Neptunas Eesti Ööjooks - Narva Talv 2021
Kaugosalusega

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 426 Female: 269 Male: 157 Läbitud distants kokku: 4260 km Aeg kokku: 566:17:02
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Result
1 1   Aaro Tiiksaar 1978 Male
Harju maakond
BE GROUP Tigude Jooksuklubi M40 00:35:52
2 2   Ahti Nuga 1984 Male
Rapla maakond
  SK Prorunner M 00:38:01
3 3   Silver Nuga 1987 Male
Rapla maakond
    M 00:39:41
4 4   Hendrik Olde 1966 Male
Harju maakond
Tallinna Maleklubi Sparta M55 00:43:28
5 5   Arnold Viinamäe 1966 Male
Harju maakond
    M55 00:44:16
6 6   Madis Leinakse 1989 Male
Lääne-Viru maakond
    M 00:45:16
7 7   Mait Pokkinen 1979 Male
Harju maakond
    M40 00:45:19
8 8   Janek Sumberg 1975 Male
Valga maakond
    M45 00:45:48
9 9   Vincent Dautancourt 1984 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool Tartu Ülikool M 00:45:53
10 10   Kaarel Vene 2002 Male
Järva maakond
    MJ 00:46:59
11 11   Andrus Lepikult 2007 Male
Harju maakond
Tallinna Sõudeklubi
Mustamäe Gümnaasium
  Poisid PA 00:47:06
12 12   Marek Pihu 1991 Male
Pärnu maakond
    M 00:47:09
13 13   Peeter Kadarik 1987 Male
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi M 00:47:31
14 1   Maigi Vändre 1987 Female
Viljandi maakond
    N 00:47:32
15 14   Konstantin Root 1979 Male
Harju maakond
Cloudmore OU MeRun M40 00:47:35
16 15   Marko Maasik 1985 Male
Harju maakond
G4S   M 00:47:46
17 16   Priidik Parmi 1980 Male
Tartu maakond
Sk raadi     00:48:08
18 2   Agne Truss 1978 Female
Stockholms län
    N40 00:48:29
19 17   Ragnar Nauka 1987 Male
Harju maakond
    M 00:48:37
20 18   Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi M40 00:48:41
21 19   Marko Palm 1983 Male
Saare maakond
Telia Spordiklubi   M 00:49:20
22 20   Vladislav Sokirski 2000 Male
Ida-Viru maakond
    U 23 mehed 00:49:21
23 21   Raul Sulu 1989 Male
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 00:49:28
24 22   Raimond Elblaus 1966 Male
Viljandi maakond
    M55 00:49:36
25 3   Kristi Helekivi 1991 Female
Tartu maakond
    N 00:49:41
26 23   Valter Ritso 1979 Male
Harju maakond
    M40 00:49:47
27 24   Kaupo Mändla 1985 Male
Tartu maakond
Keskkonnaagentuur   M 00:49:48
28 25   Alekszej Morgunov 1990 Male
Harju maakond
  Sparta M 00:49:50
29 26   Risto Ahtijainen 1985 Male
Rapla maakond
    M 00:50:15
30 4   Marianne Hanson 1989 Female
Järva maakond
    N 00:50:49
31 5   Anneli Tamela 1980 Female
Valga maakond
Valga Fitklubi     00:51:10
32 6   Ilona Semtšišina 1974 Female
Harju maakond
Ilona Semtšišina   N45 00:51:12
33 27   Jaanus Enno 1974 Male
Harju maakond
TVJ Logistikapataljon M45 00:51:36
34 7   Grete Veepere-Ots 1985 Female
Tartu maakond
    N 00:51:37
35 8   Maire Vares 1974 Female
Valgamaakond
Skrätt liigub   N45 00:51:39
36 28   Sergey Fomin 1975 Male
Ida-Viru maakond
OÜ Bartons   M45 00:51:41
37 9   Signe Holm 1978 Female
Harju maakond
    N40 00:51:49
38 29   Lauri Viiralt 2000 Male
Lääne-Viru maakond
    U 23 mehed 00:51:55
39 10   Diana Audru 1977 Female
Valga maakond
G4S SK     00:51:56
40 30   Martin Palm 1987 Male
Harju maakond
MTÜ Telia Spordiklubi MTÜ Telia Spordiklubi M 00:52:05
41 32   Priit Paulus 1986 Male
Pärnu maakond
Ragn-Sells AS   M 00:52:14
42 31   Kaido Kägu 1968 Male
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA M50 00:52:14
43 33   Ardi Ailt 1990 Male
Pärnu maakond
    M 00:52:15
44 34   Robert Tiismus 1968 Male
Tartu maakond
Tartu Ülikool Tartu Ülikool M50 00:52:18
45 35   Pearu Kuusk 1974 Male
Tartu maakond
    M45 00:52:33
46 36   Rudolf Tamp 1981 Male
Valga maakond
      00:52:34
47 11   Riina Lepistik 1965 Female
Võru maakond
    N55 00:52:35
48 12   Rutt Tamm 1985 Female
Lääne-Viru maakond
    N 00:52:36
49 37   Marko Tooming 1984 Male
Harju maakond
1. jalaväebrigaad 1. jalaväebrigaad M 00:52:36
50 38   Raivo Raudsepp 1964 Male
Järva maakond
    M55 00:52:39
51 13   Helis Järvepere-Luik 1999 Female
