VIKING LINE Eesti Ööjooks - Rakvere 2023

Otsingusõna
Sugu
Riik
Kokku: 85 Naisi: 59 Mehi: 26 Läbitud distants kokku: 425 km Aeg kokku: 67:17:39
Koht M/N koht Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool VKL koht Tulemus
1 1 Marko Maasik 1985 Mees
Harju maakond
G4S   00:21:52
2 1 Angela Madisson 1973 Naine
Harju maakond
    00:22:20
3 2 Aleksandr Voskressenski 1974 Mees
Ida-Viru maakond
My Fitness   00:24:35
4 2 Külli Majori 1967 Naine
Järva maakond
    00:25:05
5 3 Toomas Näär 1969 Mees
Pärnu maakond
    00:26:01
6 4 Andrei Tomba 1986 Mees
Harju maakond
    00:27:15
7 5 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
HEL   00:27:47
8 6 Rando Raudsik 2012 Mees
Harju maakond
    00:29:11
9 3 Heilike Aron 1991 Naine
Lääne-Viru maakond
    00:29:24
10 7 Randar Nõva 2000 Mees
Lääne maakond
    00:29:34
11 4 Reelika Vaiksaar 1984 Naine
Harju maakond
Spordiklubi Sparta   00:30:11
12 8 Kaupo Eerme 1982 Mees
Harju maakond
Spordiklubi Sparta   00:30:13
13 9 Joonas Kikerpill 1996 Mees
Lääne-Viru maakond
Viru malev   00:31:10
14 10 Avo Kask 1964 Mees
Pärnu maakond
    00:31:19
15 5 Gäthlyn Bobrovski 1994 Naine
Jõgeva maakond
    00:32:49
16 11 Tarvo Vaher 1975 Mees
Saare maakond
    00:32:55
17 6 Grete Grepp 2003 Naine
Põlva maakond
    00:32:58
18 7 Ragne Aas 1984 Naine
Uusimaa
    00:34:17
19 12 Margus Ambos 1974 Mees
Rapla maakond
    00:34:57
20 8 Meery Soldatenko 1997 Naine
Harju maakond
    00:35:37
21 13 Juho Reintam 1971 Mees
Harju maakond
    00:36:29
22 9 Merlin Helme 1987 Naine
Harju maakond
    00:36:34
23 10 Jane Tamm 1994 Naine
Tartu maakond
    00:36:34
24 11 Leelo Raudsik 1983 Naine
Harju maakond
Kose lasteaed Päevalill   00:36:47
25 12 Eneli Sirvel 1981 Naine
Uusimaa
    00:36:48
26 13 Lele Luup 1994 Naine
Harju maakond
Stebby OÜ   00:37:06
27 14 Lea Vari 1993 Naine
Harju maakond
    00:37:11
28 14 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
    00:38:25
29 15 Ave Kooskora 1983 Naine
Harju maakond
RVM Systems OÜ   00:39:40
30 16 Milla-Esta Koitmaa 1996 Naine
Harju maakond
    00:41:02
31 15 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
    00:41:48
32 17 Gaida Jakson 1963 Naine
Lääne maakond
    00:42:08
33 16 Andrus Kompus 1958 Mees
Tartu maakond
EWK   00:42:16
34 17 Margus Salla 1968 Mees
Lääne-Viru maakond
    00:42:18
35 18 Liina Kallas 1970 Naine
Harju maakond
    00:42:34
36 19 Maria-Helena Noorlind 2001 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
  00:43:40
37 18 Kristjan Arras 1989 Mees
Harju maakond
    00:43:41
38 20 Maire Arras 1965 Naine
Harju maakond
    00:43:49
39 21 Tiiu Müürsepp 1955 Naine
Tartu maakond
Kevek   00:44:07
40 22 Külliki Hanson 1975 Naine
Harju maakond
Elke Grupi AS   00:44:35
41 23 Margareta Palgi 1964 Naine
Võru maakond
