NEPTUNAS Eesti Ööjooks - Tallinn 2022
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 179 Female: 124 Male: 55 Läbitud distants kokku: 1790 km Aeg kokku: 250:27:29
Pos M/F pos Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Cat Result
1 1 Erik Šumilov 2005 Male
Lääne-Viru maakond
ML SPORT M 00:45:10
2 2 Renno Rehtla 1985 Male
Tartu maakond
Elektest OÜ M 00:45:19
3 3 Raiko Roos 1984 Male
Harju maakond
  M 00:45:45
4 1 Veera Eher 1965 Female
Ida-Viru maakond
  N 00:45:47
5 4 Albert Eher 1962 Male
Ida-Viru maakond
my fitnes M 00:45:47
6 5 Caspar Tubarik 1979 Male
Harju maakond
CasArhitekt OÜ M 00:47:03
7 6 Kert Privits 1996 Male
Viljandi maakond
  M 00:47:40
8 7 Indrek Laineveer 1978 Male
Harju maakond
MKM jooksuklubi M 00:48:04
9 8 Risto Ahtijainen 1985 Male
Rapla maakond
  M 00:48:07
10 9 Janno Kasemaa 1979 Male
Ida-Viru maakond
AS SEB Pank M 00:49:05
11 10 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 Male
Ida-Viru maakond
  M 00:49:11
12 11 Arno Saar 1990 Male
Tartu maakond
  M 00:49:40
13 12 Juhan Telling 1967 Male
Lääne maakond
Jk Hermes M 00:49:59
14 13 Viljo Prantsus 1971 Male
Viljandi maakond
SK Võhma M 00:50:32
15 14 Joonas Poom 1987 Male
Põlva maakond
Päästeamet M 00:51:00
16 2 Regina Labent 1975 Female
Tartu maakond
  N 00:51:19
17 15 Robert Paal 1995 Male
Harju maakond
  M 00:52:40
18 3 Kätlin Strikholm 1998 Female
Harju maakond
Sparta N 00:52:52
19 4 Maret Kümnik 1993 Female
Lääne-Viru maakond
  N 00:52:54
20 16 Marek Kobin 1975 Male
Lääne-Viru maakond
  M 00:52:55
21 17 Jaan Kaljuste 1991 Male
Tartu maakond
Luik Triplets Team M 00:53:06
22 18 Toomas Näär 1969 Male
Pärnu maakond
  M 00:53:13
23 19 Rudolf Osman 1982 Male
Harju maakond
  M 00:54:02
24 20 Mihkel Toom 1988 Male
Harju maakond
  M 00:54:55
25 5 Age Laane 1980 Female
Pärnu maakond
  N 00:55:20
26 6 Mirjam Harak 1977 Female
Harju maakond
  N 00:55:20
27 7 Maarja Kurm 1987 Female
Hertfordshire
  N 00:55:23
28 8 Mari-Liis Länik 1997 Female
Põlva maakond
2.jalaväebrigaad N 00:55:44
29 21 Sander Karpp 1996 Male
Lääne-Viru maakond
  M 00:55:46
30 9 Jaana Jaanimäe 1978 Female
Tartu maakond
  N 00:56:13
31 22 Priit Paulus 1986 Male
Pärnu maakond
  M 00:56:57
32 10 Evely Luik 1986 Female
Võru maakond
  N 00:56:59
33 11 Kristi Roots 1974 Female
Harju maakond
Harju Elekter N 00:57:40
34 12 Riina Raid 1980 Female
Harju maakond
  N 00:57:55
35 13 Liisi Taar 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
AS Selver
N 00:57:59
36 14 Ave Kuusk 1975 Female
Harju maakond
  N 00:58:17
37 15 Elin Kummets 1988 Female
Pärnu maakond
  N 00:58:21
38 16 Kristina Saad 1987 Female
Harju maakond
  N 00:58:43
39 17 Kairi Ränk 1980 Female
Harjumaa
  N 00:58:51
40 18 Kristi Vettik 1977 Female
Harju maakond
  N 00:58:52
41 23 Saimon Raidma 1982 Male
Tartu maakond
  M 00:59:13
42 19 Raili Aarna 1992 Female
Pärnu maakond
  N 00:59:20
43 24 Karl-Richard Tähe 1999 Male
Harju maakond
  M 00:59:35
44 20 Kaidi Sootalu 1995 Female
Ida-Viru maakond
  N 00:59:59
45 25 Hillar Saarmann 1942 Male
Lääne-Viru maakond