Lääne-Viru maakond
    U 23 naised 00:52:41
52 39   Rene Abel 1981 Male
Rapla maakond
Märjamaa PK   M40 00:52:48
53 40   Toomas Männasoo 1974 Male
Harju maakond
  SEB Spordiklubi M45 00:52:49
54 41   Toomas Näär 1969 Male
Pärnu maakond
    M50 00:52:57
55 42   Erik Šumilov 2005 Male
Lääne-Viru maakond
Trendsetter Europe OÜ Trendsetter Europe OÜ Poisid PA 00:53:10
56 14   Natalja Klimentjeva 1983 Female
Ida-Viru maakond
    N 00:53:17
57 43   Andres Kiisler 1972 Male
Harju maakond
  TSK Joosu M45 00:53:24
58 44   Marek Kobin 1975 Male
Lääne-Viru maakond
    M45 00:53:28
59 46   Indrek Laineveer 1978 Male
Harju maakond
  MKM Jooksuklubi M40 00:53:35
60 45   Illar Kukk 1962 Male
Harju maakond
    M55 00:53:35
61 15   Angela Madisson 1973 Female
Harju maakond
      00:53:39
62 16   Liivi Kleberg 1979 Female
Lääne maakond
    N40 00:53:42
63 17   Kristi Roots 1974 Female
Harju maakond
    N45 00:53:47
64 47   Aleksey Serov 1980 Male
Saint-Petersburg
  Kolpino M40 00:53:54
65 18   Annely Ahtma 1982 Female
Pärnu maakond
    N 00:53:55
66 48   Gunnar Eensoo 1974 Male
Viljandi maakond
Cyclon   M45 00:53:57
67 49   Kristjan Palm 1990 Male
Tartu maakond
    M 00:54:01
68 50   Meelis Muts 1973 Male
Viljandi maakond
    M45 00:54:29
69 19   Aire Kobak 1993 Female
Viljandi maakond
    N 00:54:52
70 20   Maigi Vaikla 1975 Female
Võru maakond
SK ProRunner   N45 00:54:53
71 21   Triin Mäger 1991 Female
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Pärnu Linnavalitsus, MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakesku
  N 00:54:58
72 51   Mihkel Konsa 1953 Male
Tartu maakond
Espoon Honkaa   M65 00:55:01
73 52   Toomas Lepikult 1959 Male
Harju maakond
TalTech   M60 00:55:02
74 22   Anita Ievina 1968 Female
Latvija
Cēsis   N50 00:55:06
75 24   Kaja Mulla 1966 Female
Harju maakond
MTÛ Spordiselts
80316906
  N55 00:55:15
76 23   Monika Poll 1985 Female
Tartu maakond
    N 00:55:15
77 53   Taivo Teder 1989 Male
Tartu maakond
    M 00:55:19
78 26   Siiri Kaaver 1964 Female
Tartu maakond
KEVEK KEVEK N55 00:55:27
79 25   Sirly Salandi 1993 Female
Rapla maakond
    N 00:55:27
80 54   Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 Male
Harju maakond
    M 00:55:27
81 27   Krista Mets-Raudla 1973 Female
Lääne-Viru maakond
    N45 00:55:28
82 55   Saimon Raidma 1982 Male
Tartu maakond
    M 00:55:30
83 56   Kaupo Pedosk 1982 Male
Tartu maakond
    M 00:55:32
84 57   Alexander Komshin 1964 Male
Ida-Viru maakond
Sekundomer.ee   M55 00:55:33
85 58   Karl Eensaar 1989 Male
Harju maakond
    M 00:55:46
86 59   Siim Leisalu 1983 Male
Harju maakond
    M 00:55:47
87 29   Anna Leontieva 1989 Female
Ida-Viru maakond
    N 00:55:55
88 28   Thea Tamm-Kolli 1978 Female
Lääne-Viru maakond
    N40 00:55:55
89 60   Stepan Jeronin 1987 Male
Ida-Viru maakond
    M 00:55:57
90 30   Õnne Lees 1971 Female
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi   N50 00:56:03
91 31   Ester Marjapuu 1965 Female
Järva maakond
    N55 00:56:11
92 32   Age Laane 1980 Female
Pärnu maakond
    N40 00:56:18
93 61   Reemet Valting 1982 Male
Järva maakond
    M 00:56:18
94 62   Tarmo Margat 1979 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M40 00:56:18
95 33   Maret Müür 1984 Female
Järva maakond
    N 00:56:21
96 34   Karmen Alnek 1989 Female
Lääne-Viru maakond
1.jalaväebrigaad 1.jalaväebrigaad N 00:56:22
97 35   Irina Pokkinen 1982 Female
Harju maakond
    N 00:56:25
98 63   Rain Hallimäe 1957 Male
Harju maakond
    M60 00:56:28
99 36   Oksana Aasa 1980 Female
Võru maakond
    N40 00:56:30
100 37   Kärol Vinn 1995 Female
Tartu maakond
    N 00:56:31
101 64   Urmas Neerot 1972 Male
Põlva maakond
    M45 00:56:33
102 38   Virge Tähemäe 1979 Female
Tartu maakond
    N40 00:56:38
103 39   Rita Kadak 1982 Female
Harju maakond
    N 00:56:42
104 65   Kristjan Maasalu 1978 Male
Harju maakond
    M40 00:56:43
105 66   Viljo Prantsus 1971 Male
Viljandi maakond