AS Võru Teataja   00:45:07
42 24 Anett Mölder 1992 Naine
Harju maakond
    00:45:54
43 25 Kristel Kooskora 2014 Naine
Harju maakond
    00:46:18
44 26 Kimberly Jakobson 1997 Naine
Sportland team
Sportland Eesti AS
  00:47:37
45 27 Maili Kiuru 1965 Naine
Harju maakond
    00:47:48
46 28 Evely Luik 1986 Naine
Võru maakond
    00:48:32
47 19 Reimo Aas 1976 Mees
Lääne-Viru maakond
    00:48:54
48 29 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Krõll   00:49:42
49 30 Kätlin Timuska 1986 Naine
Lääne-Viru maakond
    00:49:45
50 31 Karolina Aksalu 1996 Naine
Ida-Viru maakond
    00:51:01
51 32 Helle Roopere 1962 Naine
Harju maakond
    00:51:22
52 33 Tatjana Saulits 2011 Naine
Ida-Viru maakond
    00:51:32
53 34 Katrin Malinin 1984 Naine
Harju maakond
    00:51:52
54 20 Liivo Valdvee 1975 Mees
Harju maakond
    00:51:56
55 21 Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
    00:52:36
56 35 Eve Valdvee 1975 Naine
Harju maakond
    00:52:38
57 36 Tiina Juhani 1974 Naine
Harju maakond
    00:53:01
58 37 Rete-Keyt Uibo 1996 Naine
Tartu maakond
    00:53:21
59 38 Maret Kümnik 1993 Naine
Lääne-Viru maakond
    00:53:34
60 39 Sirje Mürk 1967 Naine
Hiiu maakond
    00:53:48
61 40 Ivi Randmaa 1966 Naine
Harju maakond
    00:54:14
62 41 Janika Johannson 1981 Naine
Pärnu maakond
    00:54:22
63 42 Tiina Teesalu 1973 Naine
Jõgeva maakond
    00:54:44
64 43 Tiina Lipp 1974 Naine
Harju maakond
    00:54:46
65 44 Karita Klesman 1999 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
  00:55:40
66 45 Leelo Jegorova 1983 Naine
Järva maakond
    00:55:46
67 46 Laura Järv 2006 Naine
Tartu maakond
    00:55:58
68 47 Heelika Aus 1994 Naine
Saare maakond
    00:56:23
69 48 Jana Leemann 1994 Naine
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS   00:58:01
70 22 Sergei Bogdanovitš 1988 Mees
Harju maakond
    00:58:18
71 49 Marianne Mägi 1975 Naine
Lääne-Viru maakond
    00:58:44
72 50 Mare Pohla-Tiisler 1976 Naine
Harju maakond
    00:59:53
73 51 Maris Sirkel 1971 Naine
Harju maakond
    01:00:00
74 23 Alexey Romanov 1989 Mees
Harju maakond
    01:00:00
75 52 Jekaterina Voskressenskaja 1979 Naine
Ida-Viru maakond
    01:04:07
76 53 Monika Oolo 1985 Naine
Tartu maakond
    01:05:09
77 24 Ants Illus 1951 Mees
Tartu maakond
    01:05:35
78 54 Tiiu Illus 1947 Naine
Tartu maakond
    01:05:35
79 55 Diana Sopova 1986 Naine
Harju maakond
RIMI EESTI FOOD AS   01:07:30
80 56 Liina Ambos 1981 Naine
Rapla maakond
    01:11:14
81 57 Mirjam Iro 1965 Naine
Ida-Viru maakond
    01:11:42
82 58 Jana Filimonova 1987 Naine
Harju maakond
    01:15:17
83 25 Tanel Puhu 1986 Mees
Harju maakond
    01:15:20
84 59 Piret Ranniku 1993 Naine
Harju maakond
    01:23:07
85 26 Eduard Tammaru 1981 Mees
Harju maakond
    02:12:54
Sulge

Tulemuse detailne info

...