SVK Kalev
Forus Secyrity
M 01:00:07
46 26 Reigo Stamm 1982 Male
Valga maakond
  M 01:00:32
47 27 Kaido Koppel 1971 Male
Pärnu maakond
SK Kalev M 01:00:34
48 28 Aleksandr Labzin 1997 Male
Jõgeva maakond
  M 01:01:00
49 21 Olga Uhabakin 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor N 01:01:10
50 22 Kristiina Tamm 1992 Female
Harju maakond
Stebby N 01:01:10
51 29 Igor Ahmedov 1995 Male
Tartu maakond
  M 01:01:15
52 23 Maire Vares 1974 Female
Valga maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 01:01:30
53 24 Kelli Ploompuu 1990 Female
Harju maakond
Omniva Spordiklubi MTÜ N 01:02:21
54 30 Egert Eek 1980 Male
Pärnu maakond
  M 01:02:32
55 31 Juho Reintam 1971 Male
Harju maakond
  M 01:04:35
56 32 Janar Moorits 1980 Male
Lääne-Viru maakond
  M 01:05:03
57 33 Avo Lode 1963 Male
Põlva maakond
  M 01:05:50
58 25 Margit Huttunen 1971 Female
Vantaa
  N 01:06:14
59 26 Elina Poll-Riives 1985 Female
Harju maakond
  N 01:06:31
60 27 Aili Mägi 1981 Female
Viljandi maakond
Nordic Milk N 01:06:37
61 34 Sander Rosenbaum 1992 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 01:06:56
62 28 Piret Kruusimaa 1964 Female
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont N 01:07:36
63 35 Jaak Vaiknemets 1979 Male
Tartu maakond
  M 01:07:48
64 36 Janis Grigentša 1992 Male
Harju maakond
  M 01:08:02
65 37 Margus Salla 1968 Male
Lääne-Viru maakond
Avispea SK M 01:08:33
66 29 Merle Kruusamägi 1977 Female
Ida-Viru maakond
MTÜ spordiselts
MTÜ spordiselts
N 01:08:40
67 38 Janar Tõnsau 1991 Male
Harju maakond
  M 01:09:15
68 31 Karina Gailit 1994 Female
Harju maakond
  N 01:09:24
69 30 Liis Kikas 1983 Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium N 01:09:24
70 32 Liina Laidla 1973 Female
Pärnu maakond
  N 01:09:55
71 33 Kaie Turban 1975 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:09:57
72 34 Kadi Kadak 1983 Female
Harju maakond
  N 01:10:00
73 39 Allan Matt 1989 Male
Jõgeva maakond
  M 01:10:11
74 35 Ly Pani 1980 Female
Harju maakond
  N 01:10:37
75 36 Krista Reimal 1989 Female
Saare maakond
  N 01:10:55
76 37 Tiiu Sillaste 1962 Female
Tartu maakond
  N 01:11:34
77 38 Pille Teller 1972 Female
Saare maakond
  N 01:11:40
78 40 Krister Kallas 1985 Male
Viljandi maakond
TSK Joosu M 01:11:44
79 41 Kevin Tiks 1993 Male
Harju maakond
  M 01:11:56
80 42 Priit Põntson 1993 Male
Harju maakond
  M 01:12:56
81 39 Herdis Jakobi 1991 Female
Harju maakond
  N 01:14:09
82 43 Jevgeni Solovjov 1948 Male
Ida-Viru maakond
  M 01:14:30
83 40 Marika Koppel 1969 Female
Hiiu maakond
  N 01:14:49
84 42 Karmen Rikkonen 1976 Female
Harju maakond
  N 01:15:10
85 41 Kristina Kask 1984 Female
Harju maakond
  N 01:15:10
86 44 Mati Hussar 1956 Male
Järva maakond
  M 01:16:20
87 43 Merle Tiits 1974 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:17:56
88 44 Valeria Rolitš 2009 Female
Ida-Viru maakond
  N 01:18:27
89 45 Esmer Pilt 1973 Female
Harju maakond
  N 01:18:31
90 46 Ellen Matla 1958 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:18:38