SK Võhma
Prenton oü
  M50 00:57:09
106 67   Ranno Rüütsalu 1969 Male
Harju maakond
    M50 00:57:09
107 40   Kristiina Kõdar 1982 Female
Tartu maakond
    N 00:57:15
108 41   Cris Ekholm 1990 Female
Tartu maakond
Coop   N 00:57:34
109 68   Sander Seos 1997 Male
Pärnu maakond
    M 00:58:32
110 69   Aleksandr Polikašov 1987 Male
Ida-Viru maakond
    M 00:58:35
111 70   Liivo Uueni 1977 Male
Lääne-Viru maakond
Puumarket   M40 00:58:37
112 42   Evelyn Poom 1984 Female
Lääne-Viru maakond
    N 00:58:38
113 71   Mart Saareoja 1972 Male
Pärnu maakond
    M45 00:58:41
114 43   Laura Indus 1989 Female
Lääne-Viru maakond
    N 00:58:47
115 44   Ruth Trääder 1979 Female
Harju maakond
    N40 00:58:50
116 72   Urmas Hallik 1978 Male
Pärnu maakond
Anora Group   M40 00:59:00
117 45   Mari-Liis Virkala 1982 Female
Lääne-Viru maakond
SPORDIGUURUD   N 00:59:08
118 46   Anna Tetergova 1984 Female
Harju maakond
Swedbank   N 00:59:15
119 47   Evelyn Newley 1976 Female
Harju maakond
    N45 00:59:18
120 48   Kaisa Aljas 2008 Female
Harju maakond
    Tüdrukud TA 00:59:33
121 73   Sander Murumaa 1992 Male
Lääne-Viru maakond
    M 00:59:39
122 74   Artjom Morozov 1986 Male
Harju maakond
Juridium OÜ   M 00:59:45
123 49   Tiina Voogne 1973 Female
Harju maakond
    N45 00:59:47
124 75   Rauno Õismaa 1989 Male
Harju maakond
    M 00:59:54
125 50   Tiina Säälik 1967 Female
Jõgeva maakond
SK ProRunner   N50 01:00:23
126 52   Kristi Rist 1981 Female
Lääne-Viru maakond
    N40 01:00:34
127 51   Katrin Hämäläinen 1985 Female
Harju maakond
    N 01:00:34
128 53   Ave-Stina Udam 1988 Female
Harju maakond
    N 01:00:35
129 77   Priit Lopsik 1979 Male
Harju maakond
Swedbank Swedbanki Spordiklubi MTÜ M40 01:00:42
130 76   Kaido Koppel 1971 Male
Pärnu maakond
SK Kalev
Pärnu Linnavalitsus
  M50 01:00:42
131 78   Jüri Kask 1978 Male
Harju maakond
  FB Jooksmine M40 01:01:00
132 79   Rain Raun 1970 Male
Harju maakond
  SK Prorunner M50 01:01:26
133 54   Kai Treier 1969 Female
Harju maakond
    N50 01:01:39
134 55   Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
sk järve   N45 01:01:53
135 80   Toomas Reismaa 1972 Male
Harju maakond
    M45 01:02:07
136 56   Kaili Toomel 1975 Female
Harju maakond
    N45 01:02:09
137 81   Urmas Tokman 1968 Male
Ida-Viru maakond
    M50 01:02:10
138 82   Krister Kallas 1985 Male
Viljandi maakond
TSK Joosu   M 01:02:15
139 83   Karl Kuulma 2002 Male
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia   MJ 01:02:17
140 84   Sander Karpp 1996 Male
Lääne-Viru maakond
    M 01:02:20
141 57   Aira Niinemets 1987 Female
Harju maakond
Paikuse Motoklubi   N 01:02:33
142 85   Aleksei Veetlev 1985 Male
Harju maakond
    M 01:02:35
143 86   Mark Jakob Jakson 2005 Male
Harju maakond
      01:02:42
144 87   Kristjan Kirsipuu 1985 Male
Tartu maakond
    M 01:03:26
145 58   Kristina Judina 1991 Female
Harju maakond
Elisa Eesti
Elisa Eesti
  N 01:03:30
146 88   Taimar Ala 1979 Male
Harju maakond
    M40 01:03:35
147 59   Lea Aidnik 1959 Female
Tartu maakond
    N60 01:03:37
148 60   Grete Karmaz 1989 Female
Lääne-Viru maakond
    N 01:03:54
149 61   Evelin Ausmees 1978 Female
Harju maakond
Eesti Töötukassa   N40 01:04:12
150 62   Ulvi Lond 1967 Female
Tartu maakond
      01:04:26
151 63   Katrin Kruusamägi 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N40 01:04:29
152 64   Kady Palm 1988 Female
Saare maakond
Sikassaare Aiand   N 01:04:31
153 66   Virginia Lorents 1996 Female
Harju maakond
    N 01:04:35
154 65   Algima Kärson 1985 Female
Uusimaa
    N 01:04:35
155 89   Tommy Lahti 1980 Male
Ostrobothnia
Skatila IK   M40 01:04:40
156 67   Nataly Abel 1988 Female
Harju maakond
    N 01:04:55
157 68   Luise-Ly Westholm-Truber 1991 Female
Saare maakond
    N 01:05:00
158 90   Herki Laanmets 1981 Male
Tartu maakond
    M40 01:05:00
159 69   Maie Alaots 1965 Female
Lääne-Viru maakond
    N55 01:05:05
160 70   Veronika Verš 1977 Female
Harju maakond
