N65 1 00:50:00
69 21 Tanel Puhu 1986 Mees
Harju maakond
  M 9 00:50:00
70 49 Merlin Helme 1987 Naine
Harju maakond
  N 24 00:52:08
71 22 Markus Puusepp 1986 Mees
Tartu maakond
Stebby
Stebby
M 10 00:52:17
72 50 Külli Mahla 1964 Naine
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas N55 3 00:52:47
73 51 Evely Luik 1986 Naine
Võru maakond
  N 25 00:52:57
74 52 Inna Varbola 1973 Naine
Lääne maakond
  N50 4 00:53:00
75 53 Arolyn Roog 1994 Naine
Rapla maakond
  N 26 00:53:40
76 54 Tiina Teesalu 1973 Naine
Jõgeva maakond
  N50 5 00:54:16
77 55 Kai Voolaine 1958 Naine
Harju maakond
Abiveod OÜ N65 2 00:55:21
78 56 Margit Kokkonen 1980 Naine
Tartu maakond
  N40 6 00:55:53
79 57 Katrin Malinin 1984 Naine
Harju maakond
  N 27 00:56:28
80 58 Maris Murakas 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  N40 7 00:56:35
81 59 Kaidi Kalviste 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 28 00:56:36
82 23 Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
  M55 1 00:57:08
83 60 Kristiina Lummo 1977 Naine
Tartu maakond
  N45 8 00:57:16
84 61 Katerina Korzinina 1974 Naine
Harju maakond
  N45 9 00:57:27
85 62 Kätlin Timuska 1986 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 29 00:57:28
86 63 Kirsti Nikkolo 1971 Naine
Järva maakond
  N50 6 00:57:31
87 64 Jekaterina Leedo 1999 Naine
Pärnu maakond
  N 30 00:58:20
88 65 Katrin Kasemets 1999 Naine
Viljandi maakond
  N 31 00:58:40
89 66 Karen Kuusik 1981 Naine
Tartu maakond
  N40 8 00:58:41
90 67 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
  N45 10 01:00:18
91 68 Hanna Seeder 1990 Naine
Harju maakond
  N 32 01:00:34
92 69 Katrin Grossev 1976 Naine
Harju maakond
  N45 11 01:00:41
93 70 Monika Pärna 1978 Naine
Viljandi maakond
  N45 12 01:02:05
94 24 Mati Kõiv 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
  M50 5 01:05:38
95 71 Ene Jaguson 1962 Naine
Lääne-Viru maakond
  N60 2 01:06:24
96 72 Mairit Viita 1986 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 33 01:07:20
97 73 Jana Leemann 1994 Naine
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 34 01:07:21
98 74 Meriliis Varbola 1999 Naine
Lääne maakond
  N 35 01:08:00
99 75 Sirje Pärnoja 1963 Naine
Pärnu maakond
  N60 3 01:11:49
100 76 Jana Filimonova 1987 Naine
Harju maakond
  N 36 01:11:59
101 25 Margus Salla 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
Avispea SK M55 2 01:25:43
102 77 Berit Elva 1998 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 37 01:32:27
103 79 Zeyad Khalaf 1981 Naine
Harju maakond
  N40 10 02:00:17
104 78 Shaymaa Mamdouh 1981 Naine
Harju maakond
  N40 9 02:00:17
Sulge

Tulemuse detailne info

...