91 47 Merily Pastak 2000 Female
Harju maakond
  N 01:19:42
92 48 Tatjana Postednikova 1990 Female
Ida-Viru maakond
  N 01:20:06
93 49 Susanna Soots 2010 Female
Jõgeva maakond
Jõgeva Valla Spordikool
Palamuse OLPG
N 01:20:15
94 50 Monika Künnap 1961 Female
Uusimaa
  N 01:20:18
95 51 Anita Ievina 1968 Female
Piebalgas iela 12-2
Cēsis N 01:21:00
96 52 Eve Tobias 1967 Female
Harju maakond
  N 01:21:06
97 53 Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
  N 01:22:06
98 45 Andres Hallik 1979 Male
Harju maakond
Ristiku Põhikool M 01:22:47
99 54 Merje Hallik 1987 Female
Harju maakond
  N 01:23:06
100 55 Nataly Roose 2001 Female
Harju maakond
Sportland Team
Sportland AS
N 01:23:16
101 56 Kristi-Maris Vangonen 1996 Female
Harju maakond
  N 01:23:30
102 57 Maarja Rits 1991 Female
Harju maakond
MTÜ SPORDISELTS N 01:24:10
103 58 Annika Kütt 1971 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
N 01:24:11
104 59 Tatjana Jegorovtseva 1988 Female
Ida-Viru maakond
  N 01:24:28
105 60 Helme Kold 1983 Female
Harju maakond
  N 01:25:28
106 61 Ave Kooskora 1983 Female
Harju maakond
RVM Systems OÜ N 01:26:25
107 62 Mairi Pärn 1980 Female
Harju maakond
  N 01:27:15
108 63 Age Argel 1975 Female
Harju maakond
  N 01:27:18
109 64 Aive Vahter 1965 Female
Pärnu maakond
Rmk N 01:27:28
110 46 Rein Traus 1948 Male
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK M 01:27:35
111 65 Ülle Ivanova 1980 Female
Pärnu maakond
  N 01:28:15
112 66 Katrin Toomla 1980 Female
Harju maakond
  N 01:29:34
113 67 Lea Sepp 1984 Female
Pärnu maakond
MS Balti Trafo N 01:30:40
114 47 Randel Peerna 1980 Male
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi M 01:31:03
115 48 Martin Toomla 1980 Male
Harju maakond
  M 01:31:11
116 68 Eneli Sirvel 1981 Female
Uusimaa
  N 01:33:01
117 69 Elve Kütt 1963 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:33:49
118 70 Elle Viss 1978 Female
Põlva maakond
Põlgaste Noortetuba N 01:34:33
119 71 Jana Pärtel 1975 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:35:33
120 72 Ele Luik 1971 Female
Rapla maakond
  N 01:36:42
121 73 Tiia Uha 1992 Female
Viljandi maakond
Rõngu pagar N 01:37:50
122 74 Karen Kuusik 1981 Female
Tartu maakond
  N 01:38:00
123 75 Jana Napritson 1975 Female
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
N 01:38:40
124 76 Lea Urb 1959 Female
Järva maakond
OÜ Perearst Lea Urb N 01:39:45
125 77 Kertu Lehes 1998 Female
Rapla maakond
  N 01:40:04
126 78 Anneli Metsa 1978 Female
Harju maakond
MTÜ Sordiselts N 01:40:14
127 49 Gennadi Leppik 1954 Male
Tartu maakond
pensionär
pensionär
M 01:40:19
128 79 Kessu Kesler 1983 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:40:53
129 80 Piret Lehes 1977 Female
Rapla maakond
  N 01:41:00
130 50 Marko Erin 1988 Male
Lääne-Viru maakond
  M 01:41:00
131 81 Kaja Välk 1970 Female
Ida-Viru maakond
  N 01:42:17
132 82 Malle Rahuoja 1962 Female
Rapla maakond
  N 01:42:24
133 83 Karin Alavere 1975 Female
Tartu maakond
  N 01:42:43
134 84 Krista Kesma 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:43:12