    N40 01:05:45
161 91   Kyrylo Shevchuk 1986 Male
-
  Nike+ Kyiv M 01:05:47
162 92   Einar Hillep 1970 Male
Harju maakond
Justiitsministeerium Justiitsministeerium M50 01:05:51
163 71   Pille Teller 1972 Female
Saare maakond
    N45 01:06:03
164 72   Tuuli Türk 1990 Female
Harju maakond
Tervisekassa   N 01:06:11
165 93   Jaak Vaiknemets 1979 Male
Tartu maakond
    M40 01:06:15
166 73   Krista Reimal 1989 Female
Saare maakond
    N 01:06:17
167 94   Marko Pill 1964 Male
Harju maakond
    M55 01:06:20
168 74   Lagle Kuusing 1972 Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N45 01:06:26
169 95   Aleksei Gorodnitsev 1977 Male
Ida-Viru maakond
    M40 01:06:26
170 75   Liina Kirs 1973 Female
Lääne-Viru maakond
    N45 01:06:28
171 76   Tiivi Lind 1978 Female
Harju maakond
Eesti Gaas   N40 01:06:39
172 96   Modestas Meškauskas 1994 Male
Tartu maakond
    M 01:06:45
173 77   Riin Reiljan-Valling 1993 Female
Harju maakond
    N 01:06:47
174 78   Laine Vain 1983 Female
Harju maakond
    N 01:06:54
175 79   Jelizaveta Škinjova 1982 Female
Ida-Viru maakond
      01:07:32
176 97   Avo Lode 1963 Male
Põlva maakond
    M55 01:07:43
177 80   Saara Sion 1999 Female
Tartu maakond
    U 23 naised 01:07:45
178 81   Veera Eher 1965 Female
Ida-Viru maakond
    N55 01:07:48
179 82   Aili Mägi 1981 Female
Viljandi maakond
Nordic Milk   N40 01:07:51
180 83   Keiu Liivak 1983 Female
Harju maakond
    N 01:08:05
181 98   Andres Soosaar 1949 Male
Viljandi maakond
    M70 01:08:13
182 84   Maris Org 1987 Female
Tartu maakond
    N 01:08:17
183 99   Vahur Lukin 1985 Male
Harju maakond
    M 01:08:35
184 85   Siiri Hein 1968 Female
Harju maakond
    N50 01:08:48
185 86   Cady Rivera 1981 Female
Harju maakond
    N40 01:08:48
186 87   Daisy Jürgens 1986 Female
Lääne-Viru maakond
    N 01:08:50
187 88   Signe Täär 1995 Female
Valga maakond
    N 01:09:00
188 89   Kadri Kumm 1983 Female
Harju maakond
    N 01:09:02
189 100   Janek Trik 1978 Male
Tartu maakond
SK ProRunner   M40 01:09:04
190 90   Tiiu Kannes 1972 Female
Valga maakond
    N45 01:09:16
191 91 485 Malle Lüdimois 1971 Female
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi   N50 01:09:17
192 101   Jörgen Metsalu 1992 Male
Harju maakond
1it arvutipood   M 01:09:23
193 102   Denis Kolesnikov 1978 Male
Ida-Viru maakond
Narvabaza   M40 01:09:31
194 92   Ene Liivo 1969 Female
Võru maakond
    N50 01:09:36
195 93   Juta Rannala 1982 Female
Harju maakond
    N 01:09:41
196 94   Liis Alliksoo 1994 Female
Harju maakond
    N 01:09:48
197 95   Liis Lehtse 1989 Female
Tartu maakond
    N 01:10:02
198 96   Kristiina Varjo 1991 Female
Tartu maakond
    N 01:10:03
199 97   Lovise Maria Jakson 2007 Female
Harju maakond
      01:10:08
200 98   Kerli Kanne 1985 Female
Lääne-Viru maakond
      01:10:21
201 99   Kätlin Stamm 1992 Female
Põlva maakond
    N 01:10:55
202 103   Margus Kristjuhan 1987 Male
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
  M 01:11:01
203 100   Jaana Jaanimäe 1978 Female
Tartu maakond
    N40 01:11:13
204 104   Ruudi Pukk 1982 Male
Tartu maakond
    M 01:11:15
205 105   Urmas Truuts 1965 Male
Jõgeva maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet Põllumajandus- ja Toiduamet M55 01:11:17
206 101   Marje Stüff 1978 Female
Järva maakond
  Ambla SK N40 01:11:23
207 106   Mati Hussar 1956 Male
Järva maakond
    M65 01:11:31
208 102   Eneli Viik 1982 Female
Tartu maakond
    N 01:11:32
209 107   Hardi Pukk 1986 Male
Tartu maakond
    M 01:11:34
210 108   Ülo Tuur 1945 Male
Ida-Viru maakond
    M75 01:11:45
211 103   Margareta Palgi 1964 Female
Võru maakond
    N55 01:11:47
212 104   Gerda Rosenbladt 1987 Female
Rapla maakond
    N 01:11:55
213 109   Gert Bertholmann 1991 Male
Harju maakond
    M 01:11:59
214 105   Ange Saukas 1987 Female
Lääne-Viru maakond
      01:12:08
215 106   Olga Bõtškova 1990 Female
Bayern
    N 01:12:19
216 107   Eli Lilles 1982 Female
Harju maakond
    N 01:13:13
217 108   Silja Flink 1986 Female
Järva maakond
Konesko Konesko N 01:13:14
218 110   Sander Tamm 1992 Male
Tartu maakond
    M 01:13:15
219 109   Piret Kruusimaa 1964 Female
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont   N55 01:14:10
220 110   Reet Luhaäär 1953 Female
Harju maakond
    N65 01:14:13
221 111   Aija Sprivul-Dautancourt 1983 Female
Tartu maakond
    N 01:14:28
222 112   Marju Tiisler 1971 Female
Viljandi maakond
    N50 01:14:42
223 113   Liina Laidla 1973 Female
Pärnu maakond
    N45 01:14:50
224 114   Aivi Käba 1959 Female
Lääne-Viru maakond
    N60 01:14:51
225 115   Maris Tustit 1990 Female
Tartu maakond
    N 01:14:53
226 116   Moonika Tuhkanen 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita OÜ
  N40 01:15:14
227 117   Helery Neeme 2011 Female
Lääne-Viru maakond
    Tüdrukud TA 01:15:26
228 111   Henry Neeme 2007 Male
Lääne-Viru maakond
    Poisid PA 01:15:27
229 112   Üllar Neeme 1979 Male
Lääne-Viru maakond
    M40 01:15:28
230 113   Arvo Sarapuu 1965 Male
Harju maakond
    M55 01:15:47
231 118   Jekaterina Pihlak 1970 Female
Järva maakond
    N50 01:16:21
232 119   Ülle Lipp 1960 Female
Järva maakond
    N60 01:16:22
233 120   Sigrid Lillep 1988 Female
Harju maakond
    N 01:16:37
234 121   Helianora Arusoo 2001 Female
Ida-Viru maakond
    U 23 naised 01:17:01
235 122   Margit Rändur 1975 Female
Jõgeva maakond
    N45 01:17:20
236 123   Melika Tali 1993 Female
Ida-Viru maakond
    N 01:17:21
237 114   Risto Allik 1982 Male
Harju maakond
    M 01:17:26
238 124   Carmen Allik 1985 Female
Harju maakond
    N 01:17:30
239 125   Eve Relvik 1959 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N60 01:17:34
240 115   Erich Jeerik 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 01:17:53
241 116   Indrek Lippa 1973 Male
Harju maakond
-
-
  M45 01:18:06
242 126   Marge Põder 1975 Female
Harju maakond
Sparta   N45 01:18:13
243 127   Maaris Hüür 1960 Female
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi   N60 01:18:21
244 128   Liis Kikas 1983 Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium   N 01:18:31
245 129   Kristiina Malm 1979 Female
Tartu maakond
    N40 01:18:45
246 117   Dries Prosper E Vermeesch 1987 Male
Harju maakond
    M 01:18:55
247 130   Merilin Vips 1980 Female
Harju maakond
    N40 01:18:56
248 118   Anton Serov 1980 Male
Russia
    M40 01:19:30
249 131   Anne Malk 1965 Female
Harju maakond
    N55 01:19:31
250 132   Svetlana Paiste 1986 Female
Ida-Viru maakond
Sportland Eesti AS   N 01:19:34
251 133   Merje Uueni 1978 Female
Harju maakond
    N40 01:19:36
252 134   Maire Kattel 1988 Female
Harju maakond
Foxway   N 01:19:45
253 135   Ellen Matla 1958 Female
Tartu maakond
    N60 01:19:50
254 136   Monika Künnap 1961 Female
Uusimaa
    N60 01:19:57
255 137   Maris Lepik 1975 Female
Tartu maakond
LHV   N45 01:20:03
256 138   Jekaterina Madisson 1984 Female
Harju maakond
    N 01:20:22
257 139   Jaanika Laht 1983 Female
Harju maakond
    N 01:21:22
258 140   Liina Sarapuu 1967 Female
Harju maakond
    N50 01:21:35
259 119   Vadim Kõllomets 1980 Male
Harju maakond
    M40 01:21:37
260 120   Hillar Saarmann 1942 Male
Lääne-Viru maakond
SVK Kalev
Forus Secyrity
  M75 01:21:37
261 141   Rete-Keyt Uibo 1996 Female
Tartu maakond
Axinom Eesti OÜ Axinom Eesti OÜ N 01:21:41
262 121   Vadim Belobrovtsev 1978 Male
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus   M40 01:22:08
263 142   Inge Peetersoo 1980 Female
Viljandi maakond
    N40 01:22:29
264 143   Maarika Kelder 1972 Female
Tartu maakond
    N45 01:22:41
265 144   Hellika Luik 1982 Female
Harju maakond
    N 01:22:43
266 145   Eve Varik 1957 Female
Viljandi maakond
    N60 01:23:42
267 146   Elve Kütt 1963 Female
Lääne-Viru maakond
    N55 01:23:58
268 147   Triinu Ülemaante 1996 Female
Rapla maakond
Eesti Rahvakultuuri Keskus   N 01:24:08
269 148   Ester Rooda 1987 Female
Uusimaa
    N 01:24:25