135 85 Kristel Petrova 1975 Female
Ida-Viru maakond
  N 01:43:21
136 86 Kristiina Parts 1984 Female
Põlva maakond
  N 01:44:23
137 87 Helle Michelson 1957 Female
Võru maakond
  N 01:44:48
138 88 Mirjam Laurimäe 1994 Female
Harju maakond
  N 01:45:00
139 89 Signe Pruul 1983 Female
Tartu maakond
  N 01:45:34
140 90 Anastassia Saar 1985 Female
Harju maakond
  N 01:45:52
141 91 Kairi Kuldmets 1988 Female
Ida-Viru maakond
Päästeamet N 01:46:01
142 92 Evelyn Viibur 1979 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:46:33
143 93 Monika Alas 1999 Female
Pärnu maakond
Sportland Team N 01:47:21
144 94 Siiri Raamets 1975 Female
Valga maakond
  N 01:48:50
145 95 Maarika Muuli 1982 Female
Tartu maakond
  N 01:49:00
146 51 Ahto Kingla 1987 Male
Tartu maakond
  M 01:50:04
147 96 Ioana Ciomaga-Gheorghiu 1980 Female
Harju maakond
  N 01:51:14
148 52 Urmas Erin 1962 Male
Lääne-Viru maakond
  M 01:51:29
149 97 Kristel Lusik 1996 Female
Pärnu maakond
  N 01:51:57
150 53 Aivar Kivi 1974 Male
Ida-Viru maakond
Eraisik M 01:52:52
151 98 Eve Valdvee 1975 Female
Harju maakond
  N 01:53:01
152 99 Marika Parko 1978 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:53:28
153 100 Leelo Lusik 1971 Female
Pärnu maakond
  N 01:54:39
154 54 Margus Oks 1973 Male
Tartu maakond
  M 01:56:15
155 101 Ulla Orgus 1991 Female
Lääne-Viru maakond
  N 01:57:02
156 102 Ruth Rohi 1973 Female
Harju maakond
  N 01:57:19
157 103 Maarja Lepmets 1990 Female
Harju maakond
  N 01:57:22
158 104 Ingeborg Virveste 1995 Female
Tartu maakond
Maksu ja Tolliamet N 01:58:21
159 105 Meeli Teder 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
N 01:58:30
160 106 Liisi Tuulik 2001 Female
Pärnu maakond
Sportland N 02:00:51
161 107 Liisa Hanstin 1997 Female
Harju maakond
  N 02:01:29
162 108 Ülle Gretskov 1959 Female
Harju maakond
  N 02:04:02
163 109 Grethien Vaarik 1998 Female
Järva maakond
  N 02:05:08
164 110 Maarja Suurkaev 1983 Female
Lääne-Viru maakond
  N 02:10:29
165 111 Kerli Gretskov 1980 Female
Harju maakond
  N 02:11:37
166 113 Anneli Kull 1973 Female
Lääne-Viru maakond
  N 02:12:13
167 112 Elve Kütt 1963 Female
Lääne-Viru maakond
  N 02:12:13
168 114 Riina Štaub 1974 Female
Harju maakond
  N 02:14:09
169 115 Riina Pruuden 1980 Female
Harju maakond
  N 02:14:14
170 116 Olga Kravtsova 1978 Female
Harju maakond
  N 02:16:27
171 117 Dinara Leit 1983 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts.
MTÜ Spordiselts
N 02:16:32
172 118 Annika Tirmaste 1987 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
N 02:16:56
173 55 Eduard Tammaru 1981 Male
Harju maakond
  M 02:17:38
174 119 Eveli Tõnsau 1993 Female
Harju maakond
  N 02:17:48
175 120 Jane Suurkaev 2002 Female
Lääne-Viru maakond
  N 02:26:39
176 121 Leelo Proosa 1965 Female
Lääne-Viru maakond
  N 02:27:20
177 122 Malle Konsing 1968 Female
  N 02:30:37
178 123 Valja Kevad Valentina 1958 Female
Lääne-Viru maakond
  N 02:30:44
179 124 Astrid Kuusk 1966 Female
Harju maakond
  N 02:49:39
Sulge

Tulemuse detailne info

...