270 149   Annely Toomemäe 1978 Female
Pärnu maakond
    N40 01:24:34
271 122   Dainius Stulgys 1960 Male
Vilniaus
    M60 01:25:01
272 150   Natalja Korpenkov 1970 Female
Tartu maakond
Natalja Korpenkov   N50 01:25:25
273 151   Annika Kütt 1971 Female
Harju maakond
    N50 01:25:31
274 152   Lea Sepp 1984 Female
Pärnu maakond
MS Balti Trafo   N 01:25:41
275 153   Kadri Kuurmann 1976 Female
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi   N45 01:25:44
276 154   Mirja Eenmaa 1986 Female
Uusimaa
    N 01:25:53
277 155   Anu Väli 1976 Female
Järva maakond
    N45 01:26:00
278 156   Jana Rolitš 1976 Female
Ida-Viru maakond
    N45 01:26:07
279 157   Ingrid Soidla 1974 Female
Ida-Viru maakond
    N45 01:26:30
280 158   Merle Tiits 1974 Female
Lääne-Viru maakond
    N45 01:27:09
281 123   Rein Traus 1948 Male
Lääne-Viru maakond
Traus-RAK   M70 01:28:07
282 159   Heili Randmaa 1990 Female
Harju maakond
Rahandusministeerium   N 01:28:18
283 160   Maarja Rits 1991 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 01:28:19
284 124   Edward Laane 1972 Male
Harju maakond
      01:28:23
285 161   Piret Moisto 1988 Female
Harju maakond
    N 01:28:40
286 162   Kristina Vikat 1979 Female
Järva maakond
    N40 01:29:05
287 125   Andres Lillemägi 1971 Male
Lääne-Viru maakond
Näpi Kool   M50 01:30:09
288 126   Erich Erm 1981 Male
Harju maakond
      01:31:15
289 127   Tarmo Rikkinen 1972 Male
Harju maakond
Vahanen   M45 01:31:49
290 163   Aili Metsamaa 1961 Female
Harju maakond
    N60 01:32:00
291 164   Tiina Juhani 1974 Female
Harju maakond
    N45 01:32:11
292 165   Eele Tamm 2003 Female
Harju maakond
    NJ 01:32:21
293 166   Monika Grinfeld 1976 Female
Ida-Viru maakond
Spordiselts MTÜ
Unifiedpost AS
  N45 01:32:40
294 167   Maia Klettenberg 1978 Female
Jõgeva maakond
    N40 01:32:45
295 168   Helen Kangur 1996 Female
Harju maakond
1it arvutipood   N 01:32:52
296 128   Sander Tamm 1992 Male
Tartu maakond
    M 01:33:00
297 169   Tiiu Haav 1967 Female
Tartu maakond
    N50 01:33:03
298 129   Marko Oldermann 1981 Male
Harju maakond
    M40 01:33:06
299 170   Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
    N60 01:33:11
300 130   Jürjo Voitka 1975 Male
Jõgeva maakond
    M45 01:33:28
301 171   Jaanika Kuokkanen 1977 Female
Lääne-Viru maakond
    N40 01:33:36
302 172   Ragne Tõnts 1980 Female
Järva maakond
    N40 01:33:42
303 173   Anu Välimäe 1984 Female
Järva maakond
    N 01:33:49
304 174   Sirkka Jahimaa 1988 Female
Harju maakond
    N 01:33:57
305 131   Mart Mikson 1955 Male
Järva maakond
Paide Linnavolikogu   M65 01:34:03
306 175   Eda Käbi 1972 Female
Järva maakond
Fie   N45 01:34:09
307 132   Rain Vaikmäe 1989 Male
Jõgeva maakond
  Linnamäe krossiklubi M 01:34:28
308 176   Anna Marie Reimann 1993 Female
Jõgeva maakond
    N 01:34:46
309 133   Urmas Udobin 1972 Male
Viljandi maakond
      01:35:16
310 177   Karin Vichmann 1973 Female
Tartu maakond
    N45 01:35:45
311 178   Marianne Moon 1990 Female
Lääne-Viru maakond
    N 01:35:53
312 179   Ioana Ciomaga-Gheorghiu 1980 Female
Harju maakond
      01:36:07
313 180   Laine Ülemaante 1982 Female
Pärnu maakond
    N 01:37:03
314 134   Mairo Latt 1983 Male
Lääne-Viru maakond
    M 01:37:51
315 181   Pille Valk 1965 Female
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi   N55 01:37:58
316 182   Kaire Vaino 1972 Female
Lääne-Viru maakond
    N45 01:38:25
317 183   Ene Rooväli 1974 Female
Rapla maakond
    N45 01:38:41
318 135   Urmas Tiik 1968 Male
Järva maakond
    M50 01:38:54
319 184   Jana Napritson 1975 Female
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N45 01:39:08
320 185   Heli Reimann 1965 Female
Tartu maakond
    N55 01:39:28
321 136   Tõnis Sang 1987 Male
Lääne-Viru maakond
    M 01:39:49
322 186   Kerttu Hein 1974 Female
Lääne-Viru maakond
Politsei-ja Piirivalveamet   N45 01:39:51
323 187   Karoliine Tiik 1999 Female
Jõgeva maakond
    U 23 naised 01:40:02
324 188   Kätlin Tiik 2008 Female
Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts   Tüdrukud TA 01:40:03
325 189   Eva Luik 1984 Female
Lääne-Viru maakond
    N 01:40:03
326 190   Riina Nõva 1972 Female
Järva maakond
Konesko   N45 01:40:04
327 137   Margus Ambos 1974 Male
Rapla maakond
    M45 01:40:05
328 191   Pille Tiik 1976 Female
Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts   N45 01:40:10
329 192   Annela Kruusimaa 1951 Female
Lääne-Viru maakond
    N70 01:40:14
330 193   Marelle Jõgeva 1986 Female
Tartu maakond
    N 01:40:31
331 194   Ruth Kaldma 1964 Female
Rapla maakond
Naiskodukaitse Rapla ringkond   N55 01:40:39
332 138   Margus Erin 1986 Male
Lääne-Viru maakond
    M 01:41:10
333 195   Aili Münt 1983 Female
Järva maakond
    N 01:41:25
334 196   Margit Kolats-Toomla 1986 Female
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 01:41:52
335 198   Elen Haamer 1978 Female
Järva maakond
    N40 01:42:54
336 197   Terje Sild 1979 Female
Järva maakond
    N40 01:42:54
337 200   Tiia Muttel 1973 Female
Viljandi maakond
    N45 01:43:00
338 199   Maarja Muttel 1995 Female
Viljandi maakond
    N 01:43:00
339 139   Efecan Yildiz 1989 Male
Harju maakond
    M 01:43:06
340 140   Marko Erin 1988 Male
Lääne-Viru maakond
    M 01:43:08
341 201   Piret Rehe 1961 Female
Hiiu maakond
NKK Viru Malev   N60 01:43:16
342 141   Eiko Kadarik 1985 Male
Harju maakond
    M 01:43:21
343 202   Diana Sopova 1986 Female
Harju maakond
    N 01:43:21
344 203   Reelika Noormägi 1975 Female
Tartu maakond
    N45 01:43:51
345 204   Merle Palu 1973 Female
Uusimaa
    N45 01:43:53
346 205   Pille Nurmis 1961 Female
Harju maakond
      01:44:00
347 206   Mirjam Muttel 1992 Female
Viljandi maakond
    N 01:44:17
348 142   Urmas Erin 1962 Male
Lääne-Viru maakond
    M55 01:44:31
349 207   Eve Künnapas 1983 Female
Harju maakond
    N 01:44:52
350 208   Annika Kasemets 1988 Female
Harju maakond
    N 01:45:05
351 209   Reelika Rebane 1985 Female
Pärnu maakond
    N 01:45:11
352 210   Helen Merilo 1987 Female
Harju maakond
    N 01:45:20
353 211   Helle Michelson 1957 Female
Võru maakond
    N60 01:45:26
354 212   Tiina Unt 1992 Female
Ida-Viru maakond
    N 01:45:27
355 213   Airi Varik 1963 Female
Põlva maakond
    N55 01:45:31
356 214   Helme Kold 1983 Female
Harju maakond
    N 01:46:56
357 215   Helen Helmet 1998 Female
Tartu maakond
    N 01:47:06
358 216   Kaja Põldmaa 1966 Female
Lääne-Viru maakond
    N55 01:47:17
359 217   Anita Narusk 1967 Female
Ida-Viru maakond
    N50 01:47:47
360 218   Ilme Parik 1963 Female
Harju maakond
    N55 01:48:19
361 219   Aivi Laur 1985 Female
Jõgeva maakond
    N 01:48:22
362 220   Signe Pruul 1983 Female
Tartu maakond
    N 01:49:10
363 143   Alvar Kepler 2007 Male
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Poisid PA 01:49:17
364 221   Merle Rentik 1971 Female
Lääne-Viru maakond
    N50 01:49:18
365 222   Jelizaveta Jegorova 1986 Female
Harju maakond
Teerajaja   N 01:49:37
366 144   Aleksandr Boitsov 1972 Male
Harju maakond
MTÜ SPORDIKLBI TEERAJAJA   M45 01:50:00
367 223   Kerstin Pajuste 1986 Female
Lääne-Viru maakond
    N 01:50:13
368 224   Kirsti Süvaorg 1982 Female
Lääne-Viru maakond
    N 01:50:17
369 225   Siiri Pungas 1973 Female
Tartu maakond
    N45 01:51:13
370 226   Maris Parksepp 2010 Female
Tartu maakond
    M 01:52:33
371 227   Riina Soodla 1968 Female
Valga maakond
    N50 01:52:40
372 228   Ave Kooskora 1983 Female
Harju maakond
RVM Systems OÜ   N 01:53:50
373 229   Kristi Kessel 1981 Female
Pärnu maakond
    N40 01:53:59
374 230   Katrin Teichmann 1965 Female
Lääne-Viru maakond
    N55 01:54:23
375 231   Gristel Pärnamägi 1980 Female
Lääne-Viru maakond
    N40 01:54:32
376 145   Riho Meisner 1969 Male
Lääne-Viru maakond
    M50 01:54:32
377 232   Liisi Taar 1988 Female
Harju maakond
Sportiselts mtü
AS Selver
  N 01:54:48
378 233   Krista Tampere 1970 Female
Harju maakond
    N50 01:55:54
379 234   Elle Viss 1978 Female
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   N40 01:56:36
380 235   Gerlin Zoludev 2008 Female
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Tüdrukud TA 01:56:36
381 150   Siim Roht 2005 Male
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Poisid PA 01:56:36
382 151   Romet Reest 2008 Male
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Poisid PA 01:56:36
383 236   Kersti Roht 2004 Female
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Tüdrukud TA 01:56:36
384 146   Ken Marten Soosaar 2009 Male
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Poisid PA 01:56:36
385 237   Krisete Külm 2009 Female
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Tüdrukud TA 01:56:36
386 147   Sten Vahur Soosaar 2006 Male
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Poisid PA 01:56:36
387 149   Richard Läll 2009 Male
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Poisid PA 01:56:36
388 148   Kaur Robin Sarnit 2012 Male
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Poisid PA 01:56:36
389 238   Miina Tõnise 1987 Female
Järva maakond
    N 01:57:33
390 239   Mai Saar 1968 Female
Pärnu maakond
    N50 01:57:35
391 240   Tuuli Tõnise 1970 Female
Järva maakond
    N50 01:58:29
392 241   Kätili Rannula 2008 Female
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   Tüdrukud TA 02:00:45
393 152   Oleksii Kovalchuk 1975 Male
Harju maakond
    M45 02:01:43
394 242   Kristi Saard 1981 Female
Pärnu maakond
    N40 02:02:00
395 243   Evelii Viik 1980 Female
Jõgeva maakond
    N40 02:04:15
396 244   Riina Varjola 1975 Female
Harju maakond
    N45 02:04:15
397 245   Kätlin Kroll 1988 Female
Lääne-Viru maakond
    N 02:04:19
398 246   Terje Õun 1973 Female
Harju maakond
    N45 02:04:47
399 247   Maila Maisväli 1963 Female
Tartu maakond
Guide Running Estonia
Guide Running Estonia
  N55 02:07:33
400 249   Arle Kõressaar-Vallimaa 1977 Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
NORDEA
  N40 02:07:58
401 248   Birgith-Carina Vallimaa 2007 Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Tallinna Südalinna Kool
  Tüdrukud TA 02:07:58
402 250   Külli Ebral 1962 Female
Võru maakond
      02:08:02
403 251   Tatjana Varik 1969 Female
Rapla maakond
      02:08:32
404 252   Liili Vatsar 1980 Female
Tartu maakond
#mariseinglid   N40 02:09:44
405 253   Maimu Rannala 1961 Female
Saare maakond
    N60 02:11:10
406 254   Kloria Rätsepp 1984 Female
Võru maakond
      02:11:17
407 153   August Tammeorg 1987 Male
Viljandi maakond
    M 02:11:32
408 255   Marju Tammeorg 1987 Female
Viljandi maakond
    N 02:11:32
409 154   Risto Prei 1984 Male
Võru maakond
      02:12:06
410 256   Leili Prans 1951 Female
Tartu maakond
    N70 02:13:06
411 258   Pille Allik-Trepp 1981 Female
Harju maakond
      02:15:00
412 257   Marille Trepp 2012 Female
Harju maakond
      02:15:00
413 259   Ülle Allik 1982 Female
Rapla maakond
    N 02:16:00
414 155   Atso Allik 2008 Male
Rapla maakond
    Poisid PA 02:16:00
415 260   Ilmatar Rooda 1991 Female
Harju maakond
    N 02:16:11
416 261   Evelin Viilukas 1978 Female
Hiiu maakond
    N40 02:17:34
417 262   Helen Viilukas 1975 Female
Hiiu maakond
    N45 02:17:34
418 263   Meelika Allik 1990 Female
Viljandi maakond
Aaviku Marjatalu OÜ   N 02:17:55
419 264   Aliis Kodusalu 1987 Female
Pärnu maakond
    N 02:21:00
420 265   Sabina Sägi 1989 Female
Harju maakond
    N 02:21:17
421 266   Sirle Eelma 1975 Female
Järva maakond
    N45 02:21:38
422 156   Randel Peerna 1980 Male
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi   M40 02:22:17
423 267   Maria Papunova 1989 Female
Harju maakond
    N 02:25:36
424 268   Hele Järv 1979 Female
Harju maakond
    N40 02:27:16
425 157   Meelis Pernits 1974 Male
Rapla maakond
    M45 02:48:33
426 269   Heli Eimpalu 1965 Female
Lääne-Viru maakond
    N55 03:11:25
Sulge

Tulemuse detailne info

...